Įkraunama...
Įkraunama...

antireklama - garmastan - mamos žurnalas

Kadangi vokiečių kalbos nesuprantu, tai aprašymas ant pakuotės lietuviškai mane suklaidino unsure.gif Dar gimdymo namuose germastana įvardino kaip geriausia. Reiks visada nusiplauti blink.gif
Atsakyti
Maniškis buvo nugraužęs iki kraujo, nes niekaip mums neišėjo taisyklingai apžioti spenelio, vėliau visai nebeėmė krūties, nes pradėjus žįsti pasirodydavo kraujo, mat mano speneliai kažkodėl įdubę, tad vienintelis išsigelbėjimas buvo antspeniai, o tepiausi Avento tepaliuku speneliams, kai sugijo po truputį išmokome taisyklingai valgyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bucinukas @ 2008 05 28, 19:30)
gimė  mirksiukas.gif maniškė nenugraužė  mirksiukas.gif


Maniškė irgi nebuvo nugraužus, iš vis jokių problemų dėl krūtinės neturėjau smile.gif

QUOTE(Natuke @ 2008 05 28, 20:21)
Bet tokią nuotrauką, dar ant viso puslapio negalima dėt į mamų žurnalą, kurį skaito ir nepatyrusios mamytes.


Tikrai nemanau, kad kažkas mokinasi žindyti vaiką, žiūrėdamas į reklaminį lankstinuką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zvirbliukas @ 2008 07 16, 17:03)
Maniškė irgi nebuvo nugraužus, iš vis jokių problemų dėl krūtinės neturėjau smile.gif
Tikrai nemanau, kad kažkas mokinasi žindyti vaiką, žiūrėdamas į reklaminį lankstinuką  doh.gif

O kiek kartų jauna moteris šiais metais stebi žindymo procesą? Net ir nuotraukose.
Atsakyti
Su pirmu vaiku naudojau Garmastaną ir jis man labai gelbėjo smile.gif Su antrąja dukryte naudojau labai trumpai, nes jau mokėjau paduoti krūtį ir taip nenugraužė spenelių wink.gif Gaila, kad instrukcija mane suklaidino sad.gif Jei būčiau žinojusi, būčiau tikrai nusiplovusi prieš maitinimą doh.gif:
Atsakyti
zinot o as kudiki su dankukais zindziau niekada didesniu bedu neturejau, o reklamineme lankstinuke bile vaizdas grazus, gal ten nenuosavas papas tai kudikis jo ir neima
Atsakyti
Dėl garmastan, aš irgi l. nustebau, kai gydytoja pasakė, kad nuplauti nereikia.
Jos klausiu, kad lankstinukyje vokiečių klb. rašo,l kad reikia nuplauti. o ši sako - ne nereikia.

Taip ir likau nesuprasta, negi vartotojai geriau žino, nei gamintojai g.gif

Gerai, kad nereikėjo ilgai naudoti...
Tik pirmosiomis savaitėmis...
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2008 07 27, 19:43)
Dėl garmastan, aš irgi l. nustebau, kai gydytoja pasakė, kad nuplauti nereikia.
Jos klausiu, kad lankstinukyje vokiečių klb. rašo,l kad reikia nuplauti. o ši sako - ne nereikia.

Taip ir likau nesuprasta, negi vartotojai geriau žino, nei gamintojai  g.gif

Gerai, kad nereikėjo ilgai naudoti...
Tik pirmosiomis savaitėmis...

Keisti tie gydytojai doh.gif Aš manau, kad vis dėl to geriau nuplauti prieš maitinimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(obuoliux @ 2008 04 25, 22:00)
Naudojau garmastan, kaip ir nurodyta instrukcijose, pries maitinima nenuploviau kruties. Rezultatas: zalias vaikio kakutis ir inksciantis lelius....
Siaip, man labiau padejo MultiMam kompresai... ax.gif  Garmastan poveikio nepajauciau...



zalias kakutis ne nuo garmastan, cia kitur priezasties ieskot reiktu, pati ji naudojau ir daznai budavo kad ir nenuplaudavau pries zindant, bet tai vaikiukui nekenkdavo. zalias kakutis buvo tik tada, kai isgeriau kmynu arbatos balintos nevirintu pienu doh.gif nuo tada pieno privengiu schmoll.gif o siaip tai savo nugriauztus spenelius ir su bepanten ir su garmastan tepiau, garmastan labai padejo thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
vyresnėlė buvo nugriaužus spenelius taip kad per ašaras maitint tekdavo isikabini į lovos kraštą dantis sukandi ir duodi papą, gyditoja patare garmastan, bet taip pat sakė kad nuplaut nereikia (pasėkmių tfu tfu tfu nebuvo) ir tikrai laaabai padėjo. O dabar kolkas tokiu problemu neturime tačiau paskaičius čia abejoju ar ji ir tepčiaus g.gif
Atsakyti
Na o aš tol kviečiausi slauges ir seseles į palatą, kol pati išmokau krūtį įduoti, o kūdikis apžioti, taigi tepalų nė neprireikė, o seselės buvo užterorizuotos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Korsikiete @ 2008 08 20, 09:36)
Na o aš tol kviečiausi slauges ir seseles į palatą, kol pati išmokau krūtį įduoti, o kūdikis apžioti, taigi tepalų nė neprireikė, o seselės buvo užterorizuotos  ax.gif

Taip joms ir reikia lotuliukas.gif šaunolė 4u.gif
Atsakyti