Įkraunama...
Įkraunama...

antireklama - garmastan - mamos žurnalas

QUOTE(Natuke @ 2008 04 05, 20:25)
Labuka

Kliuvo garmastano reklama. Man pačiai neteko juo naudotis, bet tiesiog įdomu, kad pats tepalas yra nuo spenelių žaizdelių, o reklamos nuotraukoje kūdikis apžioja krutį taip, kad man per atstumą "skauda" blink.gif Butent TOKS apžiojimas traumoja spenelį - tada reikia germostano wink.gif

user posted image


Normali reklama. Parodyta problema ir parodytas problemos sprendimas tongue.gif Negi geriau, kad kruvinus spenelius nufotkintų? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Kačia @ 2008 04 09, 09:54)
Matyt tie kurie reklama dare nieko neismano apie zindyma schmoll.gif Vaikutis isikandes papuli ir jiems gerai biggrin.gif


Tie kurie darė reklamą nebūtinai turėjo išmanyt apie žindymą (gal nuotrauką darė koks senukas, arba vos mokyklą baigęs vaikinukas). Apie žindymą
turėjo išmanyt motina ir kūdikis kurie fotografavosi tongue.gif
Atsakyti
man garmastanas nlb schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE
Normali reklama. Parodyta problema ir parodytas problemos sprendimas tongue.gif Negi geriau, kad kruvinus spenelius nufotkintų? mirksiukas.gif

kad šitas "sprendimas" problemos neišsprendžia g.gif
o sekanti reklama dar baisesnė doh.gif kruvini speneliai doh.gif doh.gif jie tokie tiesiog NIEKADA nebūna- kam reikia mamytes gąsdinti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 20 liepos 2009 - 19:39
o man ir bepanthen gerai... biggrin.gif
Atsakyti
O as naudoju kolkas dar abudu pakaitomis.. tiek bepanten, tiek garmastan.. nors jokiu zaizdeliu neturiu, bet jie vistiek tokie jautrus, skausmingi... laukiu kol uzsigrudins , nes maitinu vos du menesius. Tikekimes ir as viena diena galesiu jums parasyti , kad maitinu ir kaifuoju... labai to noriu ... ax.gif
Atsakyti
As dar nemaitinu,bet jau priespienis varva pastoviai,ir viena ryta atsikeliai nu nerealiu skausmu ,nesupratau,galvojau-praeis,visa diena prabuvau namuose atrodo,kad praeina,o ant vakaro tokie skausmai nerealus,kad jau ir rankos negalejau bepakelti,nuvaziavau i AK velai,apie 19val.,pralaukiau 2 val.,bet aciu D.,kad neveltui,atejo daktare,kuri man labai padejo,pradejo daryti masaza,aisku,skaudejo nerealiai,vos asaras sulaikydavau ir ji ziurejo i mane issprogusiom akim,neva dar 10sav.,o tau jau tokios problemos pasireiskia,tai ismasazavo man kruti,buvo uzsikimses kanaliukas ir bego pajuodes priespinis,pasake,kad geriausiai temptis siuo tepaliuku,paklausiau,degimas iskarto ta pacia nakti praejo,bet vistiek skaudejo,tai is ryto dar pasidariau masaziuka,patepiau,ir kaip problemos nebuta,taigi garmastanas labai mums padejo 4u.gif
Atsakyti
Normalus tas garmastanas..., as juo patenkinta, jis man tiko.O reklama kaip reklama...
Atsakyti
QUOTE(valerija90 @ 2009 09 15, 18:32)
,patepiau,ir kaip problemos nebuta,taigi garmastanas labai mums padejo 4u.gif



Gal butu galima placiau, as maniau, kad sis tepalas tik nuo nugrauztu speneliu, man taip pat daznai uzsikemsa latakeliai ir tada prasideda dilgciojimas tik nesupratau kada ta tepala tepti?
Atsakyti
"Germastan" manau puikiai padeda pradedančioms žindyti naujagimį, tik reikia pradėt laiku naudot nelaukt,kol 'nebegali tverti", tada jau jokio džiaugsmo nepatirsi. Jau važiuojant gimdyt į ligoninę, turi turėti su savim, nes tik gimusį pradėsi maitint, o būna taip kad nesitraukia nuo krūties ir ištisai žinda, tai galit pagalvot po paros laiko kokį skausmą sukelia. O va nuplauti jį būtina!, nes yra kartaus skonio, tai kaip mažiukui valgyti?
Atsakyti
susidaro ispudis kad neber gyvenime svarbesniu rupesciu ir dziaugsmu jei tokius dalykus pastebim...kazkaip juokingai graudu, be to skaiciau kad ir bauda uz sia reklama paskirta... nezinau kazkaip galvoje netelpa ko cia uzkliuvo ta reklama, gi ne zmogzudyste g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(lunatikas @ 2010 07 19, 09:23)
susidaro ispudis kad neber gyvenime svarbesniu rupesciu ir dziaugsmu jei tokius dalykus pastebim...kazkaip juokingai graudu, be to skaiciau kad ir bauda uz sia reklama paskirta... nezinau kazkaip galvoje netelpa ko cia uzkliuvo ta reklama, gi ne zmogzudyste g.gif  g.gif  g.gif

labai paprasta
mes daug ko mokomes iš vaizdo - taip pat ir žindyt - aksčiau moteris nuo vaikystės matydavo, kaip maitina kitos moterys ir įsimindavo tą vaizdą. Dabar rėtai pamatysi gyvai maitinančią mamą - ypatingai LT, jeigu ir maitina, stengiasi prisidengti, kad nieks nematytų, nes priimta, kad tai negražu, neestetiška, per daug intymu... Labiausiai moteris mato žindymą būtent žurnaluose ir panašioje spaudoje. Dėl to ta nuotrauka ir joje pavaizduotas kūdikis yra labai svarbu. Tuolab reklama buvo ant viso puslapio.

Man atrodo, kad baudą gavo už kitą reklamą - ten kur grafiškai buvo pavaizduoti raudoni kraujo plemai ant baltų krutų. blink.gif. Nes TAIP ne viena maitinančia mama nekraujoja - reklama baugina jaunas mamas, nuteikia jas kad žindymo metu krutine skaudės iki kraujo.

Yra dar kitas aspektas - daug kas mano, kad spenelių kraujas/skausmas yra norma. Ir reklama tuo naudojasi. Iš tikrųjų, jeigu pradėda skaudėt spėneliai - dažniausiai yra problema su žindymo pradžia ir jau reikia reaguoti ir ieškoti pagalbos. Nes SKAUDĖT ir tuolab KRAUJOT ne turi, ir svarbiausia - tepaliukai nepadėda išsprčsti būtent ŽINDYMO problemos - jeigu trumpas pasaitėlis, jeigu vaikiukas neteisingai apžiuoja... tepaliukas gali laikinai numalšinti skausmą, bet reikia spresti problemą. Nes dėl to ir vaikas gali blogai priaugti, gali prasidėti tokios komplikacijos kaip mastitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 19 liepos 2010 - 12:56
QUOTE(Natuke @ 2010 07 19, 13:54)
Yra dar kitas aspektas - daug kas mano, kad spenelių kraujas/skausmas yra norma. Ir reklama tuo naudojasi. Iš tikrųjų, jeigu pradėda skaudėt spėneliai - dažniausiai yra problema su žindymo pradžia ir jau reikia reaguoti ir ieškoti pagalbos. Nes SKAUDĖT ir tuolab KRAUJOT ne turi, ir svarbiausia - tepaliukai nepadėda išsprčsti būtent ŽINDYMO problemos - jeigu trumpas pasaitėlis, jeigu vaikiukas neteisingai apžiuoja... tepaliukas gali laikinai numalšinti skausmą, bet reikia spresti problemą. Nes dėl to ir vaikas gali blogai priaugti, gali prasidėti tokios komplikacijos kaip mastitas.

O kaip paduoti krūtį, kad kūdikis apatinę lūpą išverstų? Maniškis, atrodo, apžioja pakankamai, bet tos lūpytės neišverčia, atrodo l. panašiai kaip paveikslėlyje. Visur tik rašo apie taisylingą apžiojimą, bet kaip kūdikį priversti taip padaryti info l. mažai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabriete: 13 rugpjūčio 2010 - 22:25