Įkraunama...
Įkraunama...

antireklama - garmastan - mamos žurnalas

MultiMam man padejo tikrai greitai thumbup.gif kartu dar ir saldymo jausmas yra,Bepantenas...na jis padeda dalinai-nebent tai butu menki pazeidimai,o stai sitas Garmastan man nelabai schmoll.gif .Nors cia kaip sakoma individualu smile.gif kiekvienam savas vaistas mirksiukas.gif
Toesiog visada reikia pradeti naudoti kiek anksciau(tepaliukus-kompresus) kol spenelis nera visiskai sutrukinejas ir pazeistas.tada bet kokia priemone daug greiciau pades atsikratyti nemaloniu pojuciu ir aisku asaru 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 05 28, 20:21)

Bahama mama - o kur tu gavai tą lanolino tepalą? Ar yra LT pirkti?


butu ir man labai idomu suzinot, ar LT kas platina sita Lansinoh su lanolinu, nes labai jau daug geru atsiliepimu apie ji teko girdet.
as paprasiau, kad kaimyne parveztu, kai i uzsieni vaziavo....bet mielai isigyciau ir Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2008 04 19, 11:02)
Netikiu biggrin.gif Man nenugrauze, net neskaudejo speneliu, viskas buvo puiku.
O del Garmastano-man uzkliuvo toks dalykas-kodel lietuviskoj instrukcijoj parasyta, kad jo nereikia nuplaut nuo spenelio pries maitinima, o vat anglu kalba rasoma, kad nuplauti butina.
Vat-gamintojo puslapis-
http://www.protina.d..._prod_garmastan
O va ka raso lietuviai-"Prieš žindymą Garmastan
tepalo galima nenuplauti, kūdikis gerai čiulpia tokią krūtį"


Siaip angliskoje anotacijoje nera teiginio "butina nuplauti", ten parasyta kad "lengvai pasiskirsto ir lengvai nusiplauna" ir tiek.
Bet siaip lietuviskoj dar raso kad jis beskonis, jei neklystu, bet jus ji paragaukite koks jis beskonis. Kai paragavau, tai oi oi, iskart supratau kad kazkokia tai nesamone kad nereikia nusiplauti. Laime kad spenelius paskaudejo tik pirmomis dienomis dar GN, tai padejo antspeniai, o namuose problemu nebebuvo, tiesiog reikia kruti paduoti atitinkamai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitora @ 2008 08 25, 13:49)
Siaip angliskoje anotacijoje nera teiginio "butina nuplauti", ten parasyta kad "lengvai pasiskirsto ir lengvai nusiplauna" ir tiek.
Bet siaip lietuviskoj dar raso kad jis beskonis, jei neklystu, bet jus ji paragaukite koks jis beskonis. Kai paragavau, tai oi oi, iskart supratau kad kazkokia tai nesamone kad nereikia nusiplauti. Laime kad spenelius paskaudejo tik pirmomis dienomis dar GN, tai padejo antspeniai, o namuose problemu nebebuvo, tiesiog reikia kruti paduoti atitinkamai  mirksiukas.gif

Siaip jei jus atidziau paskaitytumet, tai pamatytumet, kad parasyta-"Application recommendation-......and wash it off before the next nursing period" kas reiskia "nuplauti pries zindyma".
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 04 18, 16:27)
Pienas nei velnio nepadeda.

paveluotai bet atsiliepsiu -man labia padejo, gal todel kad naudojauprofilaktiskai smile.gif na pirmas kokias dvi savaites - vaikas pavalgo, as speneli aptepu pieneliu ir palieku dziut, taip ir sededavau papulius iskisus smile.gif Sutrukineje nebuvo. vienas lyg bisk, bet labai greit sugijo, per pora dienu smile.gif
Atsakyti
[PVZ man kursuose griežtai vos ne uždraudė vartoti visokius ten espumzanus ir kitus nuo pilvuko pūttino... o ko tik nepatarė- atsirūgt, šilti kompresiukai ant pilvuko, nešiojimas ant pilvuko- bet tai nei velnio nepadeda. kiekviena mama pasakys. Man užteko 3 nemiegotų naktų- o vėliau padėjo tas išpeiktas espumzanas. Taip ir germastan- palaukit- nugrauš (o nugrauš tikrai- negimė vaikas mokėdamas valgyti) tada pasikankinsite- surietusios kojas gal kaip man jums pradės byrėti ašaros ir tada pulsite kaip ir aš prie jo...Nors jis irgi nestebuklingas- Yra kompresai kurie veiksmingesni- skausmas apnmalžta iš karto, bet kai vaikas valgo vėl žvėriškas kankina. verysad.gif
O šiaip- padeda tikrai. Man pvz neseniai mažoji su aštriais nagučiais įgnybo (jai metukai ir 2 mėnesiukai) atsirado šašliukas kurį ji nučiulpė- skausmas didelis- pasitepiau- greičiau užgijo. mirksiukas.gif
[/quote]


lotuliukas.gif lotuliukas.gif galiu pasakyti, kad prieš pusmetį gimė vaikas, kuris mokėjo valgyti iš karto. nenugraužė, neskaudėjo. ir antru bandymu teisingai paėmė krūtį. dabar turi dantukus, bet nei vieno karto neįkando tongue.gif
o dėl vaistų nuo pilvo pūtimo labai teisingai patarė nevartoti, nes jie patys skatina dujų susidarymą. įrodyta tyrimais ir daugelio pastabių mamyčių praktika sako tą patį. aišku reikia pasikankinti, kol baigiasi pilvelio bėdos, bet nors žinai, kad vaikelis bereikalingai vaistukų neprikimštas mirksiukas.gif teisybės dėlei dar turiu pasakyti, kad vienas vienintelis iš visų vaistų atseit neskatina dujų kaupimosi, bet kuris nepasakysiu, nes tiksliai neprisimenu pavadinimo, tačiau galima rasti info internete.
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 04 18, 16:27)
Taip ir germastan- palaukit- nugrauš (o nugrauš tikrai- negimė vaikas mokėdamas valgyti) tada pasikankinsite- surietusios kojas gal kaip man jums pradės byrėti ašaros ir tada pulsite kaip ir aš prie jo...

tongue.gif man niekada nenugrauze maziuke.. nebuvo jokiu krauju, tik po gimdymo pora dieneliu jautresni speneliai tongue.gif po gimdymo man akusere pridejo mergyte prie papulio, parode, kaip turi apzioti ir viskas.. drinks_cheers.gif taip kad nereikia cia grasinti tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(TOCAMI @ 2008 09 03, 13:25)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif galiu pasakyti, kad prieš pusmetį gimė vaikas, kuris mokėjo valgyti iš karto. nenugraužė, neskaudėjo. ir antru bandymu teisingai paėmė krūtį. dabar turi dantukus, bet nei vieno karto neįkando tongue.gif .

na va, ne as viena tokia bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
ax.gif naudojau ir garmastana ir bepantena ir multi mam kompresiukus.tai geriausiai man buvo kompresiukai ,o garmastanas tai kartus kaip paragavau,tai net minties nenuplauti neliko.beto tai as galvoju ,kad tai naujas tepalas tai reikia uzkariauti rinka,todel ir ligoninej ji taip siulo naudoti ir reklamos jo apstu visur. smile.gif
Atsakyti
as taip pat naudojau ir garmastana ir bepantena, nepagelbejo ne vienas, skausmas siaubingas, kraujavo speneliai, kol nepradejau naudoti antspeniu. veliau vaikutis prie ju iprato, kad neima kruties be antspenio nors tu ka. karta nuvaziavom i kaima ir uzmirsau antspeni, kaime neturejau kur nusipirkti. siuliau lelei kruti be antspenio, bet ji net nebande zisti, tiesiog laike kruti burnyteje ir viskas. is kaimo grizome net nepasisveciave. blink.gif dar vis maitinu su antspeniu.
Atsakyti
Naudojau garmastan ir pries gerus 7 metus ir dabar,man jis labai labai padejo,tik as nuvalydavau pries maitinima.
Atsakyti
Naudojau GARMASTAN pirmasias dienas po gimdymo. Pries maitinima neplaudavau - tikrinau. Tepiau labai plonu sluoksniu, tad iki sekancio maitinimo jis visas susigerdavo. Labai padejo, esu juo labai patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 04 05, 20:25)
Labuka

Antrą mienesį iš eilės perku "Mamos Žurnalą" - daug naudingų straipsnių ir aplamai man jis labai patinka. Kliuvo garmastano reklama. Man pačiai neteko juo naudotis, bet tiesiog įdomu, kad pats tepalas yra nuo spenelių žaizdelių, o reklamos nuotraukoje kūdikis apžioja krutį taip, kad man per atstumą "skauda" blink.gif Butent TOKS apžiojimas traumoja spenelį - tada reikia germostano wink.gif


Cha, galvojau, kad man vienai ta nuotrauka užkliuvo kaip prieštaraujanti taisyklingam žindymui... mirksiukas.gif
Atsakyti