Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

Pakeliant temą:

Suvedžiau dar vieną straipsnelį apie mus:
Suaugę alkoholikų vaikai
Atsakyti
QUOTE(wwwola @ 2008 04 06, 19:59)
Huh.. gal del aiskumo idesiu nuoroda:
http://www.sveikaszm...r...&subtema=65



mano seimoje ligiai tas pat kaip ir pas tave, man 22 metai, man sunku juoktis, isitempus susikausciaus, liudna visalaik, as galvojau pas psichologa eiti, bet tai sake kad brangu, o pasikeist tai taip ir nepasikeiciau, juo labiau kai dar m-kloj patycias patyriau. man irgi sunku darba rasti, mokslus siokius tokius baigiau, bet karjeros laiptais sunku judeti del savimi pasitikejimo stokos. naktimis verkiu, depresija kankina.
Atsakyti
Mjo labai pažystamos būsenos.
Labai gaila, kad Kaune vis dar nėra SAV.
Tačiau, jeigu jaučiate, kad ryžtumėtės dirbti ir norite keisti esamą situacijų yra kitų variantų judėti.
Brūkštelkite į AŽ žiūrėsim, kas tiktų.
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2010 11 03, 11:54)
Mjo labai pažystamos būsenos.
Labai gaila, kad Kaune vis dar nėra SAV.
Tačiau, jeigu jaučiate, kad ryžtumėtės dirbti ir norite keisti esamą situacijų yra kitų variantų judėti.
Brūkštelkite į AŽ žiūrėsim, kas tiktų.


buvau poroje darbovieciu isidarbinus, bet visiems neitikau, nes esu kaip vaikas ir labai mazai sneku, visi ant manes gali joti blink.gif
Atsakyti
Naujas puslapiukas su informacija:

SAV

Beja po truputi vėl pradeda judėti Kaunas.
Šiuo metu ieškome patalpų, jeigu galite kažkaip padėti duokite žinoti wink.gif
Atsakyti
aš irgi alkoholiko vaikas. mano mama su tėvu išsiskyrė dėl to, kai aš buvau labai maža, tai nelabai pamenu gyvenimo kartu, bet atminty išliko, kaip girtas kabinėdavosi prie mamos, nešiodavo ją per prievartą tik tiek pamenu. dar mušdavo kartais mano 12metų vyresnę sesę, kuri nebuvo jo dukra. mane tėvas labai mylėjo, visad sakydavo man komplimentus, bet su mama ir sese jis būdavo tironas. kai prisigerdavo dažnai ateidavo į namus, kuriuose, mes su mama gyvenom (sese jau studijavo), nepamenu, ką jis kalbėdavo, bet mama visada verkdavo užsidariusi. gyvenome dviejų kambarių bute, kurį padėjo įsigyti mano tėvas, tai kai prigerdavo, ateidavo ir sakydavo, kad vienas kambarys priklauso jam ir jis turi teisę jame būti.

bet nežinau, gal čia mano problema, bet tėvą aš labai mylėjau, net dabar ašaros kaupias galvojant apie jį, kad jo nebeturiu, nes man jis buvo geras, vasaras dažnai leisdavau jo namuose. mano sesė jo nekenčia iki šiol.

kiek esu skaičius, tai jis buvo alkoholikas maratonininkas, negerdavo ilgai, bet kai užgerdavo, tai negalėdavo sustot. būdamas pensininkas jau sugebėdavo susilaikyt, kad negertų, metė rūkyt, bet va ir numirė - sustojo širdis, kai pakeitė savo gyvenimą.

niu ir prirašiau smile.gif

bandžiau atsakyti:

Stokojate pasitikėjimo? Taip

Jaučiatės izoliuotas ir vienišas? Taip

Neigiate ar užgniaužiate stiprius jausmus? NE

jaučiate kaltę? Ne

Jaučiate nepelnytai nuskriaustas ar sugėdintas? Ne

Norite artumo, bet tuo pat metu jo bijote? Ne

Esate blogos nuomonės apie save? Taip

Jaučiatės liūdnas? Taip

Siekiate kontroliuoti save? Taip

Siekiate kontroliuoti kitus? Taip

Dalijate pasaulį į juodą ir baltą? Ne

Turite perdėtai didelį atsakomybės jausmą? Nežinau biggrin.gif

Desperatiškai norite patikti? Ne

Jaučiatės nejaukiai, kai reikia kovoti už save? Ne

Perdėtai smarkiai reaguojate, jeigu kas nors jus kritikuoja? Ne


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Smailiukė: 11 rugpjūčio 2011 - 19:24
Mjo ta ankelėlė pasičiupinėti yra gerai, kas dar nematėt tai pakopinu:

Naujoko anketa

Suaugusių alkoholikų vaikų grupėse renkasi žmonės, kurie augo alkoholikų arba nedarniose šeimose, kurių gyvenimai buvo ar vis dar yra paveikti šeimos narių gėrimo. Daugelis suaugusiųjų nežino ar buvęs (ir gal tebesitęsiantis) jų tėvų šeimos alkoholizmas kaip nors paveikė jų pačių gyvenimą. Jei jums artimi žmonės nesaikingai vartojo, arba dabar vartoja alkoholį, žemiau pateiktas klausimynas padės nustatyti ar alkoholizmas paveikė jus vaikystėje, ar įtakoja dabartinį gyvenimą.

Ar nuolat siekiate pritarimo? _____
Ar jums sunku pripažinti savo gerąsias savybes? _____
Ar jūs bijote kritikos? _____
Ar jūs persidirbate? _____
Ar kada nors esate turėję problemų dėl savo kompulsyvaus (nevaldomo) elgesio? _____
Ar siekiate tobulumo? _____
Ar jaučiate nerimą ir tikitės rūpesčių net ir tada, kada jūsų gyvenimas yra ramus? _____
Ar jaučiatės labiau gyvybingas krizės ar sunkumų metu? _____
Ar vis dar jaučiatės atsakingas už kitus taip, kaip jautėtės atsakingas už geriančius šeimos narius? _____
Ar jums lengviau rūpintis kitais, negu savimi? _____
Ar jūs izoliuojatės nuo kitų žmonių? _____
Ar pikti bei valdžią turintys žmonės sukelia nerimą Jums? _____
Ar jaučiatės išnaudojami žmogaus arba žmonių? _____
Ar turite rūpesčių asmeniniuose santykiuose? _____
Ar painiojate meilę ir gailestį, kaip kad elgėtės bendraudami su girtaujančiu šeimos nariu? _____
Ar jūs pritraukiate žmones, turinčius polinkį į priklausomybę? _____
Ar jūs tęsiate nevykusius santykius tik todėl, kad nepasijustumėte vienišas? _____
Ar dažnai nepasitikite savo bei kitų žmonių jausmais? _____
Ar jums sunku išreikšti savo emocijas? _____
Ar jūs manote, kad tėvų gėrimas paveikė jus ir jūsų gyvenimą? _____
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2011 09 11, 22:17)

Kaip jums sekasi Kaune? Ar pavyko suburti veikiančią grupę? Pasidalinkite, jei juda reikalai.
Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2011 09 11, 23:17)
Mjo ta ankelėlė pasičiupinėti yra gerai, kas dar nematėt tai pakopinu:

Naujoko anketa

Suaugusių alkoholikų vaikų grupėse renkasi žmonės, kurie augo alkoholikų arba nedarniose šeimose, kurių gyvenimai buvo ar vis dar yra paveikti šeimos narių gėrimo. Daugelis suaugusiųjų nežino ar buvęs (ir gal tebesitęsiantis) jų tėvų šeimos alkoholizmas kaip nors paveikė jų pačių gyvenimą. Jei jums artimi žmonės nesaikingai vartojo, arba dabar vartoja alkoholį, žemiau pateiktas klausimynas padės nustatyti ar alkoholizmas paveikė jus vaikystėje, ar įtakoja dabartinį gyvenimą.




atsakius gaunasi pusę atsakymų TAIP, pusę atsakymų NE. tai kaip interpretuoti?
Atsakyti
Geroji naujiena smile.gif
Startuojam Kaune

1. Susirinkimo vieta: J.Jablonskio 2. Įėjimas pro Vilniaus 31 esantį kiemelį. Toliau durys „Šeimos centras“ ir pakilti į antrą aukštą.
P.s. pasakyti,kad einate į SAV, nes tenais yra ir kitų grupių.


2. Tvarkaraštis renkamės kas antrą antradienį:

Spalio 4

Spalio 18

Lapkričio 1

Lapkričio 15

Lapkričio 29

Gruodžio 13

Gruodžio 27

Atsakyti
QUOTE(Suoka @ 2011 09 27, 14:43)

Smagu. Labai labai linkiu, kad sektūsi ir grupė ilgai gyvuotų. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos Merginos/Moterys.
Noreciau Jusu patarimo,mano seimoje girtavo tevas,visko buvo ir didziuliu barniu,ir smurto,ir nepritekliaus...Labiausiai kentedavo sese su mama,jas jis musdavo pastoviai,bijodavome algu dienos,nes zinojom kad vel bus bemieges naktys ir smurtas smurtas smurtas...
Mama issiksyre kai tevas pakele peile pries ja,man tuo metu buvo 12metu,sese jau isejusi is namu (ji 10 metu vyresne uz mane).Tuom viskas nesibaige teko gyventi su juo vienam bute,nes nebuvo galimybiu iskeisti buto.Tevas ir iki siol geria,bet mama jau visiskai nuo jo nebepriklausoma (pati pripazysta kad isgyventi su tokiu zmogum 25metus gali tik priklausomas zmogus),tevas niekaip nebeitakoja musu gyvenimo.Mama visada mus palaikydavo,visa save atiduodavo savo vaikams...As suaugau ir su kitu zmoniu pagalba issikapanojau is vaikysteje patirtu traumu,bent jau dalinai,o sese kankinasi iki siol,paskaiciau anketa ir baisu pasidare,i visus klausimus apie ja galima atsakyti taip.
Kaip galima butu jai pasiulyti prisijunkti prie SAV jos neizeidziant,neiskaudinant?


O jums didziausias palaikimas is mano puses,viskas iveikiama !!!
Atsakyti