Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas


Lori,pasistenk nesugriauti santykiu,saugok juos kiek imanoma,jei jauti kad nesutarimu priezastis -tavo nemokejimas adekvaciai reaguoti i situacija, kantrybes stoka,kategoriskumas.Ypac dabar ,kai po gimdymo praejo vos keli menesiai,kai namuose tikras STEBUKLAS,pabandyk susivaldyti,paziureti i vyra,(jei jis tikrai vertas to),kitomis akimis,suprask kad ir jam nelengva salia taves..
Atsakyti
Turiu ir aš šitą problemą. Tik mano mama geria verysad.gif
Gal kas žinot ar yra Kaune ir kur renkasi SAV grupė??
Atsakyti
Sveikos merginos mirksiukas.gif
noriu palinkėti visoms stiprybės 4u.gif
ir geros rytdienos hi.gif
Atsakyti
QUOTE
Hmm. na mano situacija panasi - irgi tvarkau ju reikalus. Tik ne visus - nes apie dauguma mama nepasako, o kai pasako - buna per velu (pvz pasiema kredita ar pasirase kokia nors sutarti ir pasirodo neturi is ko susimoketi).
Tik manes ten, namuose niekas nelaukia..

manes laukia, kad ishnaudoti..
As nebepakeliau ju elgesio ir ishvaziavau budama 21. grizau 27. per ta laika atvaziuodavau ishlaikyti sesijas. Aukstasis man buvo ne motais, uzhteko aukstesniojo su gana gerais pazymiais. Mano tevu zodziai: "tu mums prizadek, kad del musu, esant musu dideliam norui, igysi aukstaji ishsilavinima". Vien del sio prasymo as nedarysiu nieko.
Manishkiai tik visko bijo... ir mane tempia i savo pelke..
As nenoriu nei vaziuoti pas juos - bet jie reikalauja sau demesio, kad su jais trankiciausi po buta (nes iseiti nera noro), jie vegetuoja ant sopkutes ir yra pykti ant visko, jie isitikine, kad pasaulis sukurtas tik tam, kad juos iskaudinti ir atimti ju pinigus.
Uzhknysa jie mane.
Po apsilankmo pas juos as esu ishsunkta, prislegta. O jei nevaziuoju - linksma, gyva.. Imanoma susikalbeti su manim/..
Papildyta:
QUOTE(Lori @ 2008 05 15, 19:54)
as irgi verkiu .... irgi nemoku ... o guli lovytej turtas 3,5men. uz kuria esu atsakinga ir kurios laime priklauso nuo mano mokejimo kurti seimos zidini, puoseleti meile ir santykius. Jos tetis dar kol kas cia ... fiziskai, nebe emociskai ... jei tik galeciau buti normali, dar grazinciau atgal .. nemoku .. bandau bet viskas tik blogyn ...
lengviau pasidare atradus foruma todel, kad maniau, jog esu viena tokia del kazkokiu priezasciu nenormali, nesugebanti, neturinti savyje elementariu kitiems zmonems dalyku, o pasirodo viskam yra priezastys ir atsakymai...

Lori... Kad tu zinotum... Del to, kad mane auklejo savo poreikiams patenkinti, net pastojant nelaiku - nesugebejau pasigimdyti... nes "nelaiku", o norejau ziauriai... vel tai buvo kazkieno noras..
Zinok, vakar draugas pasake 'gaila, kad nevaziavom kartu ten ir ten" - zinai ka as jam atsakiau? "baik meluoti, tau be manes gerai"... - ir atsipeikejau. juk gadinu viska savo rankomis. juk turiu tiketi, kad mane myli.. bet kodel netikiu? ir kaip perzengti? jis labai isizeide. tegul ir 10 minuciu truko tas "gincas", bet tai 10 minuciu ishleistu vejams ir priedo dar kiek neigiamu emociju. o juk galejau buti 10 minuciu laiminga, zinodama, kad jam manes truksta... reikia pradeti tiketi, bent jau mylimu zmogum... bet kaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 09 lapkričio 2013 - 13:11
Žinot mergainos, siūlau pasiskaityti temą apie konstruktyvų mąstymą. Gal ir ne viskas bus priimtina, bet kai kuriom gal ir padės. Man pvz padeda ax.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Buvau siandien nusprendusi nueiti i ta grupe, kuri renkasi Kryziaus namuose. Bet samoningai tampiau, o kai nuejau buvo jau viskas pasibaige. Kazkaip nedrasu... vis galvojau.. o ka as ten kalbesiu, kas nuo to pasikeis??... ar isvis gali kas pasikeisti?..
Papildyta:
QUOTE(Maidenana @ 2008 05 16, 11:14)
Zinok, vakar draugas pasake 'gaila, kad nevaziavom kartu ten ir ten" - zinai ka as jam atsakiau? "baik meluoti, tau be manes gerai"...  - ir atsipeikejau. juk gadinu viska savo rankomis. juk turiu tiketi, kad mane myli.. bet kodel netikiu? ir kaip perzengti? jis labai isizeide. tegul ir 10 minuciu truko tas "gincas", bet tai 10 minuciu


ir tos minutes vis ilgeja ir ilgeja, pasimokyt is klaidu neiseina, kaip kokia apsesta velnio ... blokuoju viska, nepasitikiu nei savim, nei juo visiskai ... tokia klampyne. verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lori: 16 gegužės 2008 - 21:10
QUOTE(Lori @ 2008 05 16, 22:13)
.. o ka as ten kalbesiu, kas nuo to pasikeis??... ar isvis gali kas pasikeisti?..


Matai, ten kalbeti nera butina... Uztenka kartais pakalusyti - isgirsti, kad ne viena tokia esi. Isgirsti, kaip kiti tvarkosi su analogiskomis problemomis... Ir tada tarsi pradeda kazkas vykti viduje, atliepia... Isdristi kalbeti...
Kai kam net po pusantru metu atrodo, kad niekas jo gyvenime nesikeicia, taciau dar ilgiau palankius grupe - taip jau nekalba.
Ir pati matau, kaip zmones keiciasi - ju elgesys, mastymas, jau nekalbant apie savo asmenine patirti. Zodziu, isdrisk, o po to - prisiversk ateiti i 6 susirinkimus, ir tik tada kazka spresk. mirksiukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau Jūsų temą, ačiū dievui mano tėvai tikrai šaunus ir su tokiomis problemomis aš nesusidūriau, bet pagalvojau, kad apie Jūsų problemas ir išgyvenimus BŪTINAI reikėtų paskaityti kai kurioms mamoms. Mamoms, kurios vis dejuoja, kad vyras geria ir gera, bet ir toliau abejoja skirtis su geriančiu vyru ar gyventi, gal, net kaip pačios teigia, gyventi, kad vaikas turėtų tėtį doh.gif

O Jums sekmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elldija: 17 gegužės 2008 - 14:52
Noreciau paklausti SAV, koks jusu santykis su alkocholiu ir kaip reaguojate, kai tarkim jusu vyras isgeria.
Atsakyti
net ir iš geriausių šeimų žmonės atsineša krūvą kompleksų, svarbiausia, ka tu nori kažką daryti, ir tai nepasikeis labai greitai,tačiau palaipsniui, irjei tavo tėvų šeima buvo nekokia, dar nereiškia kad būtinai ir tavo tokia bus, tik tu kuri savo gyvenima, tu sprendi kaip bendrauji su aplinkiniais, tyčia eik i tokias vietas kur žmonės bendrauja kitaip ir mokykis iš jų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rutelyte @ 2008 05 18, 12:47)
net ir iš geriausių šeimų žmonės atsineša krūvą kompleksų, svarbiausia, ka tu nori kažką daryti, ir tai nepasikeis labai greitai,tačiau palaipsniui, irjei tavo tėvų šeima buvo nekokia, dar nereiškia kad būtinai ir tavo tokia bus,


Visai sutinku. Visada rasi ka apkaltinti. As sau kazkokiu pateisinimu neieskau. Bet is esmes nezinau modeliu, kaip kurti vienus ar kitus dalykus. Ir dar tas menkavertiskumo jausmas. Vienas dalykas, kaip jis buna igytas - tarkim mokykloje, gal veliau del tam tikru situaciju, o mano nuo gimimo kaltas galvon, kad visada esi blogesne uz kitus. Jis pasireiskia nekontroliuojamai.
Is tiesu, tai mano seimoje alkoholizma issauke mamos nepavyke santykiai tu tevu. Tevas visus mus menkino ir kitaip zemino, mama to pasekoje "atsipalaiduodavo", mes drebedavom nulatinej baimej, itampoj - ka tai issauks. Viskas ratu.
Reikia labai daug su savimi dirbti.
Papildyta:
QUOTE(Svajone35 @ 2008 05 18, 11:51)
Noreciau paklausti SAV, koks jusu santykis su alkocholiu ir kaip reaguojate, kai tarkim jusu vyras isgeria.

As neturiu jokiu problemu. O mano draugas geria irgi tik labai saikingai. Paranojos del to neturiu. console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lori: 19 gegužės 2008 - 07:48
sveikos... apsiverkiau skaitydama jusu istorijas... viska teko paciai patirti.. baime, drebejima, nuolatinius zeminimus, nesaugumo jausma lydinti nuo pacios vaikystes... budavo, po mokyklos bijai namo grizti - nezinai kas sikart uzklius - ne taip sedi, ne taip ziuri, ne taip kvepuoji... ir keisciausia, alkoholio nebuvo visai. bet viso kito - sociai - izeidinejimu, smurto, mustyniu, luztanciu daiktu, melyniu po akimis.... verkimo per nakti....
nezinau kaip is to issivaduoti.. sublimuoju viska darbu ir karjera... bet jauciuosi.. potraumine asmenybe... nemoku palaikyti normaliu rysiu.. tam neuztenka NORETI ar NUSITEIKTI - ta reikia MOKETI, kaip kad mokama vaziuoti dviraciu.. belieka laukti zmogaus, kuris sutiks ir pamils mane su visom traumom (???)
kitas dalykas, kuris labai baisus - begimas nuo seimos.. kasdien, kas savaite esi priverstas atstumti savo tevus. tevus kurie suteike tau gyvybe ir sugriove tau gyvenima.. begi nuo ju, kad isvengtum skausmo.. bet kaskart jautiesi, lyg juos - simboliskai - nuzudytum... tai bjaurus jausmas..
blyn.. matau cia diskusija jau keliu menesiu senumo...
tikiuosi ja atgaivinti... taip butu gerai.. jaustis "ne vienai"
Atsakyti