Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

Kur būtų galima rasti tą knygą, ar seniai ją pirkai vyssnia?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sartrajana: 14 rugpjūčio 2008 - 14:12
QUOTE(sartrajana @ 2008 08 14, 15:11)
Kur būtų galima rasti tą knygą, ar seniai ją pirkai vyssnia?

Knigynuose bent jau didesniuose tikrai rasit yra ir daugiau sio rasytojo knygu, as nesenai nusipirkau sau nes tada man paskolino.
Sėkmytės patikėkit jūs galit pakeist savo gyvenima, o paskui ir mamom padėt atsitiest smile.gif
Atsakyti
O gal yra lankančių SAV užsiėmimus? g.gif

Aš labai norėčiau nueiti, tik nedrąsu blush2.gif
Atsakyti
mano tevas yra alkoholikas ir tai pilnai pripazysta, bet jis labai retai buvo piktybinis isgeres(bet vistiek tie pykciai man buvo toki kompleksa ivare, kad kai ant manes draugas pradedavo saukt as kaip vaikystej uzsiklodavau galva ir imdavau verkt...), niekad is namu nenese daiktu, i darba net pachmielingas bijodavo vairuot, kad ir kas butu pinigus uzdirbdavo, nes vaikai-sventas dalykas(musu 6). isgeres jis labiau meilus pasidaro, visus vaikus, zmona myli... nors ju santuoka yra labiau faktine. mano mamukas neturi tos kopriklausomybes, galejo spjaut i viska jau seniai, deja, su sesiais vaikais nelabai kur nueisi...
alkoholis paauglystej nebuvo joks blogis, nors problemu del to neturejau aciu dievui, bet pauzdavom gerai.
mokykla baigiau vidutiniskai(yra modeliai alkoholiku vaiku, tai esu tikrai viena prisiemus), pasirinkau profesija susijusia su pagalba zmonems, esu altruiste, labai noriu tiket zmonem.
ir tikriausiai del to kad as vyriausia gavau daugiausia kompleksu-niekada negaliu priesgyniaut isgerusiam vyresniam vyrui doh.gif tupineju aplink, kad tik gerai butu, kad tik pykciu neissaukt. matyt esu to seno auklejimo, kai vyresniam negaliu nesakyt jus doh.gif taciau pilnai pasitikiu savo draugu, nemegstu pyktis del menkniekiu, atsikraciau verksnes iprociu, saukiu atgal jei man kas netinka, nebesitaikau taip prie jo, nes as irgi zmogus!
savo teva myliu, jis mane taip pat, nori tik pacio geriausio, del visu vaiku bet ka padarytu. mama-mano geriausia drauge, palaikymo sulaukt galiu bet kokioj situacijoj
Atsakyti
aš nueičiau į užsiėmimus, jeigu nebijočiau...
Atsakyti
QUOTE(Kissa @ 2008 08 14, 19:19)
O gal yra lankančių SAV užsiėmimus?  g.gif

Aš labai norėčiau nueiti, tik nedrąsu  blush2.gif



QUOTE(Delfanija @ 2008 08 14, 20:35)
aš nueičiau į užsiėmimus, jeigu nebijočiau...

O ko jus bijot? Juk zinosit,kad ten renkasi tokie pat zmones su tokiom pat problemom,kompleksais,kai kurie gal jau atsikrate,su panasia praeitimi ir t.t.tNa suprantu,kad siek tiek nedrasu,bet gi nieks nesikandzioja mirksiukas.gif O tuo labiau tokiose vietose,kaip tik galima jaustis saugiau nei bet kur kitur thumbup.gif
O kad pirma karta einant su tam tikrai baime,tai cia visai naturalu mirksiukas.gif Tik svarbiausia ateiti ir ta baime su savimi atsinesti,o ten ji savaime istirps smile.gif
Pirmyn link pagalbos ir sveikimo 4u.gif
Atsakyti
Buvau kazkada pasiryzusi nueiti, nuejau ... iki duru ir apsisukusi gryzau.
Ne taip is tikro paprasta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE
Planuoju antradienį nueiti, tai jeigu ką...   ax.gif  gali pagelbėt nueiti tolimesnę distanciją biggrin.gif


Antradieniais vasarą nedirba, einam visos kartu penktadienį? 4u.gif
Atsakyti
Jeigu čia apie kitą penktadienį tai aš Pasirašau:)
Atsakyti
bet aš pajaučiu paskutiniu metu kad realiai mano reakcija į daugelį dalykų per jautri...
Atsakyti
Sveikos! As irgi SAV su visomis aprasytomis problemomis. Nesupratau is kur jos kyla - kaltinau save, kad tokia nenormali, netgi musiau save ir kitaip engiau. Nemoku atsipalaiduoti, jei tik ivyksta kas nors neplanuota, imu panikuoti ir laukiu ko nors bloga. Kiek tureja vaikinu, is visu reikalavau, kad butu abstinentai... Bjauriuosi girtais zmonemis ir mane be galo erzina, kai man svarbus zmones nors kiek isgeria.

Mano problemos ypac paryskejo pastaraisiais metais, nes buvo be galo sunku mokytis (studijuoju medicina), o be to dar ir iskeliu sau nerealius tikslus - turiu buti geresne uz kitus, o visada jauciuosi blogesne... jei kas nors man sekasi, tai taip ir turi buti, joks cia nuopelnas, o jei nesiseka - va, kokia as nevykele...

Jau turejau neaiskia nuojauta, kad tai susije su mano alkoholiku tevu, bet paskaicius jusu pasisakymus ir nuorodas staiga suvokiau, kad as ne viena tokia nesusipratele ir apsiasarojau

Noriu nueiti i SAV susitikima, bet mane neramina tai, kad juos organizuoja religine organizacija. As netikinti ir nenoriu priklausyti jokiai religijai. Ar religija smarkiai itakoja veikla siu susitikimu metu?
O gal yra panasiu nereliginiu organizaciju?
Atsakyti
Aš penktadienį nueisiu, nors ta religija mane taip pat stabdo ir, manau, tai atbaidys nuo tolimesnių susitikimų unsure.gif
Atsakyti