Įkraunama...
Įkraunama...

Aš esu SAV - suaugęs alkoholiko vaikas

[Noriu nueiti i SAV susitikima, bet mane neramina tai, kad juos organizuoja religine organizacija. As netikinti ir nenoriu priklausyti jokiai religijai. Ar religija smarkiai itakoja veikla siu susitikimu metu?
O gal yra panasiu nereliginiu organizaciju?
[/quote]


QUOTE(Kissa @ 2008 08 17, 15:43)
Aš penktadienį nueisiu, nors ta religija mane taip pat stabdo ir, manau, tai atbaidys nuo tolimesnių susitikimų  unsure.gif

Sorry,bet turiu jus perpseti,kad sie susirinkimai neturi NIEKO BENDRO su religija!Ten dirbama pagal dvasine,o ne religine programa.O tai visai skirtingi dalykai.Ten nesirenka tikintys ar pan..Nes tai ne baznycia,ir pamaldos ten nevyksta jei ka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(darija22 @ 2008 08 17, 19:30)
Sorry,bet turiu jus perpseti,kad sie susirinkimai neturi NIEKO BENDRO su religija!Ten dirbama pagal dvasine,o ne religine programa.O tai visai skirtingi dalykai.Ten nesirenka tikintys ar pan..Nes tai ne baznycia,ir pamaldos ten nevyksta jei ka biggrin.gif

vat pasakytumet, kad pagal psichologine, savipagalbos programa, tai butu nieko, bet pagal dvasine, ir pagal tai kas tinklapy parasyta - nu tai vistiek susije su religija ir tai daugeli atbaido. beje, zmogus, tikintis kad Dievas jam pades, nesiima pats aktyviu veiksmu sau padeti cool.gif nu cia mano, skeptikes religiju atzvilgiu, nuomone 4u.gif
Atsakyti
Aš būčiau norėjus tokius susitikimus lankyt, bet matau, kad tik Klaipėdoj ir Vilniuj buvo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfanija @ 2008 08 14, 12:29)
san francisko, tiesiog aš suprantu kad forsuodama išeit iš savo tėvų namų susigadinsiu ateitį, nes tiek mano tiek mano Myliaus mokslai nukentės nes teks dirbt, o netgi dirbant nežinia ar mano studijas sugebėtumėm apmokėt. Aš darau viską kad kuo mažiau laiko būt namuose. Mokslo metais dirbsiu per du darbus ir studijuosiu biggrin.gif

Turiu daug kompleksų ir bendravimo barjerų, kuo toliau tuo uždaresnė tampu. Tėvas daveda mane iki isterijų kad tik sėdžiu kampe, verkiu ir drebu. Nuo tokių nervinių sprogimų pareina sveikata. ir.. labai bijau. Žiauriai bijau ateities, bijau netapt dar nenormalesnė.




suprantu ir uzjauciu...
Papildyta:
Delfanija, suprantu kad situacija ziauriai sudetinga..
Bet - tu bandei ka nors daryti...?
Suprantu ir tai, kad tokioje situacijoje kartais net ir pabandyti neimanoma...
Pvz., pasiekti kazkoki racionalu susitarima,
kad tu gyveni atskirai, jie skiria kazkokia fin parama.. ar pan...?

nu blyn, nezinau, uz ka Dievas siuncia vaikams tokius isbandymus..
tevai - kurie turetu buti pirminis saugumo ir meiles saltinis...

neseniai skaiciau istorija apie Elisabeth Fritzl, kuria tevas kalino ir prievartavo rusyje 20+n metus...
Na, manes neprievartavo ir nekalino, is paziuros netgi atrodem normali seima...
bet jauciuosi kaip Elisabeth - istrukusi is rusio, be socialiniu igudziu, nepasitikinti, nemokanti bendrauti, sugniuzdyta, ipratusi tiktai guztis ir drebeti, laukdama neisvengiamos gresmes...

paskutiniu metu teko lankytis keliose graziose, darniose seimose,
patirti tuos santykius, kalbejima tarp tevu ir vaiku, - toki, koks ir turetu buti...
Dieve Dieve.. supratau, kokia as esu nenormali.. man visa tai buvo taip svetima ir egzotiska.. vakare su sese kalbejom telefonu apie tai gal 2 val... tie dalykai, kuriu mes nebuvom mate... - supratimas, emocinis jautrumas, palaikymas besalyginis savo vaiku...
mes su sese ir sakom - mes taip kaip laukines is misko, arba - is rusio...
Papildyta:
QUOTE(Sufi @ 2008 08 17, 20:47)
Aš būčiau norėjus tokius susitikimus lankyt, bet matau, kad tik Klaipėdoj ir Vilniuj buvo verysad.gif



Sufi, as susiduriau su ta pacia problema..
tik vilniuje ir klaipedoje.. o kituose miestuose - ne???
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 08 17, 19:37)
vat pasakytumet, kad pagal psichologine, savipagalbos programa, tai butu nieko, bet pagal dvasine, ir pagal tai kas tinklapy parasyta - nu tai vistiek susije su religija ir tai daugeli atbaido. beje, zmogus, tikintis kad Dievas jam pades, nesiima pats aktyviu veiksmu sau padeti  cool.gif  nu cia mano, skeptikes religiju atzvilgiu, nuomone  4u.gif


Bet malda sako, kad veikti irgi turi: Malda

Dieve suteik man ramybės
susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti,
drąsos keisti ką galiu pakeisti,

ir išminties tą skirtumą suprasti.

smile.gif
Atsakyti
Zinot ką , Siūlau susitikimą padaryt toms, kurios nenori veltis į religiją. Manau pasikalbėsim, iškelsim sau tikslus, suformuosim savo asmeninę "savitarpio " pagalbos grupelę ir taip su užnugariu manau daug ką galėtumėm nuveikt... kas pasirašo? smile.gif
Atsakyti
Joa, galima kokioj kavinėj, arba galima pasiimt ishsineshimui ledu kokteiliu ir sedet zolej kur prie vilneles ratuku:) ash galiu ketvirtadieni, penktadieni, sheshtadieni, sekmadieni artimiausius:) Šiaip aš ne prieš dievą, bet čia nieks mum nepadės, nei maldos nei dar kas... Nes ne dievo o žmonių čia siūstas išbandymas:) ir kovot reikia patiems. Tj va. Siūlai šiaip Ketvirtadienį paimt staliuką tarkim ant balto tilto mamboj, ten didelis stalas lauke plius kad visom patogu bus atvažiuot (Parkuotės ir auropoj ir Cup'e shalia, o ir Vieshas transportas vaziuoja smile.gif ) ka manot?
Atsakyti
ax.gif Tia va:) Manau butu laaabai sweet kažka susiorganizuot:)
Atsakyti
Buvau iš Kauno, dabar nebe Lietuvoj. Tai vadinasi, jei būčiau žinojus, būčiau galėjus lankyt.
Atsakyti
QUOTE(Delfanija @ 2008 08 17, 22:17)
Zinot ką , Siūlau susitikimą padaryt toms, kurios nenori veltis į religiją. Manau pasikalbėsim, iškelsim sau tikslus, suformuosim savo asmeninę "savitarpio " pagalbos grupelę ir taip su užnugariu manau daug ką galėtumėm nuveikt... kas pasirašo? smile.gif

Suaugusių alkoholikų vaikų draugija nesusijusi su jokiomis sektomis, tikybomis, politika, organizacijomis ar įstaigomis, vengia bet kokių ginčų, neremia jokių judėjimų ir jiems neprieštarauja.
kaip gydant alkoholizma yra 12 zingsniu, taip grupeje yra 12 tradiciju, kuriose nusakomos visos taisykles, taciau Dievas minimas tik viename is ju-kad auskaciausias grupeje yra Dievas, visi joje esame lygiaverciai ir netarnaujame kazkam. anonimiskumas-visu tradiciju pamatas.
gal yra merginu buvusiu susirinkime, pasakytu kaip ten su religija blush2.gif

Atsakyti
Labas rytas visom,
taigi as jau minejau,kad nera ten jokios religijos ir nieko panasaus schmoll.gif
O darbo pagal ta programa rezultatai akivaizdus smile.gif
Taigi jums rinktis ar sedet plepet ir kazka kurti savo ant zolytes su kokteiliuku,ar jungtis prie jau sveikstanciu zmoniu ir programos,pagal kuria sveiksta milijonai zmoniu is viso pasaulio g.gif
Tik nesuprantu kam isradineti dvirati jei jis jau israstas? ax.gif g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nezinau... nezinau... g.gif
Vien Dievo ir Auksciausiosios jegos minejimas mane neigiamai nuteikia. Ciniskai ziuriu i visokia mistika.
Bet pabandyti ko gero verta. Nepatiks - nieks nelaikys.
Visgi kazkaip neisivaizduoju saves murmancios banalias maldeles...
Atsakyti