Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 04 15, 22:12)
Pagarba jums 4u.gif . Negalejau atsiziureti kaip grazu. Kaip jums pavyko taip aiskiai nubrezt riba tarp gelyno ir vejos ?

aciuks.gif Visas ribas braižau iš "akies" su kastuvu. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 15, 21:58)
Man labai patinka pastabos. Tada pradedi mastyti, kurti. thumbup.gif Kitaip gali užmigti ant laurų. doh.gif

taigi turi laurą, gali kartais greta ir snūstelėti lotuliukas.gif

QUOTE(rozamunda @ 2008 04 15, 22:27)
O apskritai tai tris paras sprendziau super problema-ar pirmiau po aeravimo patresti ir po kokiu 2 savaiciu atseti ar atvirksciai. Mat su veja nepasiseke-greiciausiai tie kas sejo ,seklos pagailejo ,nepatrese ir trest neleido( atseit taip pirmais metais vejai geriau),o be viso to- MB per trumpai kirpo - zodziu pavasariop liko kazkoks semsius nuretejes(nesikeikiant).Siandien nutariau- pirmiau patresiu. O kokios ten seklos yra is su trasom ? ar taip sumakalavus neapdega seklytes?Tik nemiegokit ir man patarkit ar teisingai padariau???????

o tu įmesk fotkę tos savo vejos - gal tu pirmam sezonui iš jos labai daug nori, gal ji dar sutankės g.gif tarkim mes sėdami visai nemaišėm trąšų, pirmą kartą patręšėm sakyčiau gerokai vasarai įsibėgėjus kai jau buvo gerai sudygus ir bent 2-3 kartus pripjauta rolleyes.gif
o šiaip ir pas mus šiandien buvo tręšimo diena, vyras aplakstė su barstytuvu, o aš stebėja ir kontroliavau cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Knifofija @ 2008 04 15, 21:24)
Greičiausia tai žalčialunkis (dafne), jis labai nuodingas, užtenka nulaužta šakele pasikrapštyti dantis ir jie gali išbyrėti, mezga labai gražias raudonas uogas, trys mirtina dozė, o vaikui užtenka vienos.

va tai tau blink.gif žinojau, kad žalčialunkis nuodingas, bet kad šitaip blink.gif
o miškelyje kur šalia gyvenam ir vaikšinėjam, gana nemažai žydi šiuo metu, netgi sykį sutikau moterį su vaiku vaikštinėjančią ir prisiskynusią žibuoklių ir žalčialunkių, tai perspėjau, kad jis nuodingas, bet nežinojau, kad šitaip nuodingas, būčiau patarus mesti ir į jo pusę tik žiūrėti, bet nečiupinėti schmoll.gif
Atsakyti


QUOTE(jolaxus @ 2008 04 13, 08:23)
labai gražus augalėlis, o pūkuotoji glažutė yra kitas daiktas? kažkokia pas mane auga, bet nesu tikra dėl pavadinimo, lapeliai irgi pilkšvi bet ne tokie vešlūs, o žydi baltais žiedeliais, neprisimenu iš kur pas mane papuolė, tai ir pavadinimo neužfiksavau..


aciu mergaites del mano glazutes pagyru wub.gif 4u.gif blush2.gif

skiriasi musu glazutes pagal mano turima knga

QUOTE(Zaneta75 @ 2008 04 13, 15:04)
Vat besikuisdama susekiau, kad katileliu pas mane bus prisiseje- ar gali taip buti? pasakykit jus man pradedanciajai 


O taip doh.gif , taip isimaise tarp vilkdalgiu pastaruju nenaudai, kad turejau skirti ta nepageidautina draugyste schmoll.gif

QUOTE(linjan @ 2008 04 15, 06:43)
O ar parduodate dantytają gaurę. Jei parduodate tai po kiek ir ar galima atsiūsti į Vilnių kaip nors.

jei tai sis augalas kaireje - atvaziuok i trakus, dovanosiu mirksiukas.gif
user posted image

ten pat dovanojamas Pavasarinis poraitis [tuoj zydes]user posted image
user posted image

Rozinis flioksas
user posted image

Rasyti i AZ
Atsakyti
Merginos, padėkit atpažinti iš aprašymo gėlę. Daugiametė. Paprastai auga kompaktišku kupsteliu, lapai tamsiai žali, žydi mėlynais/violetiniais žiedais, panašiais į rugiagėles, nuo vasaros iki šalnų. Žiedai paprastai užauga ant aukšto stataus koto, kone 1 metro aukščio...

Atsakyti
Bemigdydama vaika sugalvojau, kad gi neisivaizduoju, kaip iterpti ta plastmasine juostele tarp gelyno ir vejos. O rytoj ruosiuosi tuo uzsiimti... doh.gif Gal kas galit paaiskint?..
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 04 15, 21:08)
Bemigdydama vaika sugalvojau, kad gi neisivaizduoju, kaip iterpti ta plastmasine juostele tarp gelyno ir vejos. O rytoj ruosiuosi tuo uzsiimti...  doh.gif Gal kas galit paaiskint?..


gal prakasi griovelį ir "pasodini" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 04 16, 00:08)
Bemigdydama vaika sugalvojau, kad gi neisivaizduoju, kaip iterpti ta plastmasine juostele tarp gelyno ir vejos. O rytoj ruosiuosi tuo uzsiimti...  doh.gif Gal kas galit paaiskint?..

labai paprastai-jei jau veja yra, is gelyno puses prakapstai grioveli, kurio viena puse statmena vejos pavirsiui ,ileidi juostele ir vel uzkapstai,palikdama kysoti didesni ar mazesni juosteles kraseli.Dar gerai patrepsi is abieju pusiu,kad jis tvirtai stovetu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 15, 23:19)
o tu įmesk fotkę tos savo vejos - gal tu pirmam sezonui iš jos labai daug nori, gal ji dar sutankės g.gif tarkim mes sėdami visai nemaišėm trąšų, pirmą kartą patręšėm sakyčiau gerokai vasarai įsibėgėjus kai jau buvo gerai sudygus ir bent 2-3 kartus pripjauta rolleyes.gif
o šiaip ir pas mus šiandien buvo tręšimo diena, vyras aplakstė su barstytuvu, o aš stebėja ir kontroliavau cool.gif



eisiu,bandysiu ja nufotografuot...pamatysi.kad ne be reikalo raudu ir dejuoju cry.gif
Papildyta:
QUOTE(jolaxus @ 2008 04 15, 23:19)
o šiaip ir pas mus šiandien buvo tręšimo diena, vyras aplakstė su barstytuvu, o aš stebėja ir kontroliavau cool.gif



ech , kaip tau gerai, maniskis tuo metu dirbo kitus darbus nail.gif fitness3.gif vacation1.gif vacation4.gif new_russian.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 16 balandžio 2008 - 06:12
QUOTE(linjan @ 2008 04 15, 16:25)
Man taip pat jos pačios gražiausios, tik va gaila nebeturiu. Pardaviau sodą, įsigijau sodybą, o išsikasti jos nebepavyko.  verysad.gif Tai bandau ieškoti, gal kas parduotų. O sekasi nekaip, nelabai kas turi sad.gif


Kiek auksciau as siuliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 04 16, 00:08)
Bemigdydama vaika sugalvojau, kad gi neisivaizduoju, kaip iterpti ta plastmasine juostele tarp gelyno ir vejos. O rytoj ruosiuosi tuo uzsiimti...  doh.gif Gal kas galit paaiskint?..

aš tai griovelio neatkasinėjau, tiesiog kastuvu stačiai atkirtau pakraštį ir ten įspraudžiau tą juostą, taip jos prakiškai nereikia prispaudinėt, tik įkiši į plyšį ir viskas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kasiopeja @ 2008 04 15, 23:49)
Merginos, padėkit atpažinti iš aprašymo gėlę. Daugiametė. Paprastai auga kompaktišku kupsteliu, lapai tamsiai žali, žydi mėlynais/violetiniais žiedais, panašiais į rugiagėles, nuo vasaros iki šalnų. Žiedai paprastai užauga ant aukšto stataus koto, kone 1 metro aukščio...

iš pradžių pagal žiedus pamaniau, kad juodgrūdė, bet kad ji vienmetė ir atrodo žemesnė... unsure.gif
Atsakyti
Aciu, bandysiu. Nzn, kaip pavyks. Gerai butu, kad iseitu vienodas aukstis visoje linijoje.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rokoko @ 2008 04 16, 00:48)
aciu mergaites del mano glazutes pagyru wub.gif  4u.gif  blush2.gif

skiriasi musu glazutes pagal mano turima knga
O taip  doh.gif , taip isimaise tarp vilkdalgiu pastaruju nenaudai, kad turejau skirti ta nepageidautina draugyste schmoll.gif
jei tai sis augalas kaireje - atvaziuok i trakus, dovanosiu  mirksiukas.gif
user posted image

ten pat dovanojamas Pavasarinis poraitis [tuoj zydes]user posted image
user posted image

Rozinis flioksas
user posted image

Rasyti i AZ

O kaip Jus rasti ir kaip susisiekti, gal per paštą. Važiuosiu į tą pusę penktadienį kaip tik į sodybą ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 04 16, 07:48)
Aciu, bandysiu. Nzn, kaip pavyks. Gerai butu, kad iseitu vienodas aukstis visoje linijoje....  g.gif

man tai gražiau, kai ta juosta nešviečia labai virš žemės ax.gif aš ją sukišau palikdama vos vos ribą virš žemės, va jau trys metai ji ten "sėdi" ir savo paskirtį neleisti vejai brautis į gėlyną puikiai atlieka, na kartais koks žolynėlis pervirsta per ją, sutvarkau, bet nepalyginti, kaip nevaldoma veja užaugtų
Atsakyti