Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(klee @ 2008 04 16, 08:01)
Boružėle, koks gražus tavo alpinariumas  thumbup.gif  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kaip sodinti Fortūno ožekšnis (Eonymus fortunei). Sodinciau alpinariume tiesiai i zeme , bet kitur raso, kad bijo salcio, todel lyg ir i dideli vazona reiktu, kad ziemai parnesti i vidu. Gal galite padeti, nes pirkau parodoje ir saknys jau verziasi is vazono, reikia gelbeti. Labai aciu.
Atsakyti
QUOTE(Melodi @ 2008 04 16, 08:52)
Boruzele, grozis pas tave thumbup.gif Ir kur tiek akmenu prikaupei? biggrin.gif

aciuks.gif O dėl akmenų, tai jau rašiau kad esu akmenų mylėtoja ar net ligonis. schmoll.gif Kaip tik pavasaris tai man jų reik ir reik. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 16, 10:04)
Noriu paklausti, kaip sodinti Fortūno ožekšnis (Eonymus fortunei). Sodinciau alpinariume tiesiai i zeme , bet kitur raso, kad bijo salcio, todel lyg ir i dideli vazona reiktu, kad ziemai parnesti i vidu. Gal galite padeti, nes pirkau parodoje ir saknys jau verziasi is vazono, reikia gelbeti. Labai aciu.

Kur tokią informaciją radai? g.gif Pati turiu štai tokį user posted image
ir be jokio dengimo žiemojo lauke. Viena šakelė buvo "nudžiuvus", tik įtarimas krenta ant augintinių škadų nei kad nušalo wink.gif
Atsakyti
Gaudvile_ jis tokio fantastisko grozio bus thumbup.gif , nuostabu. As taip norejau margalapes sedulos ir kai neradau nusipirkau ožerkšni (is nevilties verysad.gif ), bet sakau gal neapsirikau. Nors sedulos vis tiek noriu ax.gif Ir dar, pasakykite kas cia dabar visur zydi geltonai, krumai tokie, be lapu tik daug ryskiu geltonu ziedu. Ziopla biski blush2.gif , nezinau.
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2008 04 16, 10:12)
Gaudvile_ jis tokio fantastisko grozio bus thumbup.gif , nuostabu. As taip norejau margalapes sedulos ir kai neradau nusipirkau ožerkšni (is nevilties  verysad.gif ), bet sakau gal neapsirikau. Nors sedulos vis tiek noriu  ax.gif  Ir dar, pasakykite kas cia dabar visur zydi geltonai, krumai tokie, be lapu tik daug ryskiu geltonu ziedu. Ziopla biski  blush2.gif , nezinau.

Forsitijos žydi :
user posted image 4u.gif
Atsakyti
Boružėle,tikrai labai gražu pas jus 4u.gif

QUOTE(Bijuna @ 2008 04 16, 11:12)
Gaudvile_ jis tokio fantastisko grozio bus thumbup.gif , nuostabu. As taip norejau margalapes sedulos ir kai neradau nusipirkau ožerkšni (is nevilties  verysad.gif ), bet sakau gal neapsirikau. Nors sedulos vis tiek noriu  ax.gif  Ir dar, pasakykite kas cia dabar visur zydi geltonai, krumai tokie, be lapu tik daug ryskiu geltonu ziedu. Ziopla biski  blush2.gif , nezinau.

Forsitija mirksiukas.gif
Atsakyti
Jei matei daug geltonai žydinčių krūmelių - tai FORZITIJA. Jei neklystų, tai vienas pirmųjų pavasarį žydinčių krūmų. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 04 16, 09:05)
koks sutapimas,pas mane tokia pati rusis,tik vaji susokus kupstais ir nuplikus,seta pries metus...kaip tycia fotika vaikai kazkur nukiso,negaliu jums ikelti ir parodyt-katastrofa...




gaila, kad foto nėra. Aš pernai pas anytą sode tvarkiau pievą, tai labai gerai sudygo, betvienoje vietoje žolė irgi kupstais ir išplikusi unsure.gif Manau, kad ten kurklys su kurmiu "gaudynių" pažaidė doh.gif ,vienas nurėžė šaknis, o kitas iškėlė žemę besivydamas biggrin.gif , tai gavosi labai nekaip.
Šiemet reiks su volu suvoluoti tuos kauburius, ir vėl atsėti

Dar nepasakiau, kad golfmasteris (bent pas mane) nemėgsta, kad jį žiemą, kai sniegas mindžiotų - išplinka tose vietose unsure.gif . O vaikai subėga, besmegenių, pilių pristato, tai pavasrį tose vietose kol atsigauna doh.gif


Vaudusiuke, šiaip per savaitę žolytė nesudygsta pavasarį smile.gif , vasara tai jau būtų ėmusi kaltis, o dabar dar žemė vistiek šaltesnė ir naktys dar vėsokos, pakentėk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 04 16, 11:59)
Laba,

Paskaiciau kad augalelius reik persodint rudeni, tai klausimas patyrusioms: tikrai negalima dabar? Man reiktu sauleni padalinti ir persodint.


Na nezinau kas cia taip sake kad tik rudeni galima persodinti blink.gif pavasaris irgi labai tinkamas metas, svarbu viska tvarkingai atlikti ir nepamirsti laistyti. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2008 04 16, 11:15)
Forsitijos žydi :
user posted image  4u.gif



Koks grožis clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif . Ir aš noriu tokios biggrin.gif Reiks pasisodinti
Atsakyti
Dieve, kokios Jus protinguoles clap_1.gif , kaip gerai kad yra sitas forumas, tiesiog lobis aciuks.gif
Atsakyti