Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

o kiek laiko ta forsitija zydi ir kaip jos lapai atrodo po zydejimo?
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 04 16, 11:40)
o kiek laiko ta forsitija zydi ir kaip jos lapai atrodo po zydejimo?

Žydi apie pora savaičių. Žali pailgi lapai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 16, 11:04)
Žydi apie pora savaičių. Žali pailgi lapai. bigsmile.gif


Aha, kaip pirmas pavasario krūmas atrodo nerealiai, paskui lieka tik žalias krūmas, tai geriau, kada šalia yra kiti, vėliau žydintis augalai, o forsitija lieka kaip fonas ax.gif Pas mane baigs žydėti, tuomet šalia pražįsta dekoratyvinis jazminas ir rausvažiedė veigelė iš kitos pusės, kad nebūtų liūdna be žiedų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2008 04 16, 11:15)
Forsitijos žydi :

O ji nenuodinga unsure.gif Kažkuria ausim girdėjau apie tai blush2.gif
Paklausiu dėl žolytės.Planuojame daržiuką nedidelį, ar geriau nuplėšt žolę, ar išpurkšt rundapu, kad nudegintu? Ir vejoje tokie dideli žolės kupstai suaugę, žolė paprasta, kieminė biggrin.gif , bet nelygi vaikščiot per tuos kupstus, gal man juos išraut g.gif
Atsakyti
o kame reikalas buna,kai zole tokiais plemais zalesniais auga.. ir tie plemai daug greiciau auga nei kita zole aplink g.gif
Atsakyti
QUOTE(happy @ 2008 04 16, 12:17)
o kame reikalas buna,kai zole tokiais plemais zalesniais auga.. ir tie plemai daug greiciau auga nei kita zole aplink  g.gif

Pas mus kai šuo padaro balą pievoj, tai tos vietos paskui žymiai greičiau auga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(smth1 @ 2008 04 16, 09:59)
Paskaiciau kad augalelius reik persodint rudeni, tai klausimas patyrusioms: tikrai negalima dabar? Man reiktu sauleni padalinti ir persodint.

drasiai! 4u.gif

QUOTE(happy @ 2008 04 16, 11:17)
o kame reikalas buna,kai zole tokiais plemais zalesniais auga.. ir tie plemai daug greiciau auga nei kita zole aplink  g.gif

gal patresta netolygiai? [pas kaimyne taip buvo]
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2008 04 16, 12:12)
O ji nenuodinga  unsure.gif  Kažkuria ausim girdėjau apie tai  blush2.gif

ka tik pasiskaiciau umn.gif visos sito augalo dalys nuodingos 4u.gif ir dar - is kart po zydejimo rekomenduojama stpriai apkarpyt,kad kitamet gausiai vel zydetu,sumedejusios augalo dalys aptingsta -maziau bezydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolke @ 2008 04 16, 12:30)
ka tik pasiskaiciau 

doh.gif Tada gera ausimi girdėjau ax.gif Reikia mąstyt apie kitą krūma man g.gif Situacija tokia, prie buvusio tvartelio (durys per viduri) vienoje pusėje pasodinau gėlyčiu, akmenimis apdėjau (įmesiu vėliau foto-noriu kritikos labai 4u.gif ) kitoje durų pusėje noriu kažkokio gražaus krūmo-nežinau kokį rinktis g.gif Na, kad labai milžiniškas neužaugtu, kad gražiai atrodytu kad tik nenuodingas būtu biggrin.gif
Atsakyti
Is kart skubu savo trigrasi ikist blush2.gif - labai grazu - rododendras, arba stepinis migdolas. wub.gif
Atsakyti
laba visoms, noriu i jusu buri isterpt smile.gif siemet busiu pirmoke gelininke-darzininke, tai kalusimu tikrai daug turesiu ax.gif

pakabinami indai-vazonai is kokoso plausu, ar jie kuonors pranaseni uz plastmasinius, ar tik isvaizda?
Atsakyti
QUOTE(sidabrinekuoja @ 2008 04 13, 20:52)
user posted image
Va mano levanda. Ir ką man su ja daryt, genėt ar ne? Bijau , kad nugenėjus tik sumedėję žabarai liks. Gal žinot kokia ta levanda, paprastoji ar kokia kitokia?


mano panasiai atrodo, apkarpiau tik senus ziedynus, taip drastiskai kaip filmuky rode nedrysau…

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 14, 11:32)
prieš pora metų kai rinkomės obelis, tai man patiko pavasarinė sodinukų mugė Šiaurės miestelyje, buvo privežta visokiausių obelų iš įvairių medelynų. O ir turguje pavasarį stovi iš medelynų privežę, vienais metais tėvams pirkom tai visai normaliai prigijo, jau ir vaisius veda smile.gif Šiemet galvojam kaulavaisių ir kriaušių nusipirkti, reikės gauyt žinias, kad vėl ta mugė bus rolleyes.gif


balandzio 26-27 d.

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 15, 11:02)
1. […], bet braškėms turiu specialių trąšų ir anksti pavasarį bei po derėjimo aš jas patręšiu. kažkaip tikiuosi, kad jei nepilsiu trąšų žydėjimo ir derėjimo metu tai mažiau jų ir suvalgysiu, bet kaip ten iš tikrųjų yra tai nežinau unsure.gif

2. gal ir ne per aukštas, būna ir aukštų rododendrų. Anksti pavasarį vaikštinėjom Sereikiškių parke, tai atkreipiau dėmesį, kad ten auga irgi aukšti rododendrų krūmai, tik kažkaip matyt neteko žydėjimo metu ten būti, kad buvau anksčiau nepastebėjusi, įsivaizduoju kai visi sužysta turėtų būti efektingas vaizdas rolleyes.gif


1.Teko keleta metu studentaujant pas Danijos ukininka padirbeti vat cia (labai grazi sena sodyba) tai jis taip ir tresdavo braskes: l anksti pavasari – dar pries zydejima, kazkoks ypac specialus tresimas, kuri stebedavo kazkokios institucijos darbuotojas budavo zydejimo metu, ir po derliaus nuemimo dar vienas
beje, uogom deret pirmametem neleisdavo, antrais treciais metais uogos, ketvirtais raudavo lauk

2. pries pora metu teko lankytis Vokietijoj, Bad Zwischenahn mieste netoli Olandijos. Visas miestas apsodintas rododendrais, pas vienus zmogiukus kur lankemes, kieme augo rod. Kuriam jau ~35 metus – nebuciau macius, nepatikeciau kad tokiu buna – paieskosiu nuotraukos, turetu buti kitam kompe pas mane – tik gaila buvom ten po zydejimo jau…

QUOTE(Tina* @ 2008 04 15, 14:26)
Uzsukau as cia su ta gaure  doh.gif man asmeniskai raudonlapes graziausios  wub.gif


ir man tokios reik mano pavesingam gelynui… bigsmile.gif

QUOTE(Boružėlė @ 2008 04 15, 21:51)
Žolės priežiūra, tai tikras siaubas. fear.gif


jooo… dar kales mano pabludo – viena pasiusioja, kita butinai ant virsaus dar savo uzpils doh.gif , tai azoto koncentracija toookia gaunasi, kad rudi plotai po ziemos zoleje kaip isseti…
Beje, vakar tvarkiau savo pavesingaji gelyna, nuejau i kambari pamaitinti mazes, tai gryzusi sunes radau gulincias mano ispurentuose plotuose (buvau palikus vidurinelei jas priziureti) – mat ju pilvams ten vesiau blink.gif

QUOTE(jolaxus @ 2008 04 15, 23:19)
o šiaip ir pas mus šiandien buvo tręšimo diena, vyras aplakstė su barstytuvu, o aš stebėja ir kontroliavau cool.gif


mess u tuo barstytuvu nesusitariam – kai pradedam su juo “vaziuoti” – trasos sliuksteli ir rudas dryzys toj vietoj garantuotas; be to mb pernai vasara kai trese – dar neatitaike kad tarpu nebutu – tai veja musu buvo dryzuota – ejau ir sauja tuos siaurus “takelius” trasom barsciau
Atsakyti