Įkraunama...
Įkraunama...

Namo aplinka 20

QUOTE(Tina* @ 2008 04 16, 15:27)
Turiu bakopu, petuniju ir palergoniju. Zinau, kad bakopas nugnaibo, bet tik 1 karta  unsure.gif

Tikrai nebijo nugnaibymų. Ir bakopas galima gnaibyti kelis kartus. Reikia tiesiog pažiūrėti į augalėlį ir nuspręsti. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(klee @ 2008 04 16, 11:21)
gaila, kad foto nėra. Aš pernai pas anytą sode tvarkiau pievą, tai labai gerai sudygo, betvienoje vietoje žolė irgi kupstais  ir išplikusi  unsure.gif  Manau, kad ten kurklys su kurmiu "gaudynių" pažaidė doh.gif  ,vienas nurėžė šaknis, o kitas iškėlė žemę besivydamas    biggrin.gif  , tai gavosi labai nekaip.
Šiemet reiks su volu suvoluoti tuos kauburius, ir vėl atsėti

Dar nepasakiau, kad golfmasteris (bent pas mane) nemėgsta, kad jį žiemą, kai sniegas mindžiotų - išplinka tose vietose  unsure.gif  . O vaikai subėga, besmegenių, pilių pristato, tai pavasrį tose vietose kol atsigauna  doh.gif
Vaudusiuke, šiaip per savaitę žolytė nesudygsta pavasarį  smile.gif  , vasara tai jau būtų ėmusi kaltis, o dabar dar žemė vistiek šaltesnė ir naktys dar vėsokos, pakentėk  4u.gif

niekaip negaliu nuotraukos ikelti-kaip ja apkarpyt????
Atsakyti
QUOTE(rozamunda @ 2008 04 16, 16:14)
niekaip negaliu nuotraukos ikelti-kaip ja apkarpyt????

gali kelti per http://keep4u.ru/
poto kai uzsikraus nuotrauka, antra nuoroda nukopijuok ir dek cia mirksiukas.gif
bandyk smile.gif
Atsakyti
Labas visoms
As cia kaip jaunas menulis pas Jus uzklystu, nes kasvakara grebliais mojuojam doh.gif
Mano alpinariumukas viam grazume zydi, bet va niekaip kietis neislenda.
Todel klausiu Jusu ar kuri auginate Smito kieti, pavasari nugnybau tas senas sakeles, ir niekas nesikala?? Keli stagareliai stovi ir tiek 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Dukra @ 2008 04 16, 16:43)
Labas visoms
As cia kaip jaunas menulis pas Jus uzklystu, nes kasvakara grebliais mojuojam  doh.gif
Mano alpinariumukas viam grazume zydi, bet va niekaip kietis neislenda.
Todel klausiu Jusu ar kuri auginate Smito kieti,  pavasari nugnybau tas senas sakeles, ir niekas nesikala?? Keli stagareliai stovi ir tiek  4u.gif

prasau savo alpinariumo fotkes rodyt, giriames...girames nesikuklinam biggrin.gif
Atsakyti
Ar čia yra kurios daug žino apie samanas ir visokias smulkias daugiametes žolytes? Pasidarėm kalną kieme ir prisodinom samanyčių viskoių tai norėčiau sužinoti pavadinimus rolleyes.gif [foto idėsiu]
Atsakyti
QUOTE(une @ 2008 04 15, 20:45)
jau koks grazus  bigsmile.gif  o kokio aukscio ir plocio auga? ar greitai auga?  ax.gif
susizavejau  wub.gif

Aukštis ~1m, o plotį kažkur buvau radus, rašo ~1,5m. Tik pernai link rudens pasisodinau, tai tik per šį sezoną išaiškės augimo greitis wink.gif

QUOTE(Melodi @ 2008 04 16, 07:52)
Apie sitas radau nete, o kokio jis mazdaug aukscio? Zydi? Ir ar lengva gaut nusipirkt ar gerai paieskot reik? Kur isigijot? blush2.gif

Sodo skrynioj ( lauko prekybos aikštelė, 2-se vietose Kaune prekiauja) pirkau, bet mačiau ir kiti prekybininkai turi wink.gif

QUOTE(vvandene @ 2008 04 16, 11:53)
pakabinami indai-vazonai is kokoso plausu, ar jie kuonors pranaseni uz plastmasinius, ar tik isvaizda?

yra keli pagrindiniai skirtumai - iš kokosinio vanduo bėgs kriokliu, plastikiniuose paprastai yra papildomas rezervuaras vandens pertekliui; kokoso plaušą naudočiau tuo atveju, jei norėčiau "apžėlusio" paties indo - įkerpi keliose vietose ir horizontaliai "įmontuoji" daigelius, po kiek laiko suželia ir turim "gyvą" krepšelį bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos pagelbekit naujai sodininkei, pasisodinom medeliu ir ziuriu ,kad viena kriausyte pataike ant skruzdelyno -tai skruzdes nekukliai laipioja po ja. Ka daryt gal persodint, o gal skruzdes nekenkia?

Ir dar klausimelis isikirtom alyva, ji labai ugliu prileidus visur aplink, o jei dabar toje vietoje noreciau persika pasodint ar negalima?
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2008 04 16, 16:35)
gali kelti per http://keep4u.ru/
poto kai uzsikraus nuotrauka, antra nuoroda nukopijuok ir dek cia mirksiukas.gif
bandyk smile.gif

labai aciu,bandau 4u.gif,kazkas gavosi.kaip matote mazoje nuotraukeleje ,tai yra mano garsioji zole ir budleja dar neatsibudus...O tas kur grazus ir raudonas-mano vedrynas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 16 balandžio 2008 - 18:10
O kaip patresiat veja ar laistot ar ne????
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rozamunda: 16 balandžio 2008 - 18:21
QUOTE(Bagira 2 @ 2008 04 16, 11:22)
Na nezinau kas cia taip sake kad tik rudeni galima persodinti blink.gif  pavasaris irgi labai tinkamas metas, svarbu viska tvarkingai atlikti ir nepamirsti laistyti. tongue.gif



Rojaus sodai sake:) Man reikia ne perkelti juos i kita vieta, bet 'atsviezinti'. Aj dzin. Pavargau siandien.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2008 04 16, 18:19)
Aukštis ~1m, o plotį kažkur buvau radus, rašo ~1,5m. Tik pernai link rudens pasisodinau, tai tik per šį sezoną išaiškės augimo greitis wink.gif
Sodo skrynioj ( lauko prekybos aikštelė, 2-se vietose Kaune prekiauja) pirkau, bet mačiau ir kiti prekybininkai turi wink.gif
yra keli pagrindiniai skirtumai - iš kokosinio vanduo bėgs kriokliu, plastikiniuose paprastai yra papildomas rezervuaras vandens pertekliui; kokoso plaušą naudočiau tuo atveju, jei norėčiau "apžėlusio" paties indo - įkerpi keliose vietose ir horizontaliai "įmontuoji" daigelius, po kiek laiko suželia ir turim "gyvą" krepšelį  bigsmile.gif

As tai kiek maciau kokoso plauso pakabinamu krepseliu tai jie visi is vidaus buvo clofanu iskloti g.gif

Papildyta:
QUOTE(rozamunda @ 2008 04 16, 19:16)
O kaip patresiat veja ar laistot ar ne????

Reikia palaistyt arba turi palyt per 2 dienas. Pas mane ant dezutes taip rase ax.gif
Atsakyti