Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas - 7 kartas

Man is Braskiu oh! biggrin.gif labai,net baisiai pasenes Guerlain Maxi Lash tusas atkeliavo,parasiau skunda-grazino pinigelius.
Atsakyti
Po keliu is eiles pirktu Max factor Masterpiece Max, nusprendziau ka nors naujo pabandyt. Nusipirkau Clinique High impact mascara ax.gif Gal kuri bandet? rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
As bandziau anksciau ir dabar turiu dar nauja...nepadare man didelio ispudzio, ateik pasimaliavotis jai nori. Tada savo nuomone apie ji turesi. mirksiukas.gif
Varna, nepastebejau kad parasei kad jau nupirkai... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo v-i-k-a: 20 birželio 2008 - 22:41
QUOTE(v-i-k-a @ 2008 06 20, 22:40)
As bandziau anksciau ir dabar turiu dar nauja...nepadare man didelio ispudzio, ateik pasimaliavotis jai nori. Tada savo nuomone apie ji turesi. mirksiukas.gif
Varna, nepastebejau kad parasei kad jau nupirkai... blush2.gif

Atsibodo MF, nors vistiek prie jo griztu doh.gif tai sakai i svecius kvieti? biggrin.gif siaip tai tikrai seniai matemes, taves clinique valikliukas laukia mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal kas nors bandėt Make Up Forever tušus? Ar jie nesulipina blakstienų? Aš jau seniai naudoju Isadora tušą jautrioms akims, norisi pakeisti į kitokį blush2.gif
Atsakyti
o gal kas bandet maybelline tusa rozinej pakuotej?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 22 birželio 2008 - 17:07
QUOTE(F_A @ 2008 06 20, 23:32)
Po keliu is eiles pirktu Max factor Masterpiece Max, nusprendziau ka nors naujo pabandyt. Nusipirkau Clinique High impact mascara ax.gif Gal kuri bandet? rolleyes.gif
user posted image

bandem,nepatiko schmoll.gif
sulipina blakstienas,nes po karto uzsitepus vos matos,tepi,antra,trecia karta,gaunasi vistos kojeles doh.gif
Atsakyti
Man Masterpiece Max irgi nepatiko,ir beria ir siaip ispudzio nepaliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 06 22, 18:51)
Man Masterpiece Max irgi nepatiko,ir beria ir siaip ispudzio nepaliko smile.gif

o man tai jis toks vidutinis. truko man jame tankumo. g.gif
bet atskiria blakstienas tikrai gerai, nesulipina. labai patogu apatines blakstienas su juo dazyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kelsey: 22 birželio 2008 - 19:32
ka rekomenduotumet siekiant tankių, NESULIPUSIŲ ir pailgintų blakstienų efekto?
Db naudoju Masterpiece max, tai tikrai neblogas, bet norėtusi truputi ilginančio ir tankinančio, bet ne storinančio biggrin.gif blink.gif

kaip sitie maybelline xxl ? http://www.maybellin...reme_Black.aspx

http://www.maybellin...re_Mascara.aspx

arba loreal volume shocking ....arba dar kažką geresnio biggrin.gif biggrin.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
ką manot apie g.gif
QUOTE
Blakstienų tušas su vibruojančiu šepetėliu

Tokią naujovę moterims pasiūlė kosmetikos kompanija „Estee Lauder“. Anot kūrėjų, elementais valdomas šepetėlis, vibruojantis 125 kartus per sekundę, blakstienas tušu padengia kur kas geriau, nei tai moterys sugebėtų padaryti rankomis, rašo "Passion".

Amerikos ir Anglijos parduotuvių lentynas naujas blakstienų tušas turėtų pasiekti liepą ir kainuos apie 30 dolerių.

Atsakyti
QUOTE(pepė @ 2008 04 07, 10:52)
su vaizdine medziaga paaiskinsiu biggrin.gif

ir MF masterpiece max (sita ir siulau)
user posted image


aš šitą turiu šiuo metu - tai tikrai geras, mano favoritai yra butent šis ir Loreal Lash Architekt
man nepatiko, nes labai trūpa jis doh.gif
QUOTE(Vitulka @ 2008 06 20, 23:13)
tai čia 3 tušas iš braškių rolleyes.gif
užsisakynejau Lancome Hypnose, š**** paskutinis buvo cool.gif


Hypnose ir man nepatinka, blakstienas ilgina bet iš vis nestorina, negražiai atrodo tikrai, esu mačiusiu pas draugę kurios blakstienos kaip karvės - riestos, ilgos, tikrai gražios tai jai ir hypnose ir ruby rose atrodo super

QUOTE(brilliante @ 2008 06 23, 02:48)
ka rekomenduotumet siekiant tankių, NESULIPUSIŲ ir pailgintų blakstienų efekto?
Db naudoju Masterpiece max, tai tikrai neblogas, bet norėtusi truputi ilginančio ir tankinančio, bet ne storinančio  biggrin.gif  blink.gif

kaip sitie maybelline xxl ? http://www.maybellin...reme_Black.aspx

http://www.maybellin...re_Mascara.aspx

arba loreal volume shocking ....arba dar kažką geresnio  biggrin.gif  biggrin.gif


rekomenduoju Loreal lash Architekt bet imk ne tą kuris vandensiui atsparus, o kitą, sidabriniame dėkliuke- super tikrai wub.gif
o šitie maybelline man tragiški ( bet vėlgi, turiu retas ir trumpas bl;akstienas tai man reikia tikrai gerai ilginančio, riečiančio, tankinančio ) bigsmile.gif

p.s loreal volume - man nepatinko nes trūpa
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingakalnis: 23 birželio 2008 - 09:15