Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas - 7 kartas

QUOTE(Staff @ 2008 04 10, 16:06)
Patarkit turejau tusa Lancome Hypnoze,bet dabar noreciau isbandyt YSL tusa ,kaip jums?Ir ar tiesa , kad reikia sepeteli plaut kas savaite? g.gif

Jeigu geras tusas nieko plaut nereikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliukė @ 2008 04 10, 15:16)
Jeigu geras tusas nieko plaut nereikia bigsmile.gif


Na net YSL instrukcijoje parasyta plauti kas savaite, taigi manau tai nepriklauso nuo to ar geras ar ne, vistiek blakstienu ir visokio sh. prilimpa ant sepetelio
Atsakyti
draugei nors ir abejodama uzsakiau is braskiu givenchy captiv eyes... niu net nustebau koks sviezutelis atejo, o jau kaip graziai dazo: tankina, atskiria, uzriecia thumbup.gif
Atsakyti
Vat, per akcijas susgundziau ir nuspirkau Max Factor 2000 calorie su lenktu sepeteliu. Nugis galiu pasakyti thumbup.gif Man patinka, nes blakstienas padaro tokias ryskias ir riestas. Zodziu tiko ir patiko.
Tik viena tokia nemaza problem - kad as ji paskui nugremzciau doh.gif Reiks ieskot kito kokio itin stipraus valiklio g.gif

Kitas dabartinis mano favoritas is TBS, tik kad blakstienas nelabai pariecia, tik ilgina ir atskiria super thumbup.gif
Atsakyti
gal kas bandet gosh eye'deal? (atrodo taip vadinas blush2.gif )
vakar kazkokiam zurnale paskaiciau labai graziai, ir sepetukas guminis ir kaina buvo parasyta tik 29lt unsure.gif kazkaip galvojau kad gosh tusai po 40-50lt
Atsakyti
QUOTE(sweety123 @ 2008 04 10, 19:54)
Na net YSL instrukcijoje parasyta plauti kas savaite, taigi manau tai nepriklauso nuo to ar geras ar ne, vistiek blakstienu ir visokio sh. prilimpa ant sepetelio

Aš niekad neplaunu ir jis man tarnauja ilgai...nežinau kaip kitoms. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Staff @ 2008 04 10, 13:06)
Patarkit turejau tusa Lancome Hypnoze,bet dabar noreciau isbandyt YSL tusa ,kaip jums?Ir ar tiesa , kad reikia sepeteli plaut kas savaite? g.gif


As jau kokius 3 metus naudoju Yves Saint Laurent Luxurious Mascara for a False Lash Effect ir man jis pats paciausias thumbup.gif

Pailgina, pastorina, keli perbraukimai ir tvarka smile.gif Gerai laiko.

Dabar pabandymui nusipirkau Lancome Hypnose. Tusas geras. Beveik kaip Yves St Laurent.

Esminio skirtumo nematau, tik kad man su Yves St Laurent labiau pastorina.

O siaip cia jau skonio ir noru reikalas.

Kam ilgiau, kam storiau smile.gif Kam naturaliau, kam akivaizdziau smile.gif
Papildyta:
Tiesa, norejau pridurti, kad nors ir efektas tarp tusu panasus, bet tuso nuvalymas labai jau skirtingas: su Yves St Laurent nuvalau tusa greitai, o su Lancome Hypnose tenka pavargti.


Atsakyti
susiruosiau bourjois clubbing pirkt. ar jis normaliai blakstienas pariecia?
Atsakyti
Aš turiui tušą Teleskopik ir man jis patinka. Labai gražiai išdažo.
Atsakyti
Nėra tokio tušo, kuris gražiai akis padažytų. Patys baisiausi, kurie storina blakstienas. Kad ir kokiu bedažytum, vistiek viena blakstiena į šiaurę žiūri, kita į pietus, ar susikabinę į kuokštą styro.
Atsakyti
Kaip tik ruošiuosi naują tušą pirkti. Velnioniškai retai dažausi, tai nespėju sunaudot, o jau išmesti tenka. Domina naujienos. Kas naujo tušų rinkoje? biggrin.gif
Atsakyti
As dabar nusipirkau maybelline sky high curves (atrodo taip vadinasi smile.gif )
atseit ta, kuris riecia. Prisiminiau, kad seniai kazkada dar kai lt nebuvo parsiveziau is uzsienio ir labai patiko, tai nusprendziau ismegint ir sicia. Na ne toks stebuklinags man jis dabar atrodo, kai visokiu bandzius, bet visvien graziai padazo, pariecia, o blakstienos nenulinksta i dienos gala, netrupa.
Kaip uz tokia kaina (26Lt atrodo) tai labai neblogas. wink.gif
Atsakyti