Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas - 7 kartas

QUOTE(Vitulka @ 2008 04 12, 14:40)
Lancome Hypnose reiktų LT nusipirkt, tik gaila 107,-  rolleyes.gif

blink.gif blink.gif ojėzau, nuo kada jis tiek kainuoja? Košmaras kažkoks. Aš tai duty free pirkau už 23 baksus
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 04 12, 13:40)
reiktų LT nusipirkt, tik gaila 107,-  rolleyes.gif

Na, gal aš geriau prie Maybelline liksiu, o likusią (atėmus iš 107 Lt Maybelline kainą) sumą investuosiu į gerą knygą biggrin.gif
Atsakyti
Kiek esu išbandžiusi tušų (net gi labai nepigių lotuliukas.gif ), o išbandžiau jų tikrai nemažai, nes kaskart perku vis kitokį rolleyes.gif , tai labiausiai įsiminė ir patiko šis iš "Bourjois":
user posted image

Niu, man asmeniškai superinis thumbup.gif , o ir šiaip draugės vis klausdavo, kokiu tušu esu pasidažiusi, kad blakstienos atrodo įspūdingai nerealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 04 12, 15:00)
blink.gif  blink.gif ojėzau, nuo kada jis tiek kainuoja? Košmaras kažkoks. Aš tai duty free pirkau už 23 baksus

nežinau nuo kada, bet faktas, kad tiek kainuoja, pati savo akim mačiau tokią kainą Sarmoj blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 04 12, 15:38)
nežinau nuo kada, bet faktas, kad tiek kainuoja, pati savo akim mačiau tokią kainą Sarmoj  blink.gif

Na pvz. naujasis Lancome Hypnose Onyx kainuoja 99 LT Kristianoj. Tai kaip čia dabar išiena su ta Sarma?
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 04 12, 16:20)
Na pvz. naujasis Lancome Hypnose Onyx kainuoja 99 LT Kristianoj. Tai kaip čia dabar išiena su ta Sarma?

taip išeina, kad Sarma brangesnė parduotuvė, nebereikalo Douglas priklauso rolleyes.gif Joa, aš ir kalbėjau, kad Onyx 107,- ir kainuoja, o kiek tas paprastas neprisimenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 04 12, 14:23)
o dbr nusipirkau Too faced tušą  bigsmile.gif Man labai patinka, užriečia, patankina, kas svarbiausia nesulipina  ax.gif jei dažyt kelius sluoksnius, galim pasidaryt super blakstienas  bigsmile.gif
dar kas labai aktualu, kad kiekvienas tušas popierinėm dežutėj, tai neprasukinėja, yra testeriai, kai atidarinėjau trakštelėjo savo  net, sunkiai ėjo atsukt  biggrin.gif

kiek kainavo ir kur? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2008 04 12, 16:37)
kiek kainavo ir kur?  ax.gif

54 Lt, Sarmoj 4u.gif vadinas Lash injection, atrodo taip:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2008 04 12, 11:37)
Mergaitės, ar kam teko naudoti ESTEE LAUDER , double wear tušą?

Turejau sito tuso meginuka - nepatiko man schmoll.gif daze naturaliai, skystai taip...

QUOTE(Nome @ 2008 04 12, 12:14)
Rimtai  blink.gif ? Na bent jau man tai YSL VOLUME EFFET FAUX CILS ir LANCOME HYPNOSE-superiniai tušai.
Na jei ne iš brangiųjų (kaip tu sakai), tai mano bendradarbė gyrė Nivea tušą. Man nėr tekę bandyti

YSL'as man visai nepatiko, nulis efekto kaip sakoma biggrin.gif Hypnose taip ir neteko pabandyt, nes po savo nesekmingu meginimu atrast aukstesnio kainu lygio sau tinkanti super duper tusa, nuleidau rankas ir grizau prie MF blush2.gif Nivea dazo neblogai, bet beda ta kad Nivea tusai man nudazo ne tik blakstienas, bet ir po jom ir virs ju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 04 12, 16:40)
54 Lt, Sarmoj  4u.gif vadinas Lash injection, atrodo taip:
user posted image

aciuks.gif dekoju
Atsakyti
As dabar naudoju ELIZABETH ARDEN Double Density Maximum Volume Mascara,patinka...pirkciau dar karta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Afigena @ 2008 04 12, 16:21)
Kiek esu išbandžiusi tušų (net gi labai nepigių lotuliukas.gif ), o išbandžiau jų tikrai nemažai, nes kaskart perku vis kitokį rolleyes.gif , tai labiausiai įsiminė ir patiko šis iš "Bourjois":
user posted image

Niu, man asmeniškai superinis thumbup.gif , o ir šiaip draugės vis klausdavo, kokiu tušu esu pasidažiusi, kad blakstienos atrodo įspūdingai nerealiai wub.gif

Man šitas irgi labai patinka...nebrangus ir kokybiškas thumbup.gif
YSL VOLUME EFFET FAUX CILS man nerealus,labai patinka.
Atsakyti