Įkraunama...
Įkraunama...

Tušas - 7 kartas

Mergaitės, ar kam teko naudoti ESTEE LAUDER , double wear tušą? Nusprendžiau nepagailėti pinigų tušui nusipirkau ir man nelabai patinka. Labai šlapias ir labai sulipina blakstienas. Prieš tai turėjau Kanebo 38 C, tai patiko.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 04 12, 12:17)
Kaip tik ruošiuosi naują tušą pirkti. Velnioniškai retai dažausi, tai nespėju sunaudot, o jau išmesti tenka. Domina naujienos. Kas naujo tušų rinkoje?  biggrin.gif

Va puslapiu atgal buvau įdėjusi

QUOTE(Nome @ 2008 04 10, 10:12)
Ar bandėt jau kuri naująjį Le2 de Guerlain tušą?
user posted image



Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 04 12, 11:46)
Va puslapiu atgal buvau įdėjusi

Šitą mačiau. Bet pasakysiu atvirai. Brangiųjų brand'ų tušai man nė vieni neįtiko blink.gif Kiek bandžiau YSL, Lancome tušų, tai jų kaina visiškai neatitinka žadamo efekto (arba mano lūkesčių lotuliukas.gif ). Kol kas MF Masterpiece ir Maybelline Lash Stylist (berods taip vadinasi) patiko labiausiai.
Atsakyti
QUOTE(jbs @ 2008 04 12, 12:54)
Kiek bandžiau YSL, Lancome tušų, tai jų kaina visiškai neatitinka žadamo efekto (arba mano lūkesčių  lotuliukas.gif ).

Rimtai blink.gif ? Na bent jau man tai YSL VOLUME EFFET FAUX CILS ir LANCOME HYPNOSE-superiniai tušai.
Na jei ne iš brangiųjų (kaip tu sakai), tai mano bendradarbė gyrė Nivea tušą. Man nėr tekę bandyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nome: 12 balandžio 2008 - 12:15
QUOTE(Vitulka @ 2008 04 07, 21:28)
tik ne L'oreal lash architect  doh.gif


pritariu, kažkada seniai bandžiau, tai žiauriai nepatiko. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Pūkelis @ 2008 04 12, 13:22)
pritariu, kažkada seniai bandžiau, tai žiauriai nepatiko.  schmoll.gif


Niu man l'oreal lash architect kaip tik labai patinka wub.gif Man jisai puikiai išryškina blakstienas, jų nesulipina ir nenutrupa. Tik vienas minusiukas tas, kad greitai pradėjo džiūti, bet pora lašiukų akių valiklio ir vėl kaip naujas thumbup.gif
Tušą tikrai lb sunku išsirinkti, nes visų blakstienos tokios skirtingos: vienų ilgos, tiesios, kitų trumpos,užriestos, o dar trečių iškrypusios į visas puses doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 04 12, 13:14)
Rimtai  blink.gif ? Na bent jau man tai YSL VOLUME EFFET FAUX CILS ir LANCOME HYPNOSE-superiniai tušai.
Na jei ne iš brangiųjų (kaip tu sakai), tai mano bendradarbė gyrė Nivea tušą. Man nėr tekę bandyti


Man taip pat YSL Volume Effect Faux Cils ir Lancome Hypnose du patys pačiausi tušai wub.gif flirt.gif
Atsakyti
Nivea tušai irgi katastrofa. Gal dėl to, kad Droge pirkau g.gif Ten, kaip vėliau pastebėjau, nebūna neprasuktų tušų blink.gif blink.gif Tai gal nereikia ant Nivea kaltę versti unsure.gif Tarsi niekur daugiau nebūč galėjusi to tušo nusipirkti. doh.gif Kvailą ir bažnyčioj muša
Atsakyti
Man nei YSL faux cils nei Lancome Hypnose įspūdžio nepaliko ax.gif MF 2000 Calorie Dramatic Look daug kartų geriau dažė rolleyes.gif
o dbr nusipirkau Too faced tušą bigsmile.gif Man labai patinka, užriečia, patankina, kas svarbiausia nesulipina ax.gif jei dažyt kelius sluoksnius, galim pasidaryt super blakstienas bigsmile.gif
dar kas labai aktualu, kad kiekvienas tušas popierinėm dežutėj, tai neprasukinėja, yra testeriai, kai atidarinėjau trakštelėjo savo net, sunkiai ėjo atsukt biggrin.gif
Atsakyti
Nusivyliau diorshow tušu sad.gif nedažo jis gražiai, sulipina blakstienas... Daug labiau man patinka lorealio dvipusis kur juodas su baltu spalvos flakonėlio. SUperinis tušas thumbup.gif net ir už masterpiece max man labiau patinka ax.gif aišku labiausiai dėl to kad netepllioja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2008 04 12, 14:23)
Man nei YSL faux cils nei Lancome Hypnose įspūdžio nepaliko  ax.gif MF 2000 Calorie Dramatic Look daug kartų geriau dažė  rolleyes.gif

Kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nome @ 2008 04 12, 14:30)
Kiekvienam savo  mirksiukas.gif

tai žinoma, dar kartais piniginės storis apsprendžia pasirinkimą, nes dėl Lancome Hypnose nesu tikra iki galo, nes pirkau braškėse, o ten tušai man rodos ne patys šviežiausi ax.gif reiktų LT nusipirkt, tik gaila 107,- rolleyes.gif
Atsakyti