Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

nebijokite jei tai guodzia,jos tik kruopu,miltu ir kitu grudiniu maisto produktu kandys.
Atsakyti
As tai su riesutais parsinesiau. Grizau po atostogu, o namuose jau kirmrles po lubas vaiksto schmoll.gif blink.gif blink.gif blink.gif Tai maniskis kadangi 2metrinis, tai nuo lubu rankiojo.... feeeee koks siaubas. O namuose valytoja turim ir pati pedante, o cia tau bac - siurprizas! doh.gif
Tai kaip puoliau tvarkyti viskas viska isdezinfekavau, Cobra purskiau, visur i spintas ir spinteles tu kvapu prideliuojau. O va dar dabar perskaiciau apie acta. O siandien dar bandysiu su Vacsiu prapursksti sitas slykstynes....
Atsakyti
QUOTE(gintareles @ 2008 08 21, 13:09)
nebijokite jei tai guodzia,jos tik kruopu,miltu ir kitu grudiniu maisto produktu  kandys.

i paguode, nes vyras sako, kad joms dzin, jos viska eda. Tikrai idomus padarai, man net neaisku ka jos istikro eda, nes lervos sudetos netik kruopose, bet ir celofaniniu maiseliu klostese. Ir matosi kad jos tuos maiselius eda - celofane skyles
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 08 21, 15:22)
i paguode, nes vyras sako, kad joms dzin, jos viska eda. Tikrai idomus padarai, man net neaisku ka jos istikro eda, nes lervos sudetos netik kruopose, bet ir celofaniniu maiseliu klostese. Ir matosi kad jos tuos maiselius eda - celofane skyles


tas skyles celofano maisely ar irgi maciau. as irgi manau, kad eda VISKA blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*KAJA* @ 2008 08 22, 10:17)
tas skyles celofano maisely ar irgi maciau. as irgi manau, kad eda VISKA blink.gif

nUEISU prisirinksiu kastonu nulupsiu juos ir visur sudesiu. Bangos forume skaiciau viena moteris taip juos tik ir isnaikino. O gal tikrai mes juos su kruopom nusiperkame g.gif
Nors zidinius isnaikinau, viska actu isvaikiau, pagrindinius uzmusiau, kasdien dar po kokius 7 pritvoju. Ir nezinia is kur vis nauji ateina. Matyt mano spinta savo tevyne laiko lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 22 rugpjūčio 2008 - 11:34
musu namus irgi aplanke sitas dziaugsmelis...matydavau, kad praskrenda vis virtuvej, tai naikindavau su slapiu skudureliu traiskydama, ismeciau visus produktus, neitiketina kur tik jos nesiveisia...nu atrodo isnaikinau...isvykom savaitei is namu, dabar griztu ir matau, kad vel viena kita praskrenda...sugalvojau issivirt grikiu, sakau paziuresiu ar ko nera, pasklaidziai juos su pirstais fear.gif lyg svarus, grazus, dar praploviau...virdama sakau pamaisysiu, atidengiu dangti ir matau, kad mano grikiai su mesyte cry.gif vel reikes naikint tuos parazitus, vel viska mest lauk, o man slykstu lyst ten, lauksiu kol vyras gris is darbo...jauciu nepirksiu daugiau jokiu kruopu ir pan.speju, kad su kiausineliais nusiperku.reikes dar su kobra pabandyt ispurkst...
Atsakyti
mane irgi ta pati beda istiko. buvo atsirade liepos menesi. viska valiau isvaliau, duona pradejau saldytuve laikyti, ir atrode kad dingo.. menesi nesimate nei vienos... o vakar vel - atsidarau spintele, o ten tie bjaurybes zuja.. pradejau ieskoti, is kur dabar - ogi riesutuose (nepradetoj pakuotej!!!) kad malasi, kad malasi... nu aisku ismeciau viska, isvaliau, bet dabar ziuriu kad vel toj spintelej ju yra... tai dabar ismeciau lauk visus prieskonius kiek turejau... ziuresiu kam toliau eile ateis... bet jie kol kas vienoj spintelej gyvena, o joje laikomi buvo prieskoniai, duona, riesutai ir kava... o toj spintelej kur kruopos - ju nera. tikrinau ir indus sandarius, kuriuose kruopas laikau - nesimato ju kiausineliu ar lervu... nu nebezinau... mane tai panika ir isterija ima kaskart juos pamacius...
Atsakyti
turiu ir aš tą gėrį verysad.gif Ir nebeturiu jėgų su jomis kovoti verysad.gif

Viską išmetu, o jos ir vėl sugrįžta. Mane kaip tikrą lietuvę guodžia tik tai, kad aš ne viena tokia biggrin.gif .
Ačiū mergaitės už patarimus ir sėkmės kovonat su tomis bestijomis. Neprasakime kantrybės. Mes nugalėsim tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renatukasss: 26 rugpjūčio 2008 - 23:23
ojoj mane apleidzia viltis jais atsikratyti... kazkur internete skaiciau kad jie aktyvus buna iki rugsejo. o tada iki pavasario atseit ju nebuna... nu duok dieve... nors jei pavasari vel sugris tai... schmoll.gif
o as kai uzvakar ismeciau visus prieskonius, riesutus ir viska kas buvo toje spinteleje, isvaliau viska ir jau galvojau kad ten ju nebebus, nes gi nebera jiem ka est.. dabar nueinu, atidarau ta spintele - tupi du bestijos... verysad.gif kaip slykstu.. nebegaliu..
Atsakyti
QUOTE(agniuciukas @ 2008 08 26, 13:55)
mane irgi ta pati beda istiko. buvo atsirade liepos menesi. viska valiau isvaliau, duona pradejau saldytuve laikyti, ir atrode kad dingo.. menesi nesimate nei vienos... o vakar vel - atsidarau spintele, o ten tie bjaurybes zuja.. pradejau ieskoti, is kur dabar - ogi riesutuose (nepradetoj pakuotej!!!) kad malasi, kad malasi... nu aisku ismeciau viska, isvaliau, bet dabar ziuriu kad vel toj spintelej ju yra... tai dabar ismeciau lauk visus prieskonius kiek turejau... ziuresiu kam toliau eile ateis... bet jie kol kas vienoj spintelej gyvena, o joje laikomi buvo prieskoniai, duona, riesutai ir kava... o toj spintelej kur kruopos - ju nera. tikrinau ir indus sandarius, kuriuose kruopas laikau - nesimato ju kiausineliu ar lervu... nu nebezinau... mane tai panika ir isterija ima kaskart juos pamacius...

O tai ka pas jus jie ir prieskoniuose? Mano spintutes gyvenyojai tai prieskoniu privenge, kvapas jiems per astrus. g.gif Kazkodel neliete ir kvapnios arbatos nei miltu g.gif Mes irgi buvom isvaziave, maniau isnaikinau. Grizom, tai jie visi jau kambaryje ant sienos. Dar radau toj pacioj spintutej. Purksiu ir as su Cobra bet negerai kazkaip prie maisto. Tikiuosi, tik kad tie patys rubu negrauzia. Tik maista. Kruopas dar galima uzsukt stiklainiuose...
Atsakyti
padariau generalinę tvarką. Išmečiau visus maistus, išvaliau spintutes su actu, nupirkau kedrų kvapo iš maksimos ir visus naujus produktus sudėjau į stiklainius. Tai dabar tos parazitės nebelenda į spinteles, bet šalia jų tupi. Man taip bloga nuo jų.
Tik labai norėčiau, kad tikrai jos eitų gulti nuo rugsėjo. Reik tikėti, kad taip ir bus
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 08 28, 11:43)
O tai ka pas jus jie ir prieskoniuose? Mano spintutes gyvenyojai tai prieskoniu privenge, kvapas jiems per astrus.  g.gif  Kazkodel neliete ir kvapnios arbatos nei miltu  g.gif Mes irgi buvom isvaziave, maniau isnaikinau. Grizom, tai jie visi jau kambaryje ant sienos. Dar radau toj pacioj spintutej. Purksiu ir as su Cobra bet negerai kazkaip prie maisto. Tikiuosi, tik kad tie patys rubu negrauzia. Tik maista. Kruopas dar galima uzsukt stiklainiuose...


taip taip, ir prieskoniuose radau - netgi sultinio kubeliu pakuoteje viena lerva isisukus buvo... fui kaip ziauru... dabar jau nieko nebera toj spintutej, bet sian ryte viena bjaurybe viduj radau.. nu kol kas nelenda lauk is tos spintutes, bet is kur joje randasi, kai viskas isvalyta, tai man paslaptis.. g.gif
Atsakyti