Įkraunama...
Įkraunama...

Kandys

Pas mane maistinės staiga tuntais pradėjo skraidyt, tai išmečiau visus kruopų maišelius, kuriuose akivaizdžiai jų ar kokonų buvo. Nu praskrenda retkarčiais viena kita ( va šiandien nesupratau iš kur, bet vėl skraido... unsure.gif ), bet to tunto automatiškai neliko.
Atsakyti
as tai nezinau kokiais budais bet is maisto sugebejau isnaikinti. irgi ismeciau viska. bet kai atsirado tarp rubu (o atsirado is ilgai gulinciu lukstentu saulegrazu) tai negaliu atsikratyti. dabar iki parduotuvej nusipirkau kazkokias tabletes spec nuo kandu ir idejau. tikiuosi pades. tik idomu ar nieko neatsitiktu jei prie visokiu kruopu padecia (skleidzia kazkoki kvapa. taip parasyta). gal kuri zinot? aj ir radot naftalino tabletes? man cia mociute sake kad lyg jau yra tabletes, nes paprasto naftalino atsisakiau nes smirda man labai.
Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 09 14, 23:09)
as tai nezinau kokiais budais bet is maisto sugebejau isnaikinti. irgi ismeciau viska. bet kai atsirado tarp rubu (o atsirado is ilgai gulinciu lukstentu saulegrazu) tai negaliu atsikratyti. dabar iki parduotuvej nusipirkau kazkokias tabletes spec nuo kandu ir idejau. tikiuosi pades. tik idomu ar nieko neatsitiktu jei prie visokiu kruopu padecia (skleidzia kazkoki kvapa. taip parasyta). gal kuri zinot?  aj ir radot naftalino tabletes? man cia mociute sake kad lyg jau yra tabletes, nes paprasto naftalino atsisakiau nes smirda man labai.

O aš per anksti pasidžiaugiau verysad.gif Kai viskas kruopas išmečiau, tai tik po kokia tris kandis rasdavau,o savaitgalį buvau išvažiavusi. Vakar grįžtu, ant sienų kokia 20 kandžių tupi. Nežinau, iš kur jos išsirito? Namie tik kava ir grikiai liko. Grikius peržiūrėjau, bet ten jų nėra nei kvapo. O jos galėjo iš kruopų į rūbus persimesti? mega_shok.gif Nes dabar virtuvėje jų nėra, jos pradėjo man koridoriaus, kuriame yra rūbų spinta< sienas tūpti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2008 09 15, 16:06)
O aš per anksti pasidžiaugiau verysad.gif  Kai viskas kruopas išmečiau, tai tik po kokia tris kandis rasdavau,o savaitgalį buvau išvažiavusi. Vakar grįžtu, ant sienų kokia 20 kandžių tupi. Nežinau, iš kur jos išsirito? Namie tik kava ir grikiai liko. Grikius peržiūrėjau, bet ten jų nėra nei kvapo. O jos galėjo iš kruopų į rūbus persimesti?  mega_shok.gif Nes dabar virtuvėje jų nėra, jos pradėjo man koridoriaus, kuriame yra rūbų spinta< sienas tūpti cry.gif

įtariu kad gali persimest, nes pas man juk is maisto atsirado ir dabar virtuvej kaip ir nera tik kokia viena kita praskrenda kai atidarau kambario duris i kuri buvo persiskrausciusios. paziuresim kaip bus kai idejau is "Iki" tas nesamones nuo kandu. gal reiks visas patalynes prakratyti ir audeklus mociutes is spintos. gal ten ka rasiu. nors jau valiau viska, bet gal dabar dar reikia prakresti.
Atsakyti
na noriu as jums merginos suteikti vilties: jas imanoma isnaikinti. nu zinokit tfu tfu tfu, bet jau kuris laikas nematau situ bjaurasciu.
taigi apibendrinsiu kokiu priemoniu as emiausi:
kadangi pas mane jos buvo apsistojusios tik vienoje spinteleje, kurioje laikiau kava, prieskonius, duona, riesutus ir vaistus, taigi duona pradejau laikyti saldytuve, riesutus ir prieskonius teko ismesti, nes juose aptikau kandziu. spintele kiekviena diena isvalydavau, isemiau visas lentynas ir apiprausiau jas. valiau ne su actu o siaip su valikliu. tei vat. kai jau viskas buvo ismesta dar kuri laika viena kita pasirodydavo, bet kadangi as uoliai ta spintele valiau, taigi dabar jau ju kaip ir nematyti. na aisku, gal dar anksti dziaugtis, bet vilties juk yra clap.gif

sekmes visoms atkaklioje kovoje!!!
Atsakyti
Ir aš jau galiu pasigirti 4u.gif Jau kelias dienas nematau kandžių. Jų vis mažėjo, mažėjo, o dabar ir visai neliko. Taip, kad tikrai su jomis galima kovoti biggrin.gif
Atsakyti
na as jau irgi galiu pasigirti kad nebematau tu bjaurybiu. tikiuosi ir nepamatysiu. kai tvarkiau virtuves spinteles kad jas isnaikint, tai negalejau patiket kur dar ju radau, ogi teko ismesti gal 6 didelius sokoladus, nes ten ju buvo turbut daugiausiai mad.gif taip gaila buvo tu sokoladu verysad.gif
Atsakyti
Rimtai? netgi sokolade?? nu blyn jos visai isprotejo tos kandys... schmoll.gif

QUOTE(xmiaux @ 2008 10 03, 10:00)
na as jau irgi galiu pasigirti kad nebematau tu bjaurybiu. tikiuosi ir nepamatysiu. kai tvarkiau virtuves spinteles kad jas isnaikint, tai negalejau patiket kur dar ju radau, ogi teko ismesti gal 6 didelius sokoladus, nes ten ju buvo turbut daugiausiai  mad.gif  taip gaila buvo tu sokoladu  verysad.gif

Atsakyti
Zinokit, ne tik sokolade. Siandien mane uzpuole neviltis. Isvaliau spintele, isemiau visas kruopas ir visus maisus maiselius, kur tik kildavo itarimas. Isvaliau spintele su dezinfekciniu tirpalu, isploviau. Jau palengvejo, galvojau, kad jau viskas.... Tada atsidarau stalciu, kad pasiimti maisa sukraut visiems ismestiems daiktams (stalciuje tik maisai, jokio maisto), ir blink.gif koks gi buvo nustebimas kai maisuose pasiknisus ieskant didziausio maiso, staiga aptikau tu kandziu...., leliukiu.... Vos neapsiverkiau. Kai kurie celofaniukai sukramtyti... Na ir dabar ka daryt......
Atsakyti
QUOTE(Goldvio @ 2008 10 04, 14:42)
Na ir dabar ka daryt......

g.gif
Atsakyti
QUOTE(Goldvio @ 2008 10 04, 14:42)
Zinokit, ne tik sokolade. Siandien mane uzpuole neviltis. Isvaliau spintele, isemiau visas kruopas ir visus maisus maiselius, kur tik kildavo itarimas. Isvaliau spintele su dezinfekciniu tirpalu, isploviau. Jau palengvejo, galvojau, kad jau viskas.... Tada atsidarau stalciu, kad pasiimti maisa sukraut visiems ismestiems daiktams (stalciuje tik maisai, jokio maisto), ir  blink.gif koks gi buvo nustebimas kai maisuose pasiknisus ieskant didziausio maiso, staiga aptikau tu kandziu...., leliukiu.... Vos neapsiverkiau. Kai kurie celofaniukai sukramtyti... Na ir dabar ka daryt......


jo jo, tarp maisu tai joms patinka. teks ir visus maisus ismesti. as tai virtuvinius ranksluoscius kiekviena apziurinejau kai spinteles tvarkiau tai ir biskuti radau ten ju. tai visus ranksluoscius iskart i skalbenke sumeciau.
Atsakyti
QUOTE(Goldvio @ 2008 10 04, 14:42)
Zinokit, ne tik sokolade. Siandien mane uzpuole neviltis. Isvaliau spintele, isemiau visas kruopas ir visus maisus maiselius, kur tik kildavo itarimas. Isvaliau spintele su dezinfekciniu tirpalu, isploviau. Jau palengvejo, galvojau, kad jau viskas.... Tada atsidarau stalciu, kad pasiimti maisa sukraut visiems ismestiems daiktams (stalciuje tik maisai, jokio maisto), ir  blink.gif koks gi buvo nustebimas kai maisuose pasiknisus ieskant didziausio maiso, staiga aptikau tu kandziu...., leliukiu.... Vos neapsiverkiau. Kai kurie celofaniukai sukramtyti... Na ir dabar ka daryt......

mano virtuvėje irgi kariaujama su šiom bjaurybėm doh.gif ffuiiiii...radau visur jų: pradedant arbatom, kruopom,net cinamone, baigiant receptų dėžute(kur maisto produktų nėra) doh.gif net tupervaro dėžutėse reikėjo krapštyti lauk pradedant džiuvėsėliais, baigiant makaronais doh.gif bet aš irgi girdėjau, kad šie parazitai jau būna kruopose, todėl veisiasi net sandariai uždarytuose induose doh.gif
Atsakyti