Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

Saviskiam astuonmeciui pirkau rudenine-pavasarine Lindex striuke praejusi pavasari. Kainavo, palyginus su kitomis vaikisku rubu parduotuvemis, nedaug- 110 lt ax.gif Super-spalva tamsiai samanine, neperslampama, nesiojasi be jokiu nusitampymu, nublukimu ir nuskalbimu bigsmile.gif O nesioja astuonmetis, kasdien i mokykla ir ne tik biggrin.gif
Eisiu patikrint Akropolio parduotuves cool.gif
Atsakyti
Tiny, koks nuostabuolis modeliukas wub.gif Plaukučiai wub.gif Man labai patiko vasarinis bodžiukas ir kelnytės wub.gif
Atsakyti
pasirodom su lindex džemperiuku
labai fainas žaismingas ir spalvytės ryškios thumbup.gif thumbup.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2008 04 15, 22:00)
pasirodom su lindex džemperiuku
labai fainas žaismingas ir spalvytės ryškios thumbup.gif  thumbup.gif

user posted image

labai labai fainas dzemperiukas ir as tokio uzsimaniau lotuliukas.gif labai tinka Ugnytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 04 15, 22:03)
labai labai fainas dzemperiukas ir as tokio uzsimaniau lotuliukas.gif labai tinka Ugnytei wub.gif

ačiū 4u.gif
jei nori galiu nupirkt mirksiukas.gif mirksiukas.gif dar buvo tokios sportinio tipo kelnytės , juostelė į plaukus ir kojinytės
ai dar labai graži maikutė trumpom rankovytėm, nupirkau tokią Ugnei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lina*: 15 balandžio 2008 - 21:26
QUOTE(*Lina* @ 2008 04 15, 22:25)
ačiū 4u.gif
jei nori galiu nupirkt mirksiukas.gif  mirksiukas.gif dar buvo tokios sportinio tipo kelnytės , juostelė į plaukus ir kojinytės
ai dar labai graži maikutė trumpom rankovytėm, nupirkau tokią Ugnei

parasiau i az blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 04 15, 22:03)
labai labai fainas dzemperiukas ir as tokio uzsimaniau lotuliukas.gif labai tinka Ugnytei wub.gif


tikrai laaaabai tinka drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2008 04 15, 21:48)
Tiny, koks nuostabuolis modeliukas wub.gif  Plaukučiai wub.gif  Man labai patiko vasarinis bodžiukas ir kelnytės wub.gif

Aciu, Dangiuks 4u.gif Tavo sunelis irgi grazutis wub.gif . Ir isdykelei Ugnytei viskas graziai tinka wub.gif
Man isvis visi vaikuciai labai grazus, todel komplimentus retai kada rasau blush2.gif, bijau praleisti kurinors modeliuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2008 04 14, 16:45)
Čia mano vaikinukas su Lindex bodžiuku ir superinėmis kojinytėmis thumbup.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image

o koks fainulka bigsmile.gif graziai atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiny @ 2008 04 15, 13:15)
Keletas nuotraukyciu is musu archyvo  wub.gif

Bodziukas ir kelnytes
user posted image

Maikute ir dzinsiukai
user posted image

Liemene ir kepure
user posted image

Spalvyciu tikrai kartais noretusi ryskesniu berniukams, bet kokybe tikrai garantuota  smile.gif

ir cia koks grazus berniukas,tik tokiam maziukui kaukolytes man netinka blush2.gif mano sunus 8 metu ir tai su kaukolem neuzsidetu nei vieno rubo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tutifruti @ 2008 04 15, 23:55)
ir cia koks grazus berniukas,tik tokiam maziukui kaukolytes man netinka blush2.gif mano sunus 8 metu ir tai su kaukolem neuzsidetu nei vieno rubo ax.gif

Aciu uz nuomone 4u.gif O man tai grazu... ax.gif
Daugiau kaukolyciu ir neturim, nes mociutes labai keistu zvilgsniu i tas kaukolytes ziuri biggrin.gif Ai, tiesa, dar vakar guminius batus su kaukolytem pirkau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiny: 16 balandžio 2008 - 07:10
QUOTE(Tiny @ 2008 04 15, 23:36)
Aciu, Dangiuks  4u.gif  Tavo sunelis irgi grazutis  wub.gif . Ir isdykelei Ugnytei viskas graziai tinka  wub.gif
Man isvis visi vaikuciai labai grazus, todel komplimentus retai kada rasau  blush2.gif, bijau praleisti kurinors modeliuka  ax.gif


Ačiuks 4u.gif Vat būtent, man tie zuikučiai irgi visi fainuoliai wub.gif Dėkit daugiau nuotraukyčių, taip smagu žiūrėti thumbup.gif mirksiukas.gif

QUOTE(tutifruti @ 2008 04 15, 23:55)
o koks fainulka  bigsmile.gif graziai atrodo wub.gif
Papildyta:


ir cia koks grazus berniukas,tik tokiam maziukui kaukolytes man netinka blush2.gif mano sunus 8 metu ir tai su kaukolem neuzsidetu nei vieno rubo ax.gif


Ačiukas už komplimentus 4u.gif
Mano manymu, kai tokios smulkios kaukolytės tai dar nieko, bet yra čia tokia viena firma, nenoriu minėti kokia, man atrodo visos žinome, tai ten vaje vaje, turbūt visi rūbeliai pilni pripaišyti kaukolių, o ne kaukolyčių doh.gif Niu baisu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dangiuks: 16 balandžio 2008 - 08:30
Mum irgi labai Lindex rūbeliai prie širdies. Sau nieko nerandu, bet vaikui tai turbūt viską supirkčiau doh.gif gerai kad bent ir kainos Lindex palyginti normalios ax.gif
Atsakyti