Įkraunama...
Įkraunama...

Priežiūra vaikam ir mamai po gimdymo

QUOTE(Revla @ 2012 01 25, 23:13)
Gulejau Antakalny 2ame gimdymo sk. Mamos prieziura tai labai gera, o vat naujagimiu skyrius - tragiskas. Teko guleti 7 dienas, tai su visom slaugytojom teko bendrauti. Tik pora normaliu pasitaike...tokia stora juodaplauke su akiniais - siaubiakas. doh.gif  kaip jai leizia su vaikuciais dirbti nesuprantu


Man irgi teko 7 dienas ten praleisti ir susipazinti su visom is naujagimiu skyriaus. As irgi nusistebejau kaip gali tokie antzmogiai dirbti su naujagimiais. Gal tik viena buvo svelni ir draugiska.
Jokios pagalbos ar patarimo nesulauksi, o kai pradedi klaust kazko - kai pradeda rekti, atseit, kaip tu nezinai tokiu dalyku.
O geriausia tai kai atejo viena is ju i palata - paklause kuris mano vaikas, issdelioja kazkokius daiktus, paima vaiko kulniuka ir ruosiasi krauja imt, klausiu, ka darys su krauju (jau penkta karta per dvi paras ima), klausiu, nes noriu zinoti, gal kas blogai, o ir siaip mama juk turi zinoti, kokie tyrimai yra atliekami ir kokiu tikslu. Gaunu atsakyma: Nepatinka - atsisakykit. Taip ir nesuzinojau kam tas kraujas buvo imtas.
Atsakyti
Ar lengvai gavote seimynines palatas, kad vyras galetu pasilikti ir padeti vaika priziureti? Kur lengviau tokia palata gauti: VGN ar AK?
Atsakyti
man irgi AK labai nepatiko prieziura po gimdymo..jiems labiausiai patinka tokios pacientes,kurios pacios su viskuo susitavarko,viska zino ir ju nejudina.neduok D kazko uzklausi,reiks pagalbos ar pan.pagarsesi ligoninej,kaip kazkokia priekabiautoja ar pan.gal viena kita akusere buvo normalesnes ir naujagimiu gydytoja viena nieko tokia buvo.gaila pavardes nzn.trumpais plaukais su akiniais ,liekna..o siaip visos kitos tragedija...tos dienos ak iki siol primena kosmara.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(urkis @ 2012 10 26, 12:36)
Ar lengvai gavote seimynines palatas, kad vyras galetu pasilikti ir padeti vaika priziureti? Kur lengviau tokia palata gauti: VGN ar AK?

VGN jų daugiau turi.
Papildyta:
Aš gimdžiau prieš porą sav. VGN, priežiūra po gimdymo labai patiko. Tiek akušerės, tiek sesutės, tiek gydytojai-visi puikūs ir prireikus pagalbos visad ją suteikia.
Maistas ligoninės skanus, palatos tvarkingos-pirmą parą buvau Patologijos skyriuje, nes ten buvo laisvų lovų, kur galėjau likti su vyru, tarp kitko-nemokamai. smile.gif paskui antrą parą atsirado mokama palata, ten ir persikėlėm.
Atsakyti
Aš gimdžiau Vilniaus Gimdymo Namuose, girdėjau daug gerų žodžių apie juos.
Patologijos skyriuje viskas super, akušerės nerealiai geros, gydytoja maloni taip pat.
Gimdymas-super, tiek gydytoja tiek akušerė labai palaikė ir pagimdžiau gerai.
Bet Pogimdyvinis skyrius...man kaip košmaras. Akušerės man nepatiko, nieko nepamokė tinkamai (gerai, kad nusimaniau maždaug kaip ką daryti, bet mano kaimynė palatos prašė manęs pamokyti kaip mergaitei subinę prausti (!!!) nes akušerė labai nevėkšliškai ir neaiškiai parodė schmoll.gif ). Vaikas verkė antrą vakarą, nuo papo nenulipo,prašiau akušerių, kad duotų mišinio, o jos man: pakišk krūtį, jam užtenka. Toks jausmas lygtais aš nematau nieko ir nesuvokiu. Vaikas naktį pradėjo verkti, aš pati apsiverkiau. Akušerė atėjusi sako: jam reikia primaitinimo. Tai, pypypyyp, aš juk sakiau apie tai vakare!!!! mačiau koks vaikas neramus ir kad alkanas!!!! doh.gif
Aišku, lyginti su kitomis ligoninėmis negaliu, gal ten dar baisiau. Bet galėtų būti atidesnės. Manau, daug įtakojo ir tai, kad aš nepasiėmiau mokamos palatos. Nes draugė sakė, kad labai paslaugios jos buvo jai (ji ėmė mokamą). Tai vat tokia mano nuomonė ir istorija. Sėkmės visoms nėštukėms 4u.gif
Atsakyti
Man ir teko patirti labai daug nemaloniu situaciju VGN pogimdyviniam skyriuje, labai nemalonus priziurintis personalas, labai triuksmavo, viena kita kviesdavo rekdamos per visa kolidoriu, o kai mano mazyle verke pirma nakti, kvieciausi ju pagalbos, kad padetu, tai labai pyko, kad prizadinau. as su jomis sneku lietuviskai, o jos man rusiskai piktu tonu kazka aiskino (matyt gerai, kad ir nesupratau), kai pasakiau, kad mazyle verkia, kad neima kruties, tai piktu tonu atsake "tai duot misinio?" va tau ir palanki vaikui ligonine... ne, kad nuramintu ir padetu, juk vaikas jaucia, kai mama strese, tai dar didesni sukele.
ir taip sunku po to gimdymo atsigauti, o kai dar sutinki toki personala, tai tikrai depresija gali uzeiti.
gerai, kad gimdymo skyriuje buvo saunus personalas, galetu vieni is kitu pasimokyti...
Papildyta:
ir dar kas labai nepatiko, kad kai kokia mamyte kvieciasi pagalbos, paspausdama pagalbos mygtuka, tai visas skyrius girdi toki slykstu signalizacijos garsa, ypac nakti jis labai erzindavo, nes nuo jo paprasciausiai pabusdavom.
Atsakyti
QUOTE(cukreba @ 2012 12 12, 14:51)
Man ir teko patirti labai daug nemaloniu situaciju VGN pogimdyviniam skyriuje, labai nemalonus priziurintis personalas, labai triuksmavo, viena kita kviesdavo rekdamos per visa kolidoriu, o kai mano mazyle verke pirma nakti, kvieciausi ju pagalbos, kad padetu, tai labai pyko, kad prizadinau. as su jomis sneku lietuviskai, o jos man rusiskai piktu tonu kazka aiskino (matyt gerai, kad ir nesupratau), kai pasakiau, kad mazyle verkia, kad neima kruties, tai piktu tonu atsake "tai duot misinio?" va tau ir palanki vaikui ligonine... ne, kad nuramintu ir padetu, juk vaikas jaucia, kai mama strese, tai dar didesni sukele.
ir taip sunku po to gimdymo atsigauti, o kai dar sutinki toki personala, tai tikrai depresija gali uzeiti.
gerai, kad gimdymo skyriuje buvo saunus personalas, galetu vieni is kitu pasimokyti...
Papildyta:
ir dar kas labai nepatiko, kad kai kokia mamyte kvieciasi pagalbos, paspausdama pagalbos mygtuka, tai visas skyrius girdi toki slykstu signalizacijos garsa, ypac nakti jis labai erzindavo, nes nuo jo paprasciausiai pabusdavom.


Taip taip, apie rusų kalba visai pamiršau. Aš ją suprantu, man nėra problemu kalbėti ja. Bet nė menkiausios priežasties nebuvo, kad perkialiant mane į pogimdyvinę palatą akušerė kalbėtų rusiškai, buvau per silna ginčytis doh.gif Ir kai aš apsiverkusi buvau naktį dėl to, kad vaikas nuo papo nenulipo 6 val. be pertraukos, tai tokia nepatenkinta atėjo akušerė...
Bet užtai turėjau vyrą dienos metu, tas jas į vietą statė. Jam gerklės neužkiši lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
gimdžiau prieš 3 sav. AK, nesitarus. po gimdymo iš ginekologinės pusės priežiūros jokios nebuvo, bet kiekvieną rytą su vizitacija ateidavo būdinti gydytoja su akušere ir paklausdavo, ar viskas gerai, paprašyta tikriausiai būtų apžiūrėjus. be problemų dalino žvakutes nuo skausmo.
daug kas peikia naujagimių skyriaus personalą, tipo grubiai kalba, į klausimus neatsako ir t.t., tai nieko panašaus, matėm tris seselių pamainas, ir visos padėjo, kiek reikėjo. kai vaikelis numetė per daug svorio, viena neprašyta atnešė į palatą svarstykles, kad galėčiau sverti vaikelį prieš valgį ir po jo, stebėt, kiek suvalgo.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2012 12 13, 13:40)
gimdžiau prieš 3 sav. AK, nesitarus. po gimdymo iš ginekologinės pusės priežiūros jokios nebuvo, bet kiekvieną rytą su vizitacija ateidavo būdinti gydytoja su akušere ir paklausdavo, ar viskas gerai, paprašyta tikriausiai būtų apžiūrėjus. be problemų dalino žvakutes nuo skausmo.
daug kas peikia naujagimių skyriaus personalą, tipo grubiai kalba, į klausimus neatsako ir t.t., tai nieko panašaus, matėm tris seselių pamainas, ir visos padėjo, kiek reikėjo. kai vaikelis numetė per daug svorio, viena neprašyta atnešė į palatą svarstykles, kad galėčiau sverti vaikelį prieš valgį ir po jo, stebėt, kiek suvalgo.

kuriam skyriui gulejai?nes as 2 aukste ir per 5 dienas nei vieno malonaus veido nemaciau.turejau problemu su zindymu,prasiau pagalbos,tai visam skyriui isgarsino,kaip kazkokia inoringa persona,kad vis kabinasi kazko.o as vos ne su asarom maldavau pagalbos. verysad.gif
prisimenu kaip didziausia kosmara tas dienas AK.kai vaikas badavo,o as vos is proto neiesejau verysad.gif ir finalas to,kad jau 2 men darbuojuos pientraukiu.nors ,aisku,dziaugiuos,kad nors taip kol kas issiverciu be misinuku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lipsy @ 2012 12 13, 15:33)
kuriam skyriui gulejai?nes as 2 aukste ir per 5 dienas nei vieno malonaus veido nemaciau.turejau problemu su zindymu,prasiau pagalbos,tai visam skyriui isgarsino,kaip kazkokia inoringa persona,kad vis kabinasi kazko.o as vos ne su asarom maldavau pagalbos. verysad.gif
prisimenu kaip didziausia kosmara tas dienas AK.kai vaikas badavo,o as vos is proto neiesejau verysad.gif ir finalas to,kad jau 2 men darbuojuos pientraukiu.nors ,aisku,dziaugiuos,kad nors taip kol kas issiverciu be misinuku rolleyes.gif


2 aukšte ir gulėjau. malonių veidų mažai mačiau ir aš, nes kažkaip dažniausiai pagalbos reikėdavo naktį, bet tai netrukdė atsakyti į mano ir vyro klausimus, parodyt, kaip plauti užpakaliuką ar kaip žindyti, kaip atpažinti, kad mažylis tikrai žinda, o ne žaidžia, kas čia per spuogiukas ir t.t.
vieną seselę po kelių dienų sutikom poliklinikoj, tai po persimetimo keliais žodžiais visko gražaus palinkėjo smile.gif
nežinau, kodėl tau taip nepasisekė 4u.gif
Atsakyti
man dar idomu, kazin, ar AK kenciant saremius siuloma pasedet ant kamuolio? ar reikia prasyt tokiu dalyku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Antandraja @ 2012 12 18, 22:37)
man dar idomu, kazin, ar AK kenciant saremius siuloma pasedet ant kamuolio? ar reikia prasyt tokiu dalyku?  g.gif


aišku, paprašykit. iš kur gi kietiems žinoti, ko jums reikia smile.gif
Atsakyti