Įkraunama...
Įkraunama...

Išlyginamosios studijos

O sakykit, gal kas yra susiduręs, baigiau kolegijoje buhalterinę apskaitą, noriu stoti į išlyginamąsias VU, bet kad studijos daugiau būtų susijusios su buhalterine apskaita, į kuria iš krypčių verta stoti: ekonomikos ar vadyba ir verslo administravimas? smile.gif
Atsakyti
Prisidėsiu prie NoaPerle - ar galima paduoti į abu dokumentus. t.y. dalyvauti abiejose konkursuose smile.gif?
Atsakyti
Sveikos gal kas esat baige bankininkystes studijas kolegijoje ir po to stojusios i islyginamasias studijas i universiteta? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif reikia pagalbos siuo klausimu ax.gif

Esu baigusi Alytaus kolegija, istaigu ir imoniu administravima mirksiukas.gif dabar, noriu gauti bakalauro laipsni, man reikia islyginamuju studiju smile.gif
Kur man kreiptis g.gif koks Kauno univ. priima ax.gif


Is anksto dekoju mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal kas, siais metais stos i VDU i islyginamasias studijas ax.gif Butu drasiau ax.gif man ir smagiau ...brukstelkit i az 4u.gif
Atsakyti
Domejausi islyginamosiomis studijomis,ir radau kad MRU po kolegiju siulo vienus metus mokytis papildomu studiju,po kuriu butu galima stoti tiesiai i magistra MRU,kazin ar verta,gal kas moketes taip? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryte27: 25 balandžio 2013 - 17:01
QUOTE(NoaPerle @ 2012 06 07, 17:32)
O sakykit, gal kas yra susiduręs, baigiau kolegijoje buhalterinę apskaitą, noriu stoti į išlyginamąsias VU, bet kad studijos daugiau būtų susijusios su buhalterine apskaita, į kuria iš krypčių verta stoti: ekonomikos ar vadyba ir verslo administravimas? smile.gif


Tikrai artimiau bus ekonomika.
Papildyta:
QUOTE(Liepos dukra @ 2012 07 01, 09:26)
Prisidėsiu prie NoaPerle - ar galima paduoti į abu dokumentus. t.y. dalyvauti abiejose konkursuose smile.gif?


Kiek atsimenu tai reikia pasirinkti vieną kryptį, bet ne paslaptis, kad konkurso stojant į išlyginamąsias pokolegines studijas nėra smile.gif įstosi bet kokiu atveju smile.gif
Atsakyti
Esu pasimetusi studijų labirinte... doh.gif
Baigiau kolegiją, galvoju kad gerai būtų baigti išlyginamąsias. Mano klausimai būtų tokie:
Kaip suprantu išlyginamosios suteiks man mano specialybės universitetinį bakalaurą, taip?
Kitas klausimas:
Po išlyginamųjų galima stoti į magistrą. Ar aš galiu stoti į bet kokį magistrą, ar turiu stoti į magistrą savo specialybės? Esu baigusi vadybą. Ta prasme aš nebenoriu tos pačios specialybės, vadybos magistro, noriu kitų mokslų, tai man po išlyginamųjų reikės stoti į kitą universitetinį bakalaurą, ar galėsiu stoti į magistrą, bet ne vadybos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irmama @ 2012 11 28, 12:14)
Sveikutes 4u.gif reikia pagalbos siuo klausimu ax.gif

Esu baigusi Alytaus kolegija, istaigu ir imoniu administravima mirksiukas.gif dabar, noriu gauti bakalauro laipsni, man reikia islyginamuju studiju smile.gif
Kur man kreiptis g.gif koks Kauno univ. priima ax.gif
Is anksto dekoju mirksiukas.gif  4u.gif

Pabandykit savo kolegijoje paieškoti su kuo jie yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį.
Atsakyti
QUOTE(sandrrrito @ 2013 05 02, 12:28)
Pabandykit savo kolegijoje paieškoti su kuo jie yra pasirašę bendradarbiavimo sutartį.


O man dabar iškilo klausimas, ką duoda tai, kad kolegija yra pasirašiusi sutartį su atitinkamu universitetu? g.gif negi galima stoti tik į tuos universitetus norint išlyginamųjų?
Atsakyti
QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 04 30, 13:05)
Esu pasimetusi studijų labirinte... doh.gif
Baigiau kolegiją, galvoju kad gerai būtų baigti išlyginamąsias. Mano klausimai būtų tokie:
Kaip suprantu išlyginamosios suteiks man mano specialybės universitetinį bakalaurą, taip?
Kitas klausimas:
Po išlyginamųjų galima stoti į magistrą. Ar aš galiu stoti į bet kokį magistrą, ar turiu stoti į magistrą savo specialybės? Esu baigusi vadybą. Ta prasme aš nebenoriu tos pačios specialybės, vadybos magistro, noriu kitų mokslų, tai man po išlyginamųjų reikės stoti į kitą universitetinį bakalaurą, ar galėsiu stoti į magistrą, bet ne vadybos? 4u.gif


Taip, baigusi išlyginamasias studijas, gausite universitetinį bakalaurą smile.gif
Į kokią magistro specialybę stosite priklauso nuo jūsų ir ką baigsite smile.gif Nežinau kaip kiti universitetai, bet VU po išlyginamųjų siūlo vadybos ir verslo administravimo studijas arba ekonomikos smile.gif Tai jei baigsite vedybos ir verslo administravimo išlyginamasias, tai ir magistras turės būti šios krypties, jei ekonomiką baigsite, tai galės būti kitos, tai yra ekonomikos, krypties 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 05 02, 15:14)
Taip, baigusi išlyginamasias studijas, gausite universitetinį bakalaurą smile.gif
Į kokią magistro specialybę stosite priklauso nuo jūsų ir ką baigsite smile.gif Nežinau kaip kiti universitetai, bet VU po išlyginamųjų siūlo vadybos ir verslo administravimo studijas arba ekonomikos smile.gif Tai jei baigsite vedybos ir verslo administravimo išlyginamasias, tai ir magistras turės būti šios krypties, jei ekonomiką baigsite, tai galės būti kitos, tai yra ekonomikos, krypties 4u.gif


Viskas kaip ir aišku smile.gif
Bet jei aš nenoriu vadybos magistro, kokios mano galimybės po išlyginamųjų, apskritai, galima sakyti noriu persikvalifikuoti, dar tiksliai nežinau ką imčiausi studijuoti, bet tik ne vadybos magistrą. Tai gal man tada reikia išlyginamąsias rinktis kažkokios kitos srities, ne vadybos, aš va būtent to nelabai suprantu smile.gif nes po išlyginamųjų noriu studijuoti ne vadybą smile.gif
Atsakyti