Įkraunama...
Įkraunama...

Išlyginamosios studijos

QUOTE(Teisybes_ieskotoja @ 2013 05 02, 17:12)
Viskas kaip ir aišku  smile.gif
Bet jei aš nenoriu vadybos magistro, kokios mano galimybės po išlyginamųjų, apskritai, galima sakyti noriu persikvalifikuoti, dar tiksliai nežinau ką imčiausi studijuoti, bet tik ne vadybos magistrą. Tai gal man tada reikia išlyginamąsias rinktis kažkokios kitos srities, ne vadybos, aš va būtent to nelabai suprantu smile.gif nes po išlyginamųjų noriu studijuoti ne vadybą smile.gif


Tokiu atveju turbūt turėtumėte rinktis ir išlyginamąsias ne vadybos ax.gif Nes pabaigusi vadyba, galėsite rinktis tik vadybos krypties magistrą ax.gif Arba kažkokį dalyką, kuris bus labai artimas vadybai ax.gif Priklauso nuo tokio, kokios krypties magistras jus domina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kisulita: 02 gegužės 2013 - 17:35
QUOTE(Kisulita @ 2013 05 02, 17:32)
Tokiu atveju turbūt turėtumėte rinktis ir išlyginamąsias ne vadybos ax.gif Nes pabaigusi vadyba, galėsite rinktis tik vadybos krypties magistrą ax.gif Arba kažkokį dalyką, kuris bus labai artimas vadybai ax.gif Priklauso nuo tokio, kokios krypties magistras jus domina ax.gif


Dėkui už suteiktą informaciją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2013 04 25, 18:00)
Domejausi islyginamosiomis studijomis,ir radau kad MRU po kolegiju siulo vienus metus mokytis papildomu studiju,po kuriu butu galima stoti tiesiai i magistra MRU,kazin ar verta,gal kas moketes taip? 4u.gif

Aš stojau po kolegijos į MRU, viskas įmanoma tik egzaminų labai daug išlaikyti reikia, bet realu, jei skirti laiką planuoju palikti 3-4 neišlaikytus, kitus jau arba išlaikiau arba šį menesi kai paskaiciuoji plaukai piestu stojasi, bet viskas realu .
Atsakyti
Per visą internetą nerandu atsakymo į mane dominantį klausimą. Labai tikiuosi kad man kažkas galės atsakyti.
Sugalvojau, kad nereikia man magistro, noriu antro bakalauro. Tai jei baigiau kolegiją, tai man dabar ir reikia stoti į kolegiją į bakalaurą? O gal kaip tik labai kvaila mokytis antrą kolegijinį bakalaurą.. doh.gif
Papildyta:
Beje, o jeigu dėl išlyginamųjų, tai kaip matau jos visur mokamos? unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Baigiau VIKO VVF šiais metais ir noriu toliau tęsti studijas universitete, bet nuolatine studijų programa smile.gif

Norėjau paklausti ar yra tokių panelių, kurios baigusios kolegiją stojo į universitą dienines studijas ir prisijungė prie 3 ar 2 kurso? smile.gif
Atsakyti
Ar Tarptautiniame Vilniaus teisės ir verslo universitete yra išlyginamosios studijos? Nerandu jų puslapyje blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Jeigu nori tęsti, tai man rodos yra kažkokios išlyginamosios studijos metai, o su kuo tu ten paskaitas lankysi, tai turbūt pagal trūkstamus modulius parinks.
Atsakyti
Sveiki, esu pasimetusi dėl papildomųjų ir išlyginamųjų studijų. Baigiau kolegiją ir norėčiau gauti universitetinį bakalaurą, o po to ir magistrą apsiginti. Skaičiau, kad tiems, kurie turi 1 m. darbo patirties pagal įgytą profesiją, papildomųjų nebereikia, galima stoti iš karto į magistrantūrą. Bet nesuteikiamas bakalauro laipsnis. Kaip manot, ar verta bandyti stoti iš karto į magistrantūrą ar geriau pirmą universitetinį bakalaurą gauti?
Atsakyti
Sveikos,
matau, kad daug kas čia pasimetusios ir kažką tik viena ausim girdėjusios. Kadangi jau praėjau visą šitą galerą, tai galiu papasakot smile.gif

baigiau kolegiją. Po jos metus laiko kaip laisva klausytoja studijavau VDU papildomose studijose. Papildomas studijas renkatės pagal tai į kokią magsitro programą norite stoti. Bent jau VDU papildomas studijas galima praeiti tiek su dienininkais (gaunas panašiai po paskaitą per dieną, bet šių studijų metu negaunate LSP), tiek su neakivaizdininkais (savaitgaliais). Po šių metų gaunate pažymėjimą, kad praėjote dalykus, kurių vertė - trūkstami kreditai iki universitetinio bakalauro (40 kreditų), tačiau oficialiai uni. bakalauro tai nesuteikia.
VDUne papildomos studijos mokamos, tačiau pusę kainos kompensuoja pats universitetas, tad tie meteliai man kainavo 2000 Lt.
Na ir kai jau išklausytos papildomos studijos, stojate bendra tvarka į magistrantūros studijas. Jei įstojate, tai esate pilnateisės studentės ir niekas iš kitų neišskiria. Po 1,5-2 metų gaunate magistrą ir, manau, tada jau nebesvarbu, ar pas jus yra universitetinis bakalauras, nes magistras visgi yra aukščiau smile.gif.

Išlyginamųjų nesirinkau, nes jos būna apie 2 metus ir mokamos. Mano variantu būtų buvę 2 metai ir 10 tūkst. Jei dar magistro norima, tai dar plius 2 metai. Tad su papildomom studijom ir pigiau gaunas, ir greičiau smile.gif

Tai tiek smile.gif jei kils kam kokių klausimų, galite brūkštelti PM.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglootia:): 27 rugpjūčio 2013 - 18:42
QUOTE(Eglootia:))
baigiau kolegiją. Po jos metus laiko kaip laisva klausytoja studijavau VDU papildomose studijose. Papildomas studijas renkatės pagal tai į kokią magsitro programą norite stoti. Bent jau VDU papildomas studijas galima praeiti tiek su dienininkais (gaunas panašiai po paskaitą per dieną, bet šių studijų metu negaunate LSP), tiek su neakivaizdininkais (savaitgaliais). Po šių metų gaunate pažymėjimą, kad praėjote dalykus, kurių vertė - trūkstami kreditai iki universitetinio bakalauro (40 kreditų).
VDUne papildomos studijos mokamos, tačiau pusę kainos kompensuoja pats universitetas, tad tie meteliai man kainavo 2000 Lt.
Na ir kai jau išklausytos papildomos studijos, stojate bendra tvarka į magistrantūros studijas.

Sveika, gal galit plačiau papasakoti apie laisvus klausytojus. Jums šios išlyginamosios studijos kainavo iš viso 2000 Lt, taip? Kursas truko metus? Atsiskaitymuose reikėjo dalyvauti, ar tik kaip klausytojas g.gif sorry, tikrai neįsivaizduoju, tai gal, jums kaip žinančiai, mano klausimai pasirodys juokingi smile.gif

Mano situacija kiek kitokia - aš turiu universiteto bakalaurą, bet noriu stoti į magistrą ir keisti kryptį. Todėl, man reikėtų išklausyti tuos papildomus trūkstamus kreditus.

Dėkoju už ats. 4u.gif
Atsakyti

VDUne papildomos studijos mokamos, tačiau pusę kainos kompensuoja pats universitetas, tad tie meteliai man kainavo 2000 Lt.

[/quote]
tai dar normali kaina, nes VU 4500lt
gal kas zinote islyginamosios studijos VU ekonomikos fakultete vyksta sestadieniais? nuo kelintos iki kelintos valandos?
Atsakyti

gal kas zinote islyginamosios studijos VU ekonomikos fakultete vyksta sestadieniais? nuo kelintos iki kelintos valandos?

Atsakyti