Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(RIS @ 2008 10 10, 11:29)

Man atrodo cia kaip paziuresi. As tik visai nesenai supratau, kad visos ligos "nuo nervu". Ir maziau reikia kreipti demesi.
As pvz. nesergu ir gerai jauciuosi, nors turiu 2 nedidelius sutrikimus, kurie matyt visam gyvenimui. Dabar turesiu dar ir sita. Bet as nesijauciu ligoniu ir nesiruosiu tokia buti.
Atsakyti
Labas , mergaitės.Esu viena iš jūsų.Su daugeliu dalykų esu taip gerai pažįstama.
Taip viskas panašu.Tik va,negaliu sutikti su nuomone, kad jei parinksi tinkamą tyroksino dozę,bus viskas gerai.Vistiek kada nors bus momentas, kai priklausomai nuo kitų aplinkybių ta pusiausvyra sutriks,ir vėl atsiras bėdos su širdim,sąnariais,akimis plaukais ir taip toliau.Rašau turbūt toms mergaitėms, kurios dar nepradėjo valgyti to tyroksino.Padidėjęs ATPO rodo,kad kažkas organizme negerai,dėl ko tie antikūnai gaminasi.Skaičiau rusų gydytojų nuomonę, kad 70 proc. skydliaukės ligų susiję su persirgtais sinusitais irpan.ligomis, ar neišgydyta danties šaknimi,Deja ,gydytojai tos priežasties niekada neieško, ir skuba kuo greičiau išrašyti tyroksiną.Bet tai nėra gydymas, o tik konpensavimas to,ko nepadaro susirgusi skydliaukė. Galbūt reikėtų kreiptis į homeopatą, jie bent skelbiasi, kad išgydo skydliaukės ligas, kol jos labai neįsisenėję.
Ir dar spanguoliai noriu pasakyti , kad po gimdymo daug atvejų būna, kad sutrinka hormonai skydliaukės, ir nereikia jokio gydytojo įsikišimo.Būtinai maitink savo kūdikėlį,džiaukis tuo ir, aišku, atrask kažkaip laiko pailsėti ir viskas susitvarkys.
Atsakyti
QUOTE(RIS @ 2008 10 10, 12:32)
Padidėjęs ATPO rodo,kad kažkas organizme negerai,dėl ko tie antikūnai gaminasi.Skaičiau rusų gydytojų nuomonę, kad 70 proc. skydliaukės ligų susiję su persirgtais sinusitais irpan.ligomis, ar neišgydyta danties šaknimi,Deja ,gydytojai tos priežasties niekada neieško, ir skuba kuo greičiau išrašyti tyroksiną.Bet tai nėra gydymas, o tik konpensavimas to,ko nepadaro susirgusi skydliaukė. Galbūt reikėtų kreiptis į homeopatą, jie bent skelbiasi, kad išgydo skydliaukės ligas, kol jos labai neįsisenėję.

As ne medike, bet mano ziniom jei jau antikuniai gaminasi proceso nesustabdysi nors ir priezasti suzinosi g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanit: 10 spalio 2008 - 11:53
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 09, 18:59)
ir kaip jautiesi su tokiu aukstu tsh blink.gif  man gal virs 7 ir as jau panikuoju doh.gif  aisku, pas mane atpo virs 1000 verysad.gif

niu tai vienu metu ir buvo toks TTH ir anti TPO 1000... tai taip ir jaučiausi arba kitaip tariant niekaip nesijaučiau, ypač žmogumi.. egzistavau tik, nes niekas organizme nevyko taip, kaip pas normalius žmones. bet tas baisusis laikotarpis praeity ir tikiu bus dar geriau viskas smile.gif

smile.gif+2008 10 10, 10:04-->
QUOTE(spanguolia smile.gif @ 2008 10 10, 10:04)
Labutis,
o beja niekas nebandet pasidometi kaip naturaliais budais butu galima pareguliuot skydliaukes veikla?
Na dabar turbut "iskvailinsit" mane  ax.gif

labas smile.gif visu pirma niekas nieko niekur čia neiųkvailins smile.gif gi ir susirinkome čia pasidalinti savo patirtimi, bėdomis ir džiaugsmeliais, kuriuos įtakoja šis sutrikimas mirksiukas.gif o dabar apie natūralius gydymosi būdus smile.gif tai galiu pasakyti, kad matyt pats tiroksinas ir yra natūraliausias būdas, gi čia ne vaistas, o tas hormonas, kurio negamina pati skydliaukė smile.gif tik tikrai nežinau, kaip tai įtakotų vaikutį maitinančią mamytę, bet šiaip tiroksino nereikia bijoti smile.gif o kai būna labai prastai, tikrai norisi, kad kuo greičiau viskas pasikeistų ir nėra laiko, nes galima prieiti iki labai baisių dalykų... bet ne apie juos čia susirinkome kalbėti ax.gif beje, pati turiu pažįstamą, kuriai po gimdymo buvo išsibalansavę skydliaukės hormonai, bet labai greitai su maža doze tiroksino juos atitaisė ir ji jau pamiršo, kad taip buvo smile.gif

QUOTE(RIS @ 2008 10 10, 12:32)
Tik va,negaliu sutikti su nuomone, kad jei parinksi tinkamą tyroksino dozę,bus viskas gerai.Vistiek kada nors bus momentas, kai priklausomai nuo kitų aplinkybių ta pusiausvyra sutriks,ir vėl atsiras bėdos su širdim,sąnariais,akimis plaukais ir taip toliau.

sutinku su tavimi. man dabar būtent toks pablogėjimo laikotarpis nors skydliaukės hormonai puikiausiai taisosi, bet nesijaučiu gerai ir pati nežinau kodėl. geriau jaučiausi gydymosi pradžioje, nors skaičiukai vis dar buvo siaubingi. sakiau gydytojai apie savo savijautą, bet realiai pamąsčius ji tikrai negali niekuo man padėti, nes ne viskas priklauso nuo hormonų skaičiukų, bet tikiu, viskas bus gerai greitai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RIS @ 2008 10 10, 12:32)
  Ir  dar  spanguoliai noriu pasakyti , kad po gimdymo daug atvejų būna, kad sutrinka hormonai skydliaukės, ir nereikia jokio gydytojo įsikišimo.Būtinai maitink savo kūdikėlį,džiaukis tuo ir, aišku, atrask kažkaip laiko pailsėti ir viskas susitvarkys.


Aciu uz palaikyma ir padrasinima 4u.gif
Jungsiu pajegas ir bandysiu atstatyt ta harmonija savy - gavau zenkla, kad reikia sustot ir atsigrezt i save. Dabar tyrimai ir konsultacijos ne su vienu gydytoju ir ne tik tradicines medicinos.
Papildyta:
QUOTE(ganija @ 2008 10 10, 12:59)
labas  smile.gif visu pirma niekas nieko niekur čia neiųkvailins  smile.gif  gi ir susirinkome čia pasidalinti savo patirtimi, bėdomis ir džiaugsmeliais, kuriuos įtakoja šis sutrikimas  mirksiukas.gif o dabar apie natūralius gydymosi būdus  smile.gif  tai galiu pasakyti, kad matyt pats tiroksinas ir yra natūraliausias būdas, gi čia ne vaistas, o tas hormonas, kurio negamina pati skydliaukė  smile.gif  tik tikrai nežinau, kaip tai įtakotų vaikutį maitinančią mamytę, bet šiaip tiroksino nereikia bijoti smile.gif o kai būna labai prastai, tikrai norisi, kad kuo greičiau viskas pasikeistų ir nėra laiko, nes galima prieiti iki labai baisių dalykų... bet ne apie juos čia susirinkome kalbėti  ax.gif beje, pati turiu pažįstamą, kuriai po gimdymo buvo išsibalansavę skydliaukės hormonai, bet labai greitai su maža doze tiroksino juos atitaisė ir ji jau pamiršo, kad taip buvo  smile.gif


na tikekimes, kad man cia gimdymas isbalansavo ir pavyks sureguliuoti viska. Savijauta tai zinot - atsikeli ryte issimiegojus, iseini is miegamojo, nueini iki sofkutes ir galvoji - na prigulsiu pagulet, nes oi kaip pavargau doh.gif
Atsakyti
Kiek zinau, po gimdymo gali buti laikinas sutrikimas, kuris po kiek laiko atsistato.
Atsakyti
QUOTE(dryzuota lape @ 2008 10 10, 16:21)
Kiek zinau, po gimdymo gali buti laikinas sutrikimas, kuris po kiek laiko atsistato.


tikiuosi man cia tas variantas blush2.gif
Atsakyti
As geriu tiroksino 50, po puse tabletes jau savaite. Nuo vakar pradejo pykint, pastovus sleikstulys gerklej, plius galva skauda. Ar kam taip buvo? Ar cia jau skaitos salutinis poveikis? g.gif
Atsakyti
Norejau paklaust, kaip cia yra kad tyroxinas vartojamas ir esant hiper ir hipofunkcijai ? Gal galite paaiskinti?
Atsakyti
o tiesa , kad ši liga veikia ir psichiką? nes man sakė taip kad gali negerti jei nenori taip jau, bet žinok tada tapsi psichė nu žodžiu durna.....
man tai pastaru metu svaigsta galva o ryte labai noriu miego smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 10, 12:11)
Man atrodo cia kaip paziuresi. As tik visai nesenai supratau, kad visos ligos "nuo nervu". Ir maziau reikia kreipti demesi.
As pvz. nesergu ir gerai jauciuosi, nors turiu 2 nedidelius sutrikimus, kurie matyt visam gyvenimui.  Dabar turesiu dar ir sita. Bet as nesijauciu ligoniu ir nesiruosiu tokia buti.

Wow tu šaunuole smile.gif aš ir noriu taip mastyti , stengiuosi . Noriu gyventi laimingai , bet pastaru metu pati save ėdu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 12, 16:52)
o tiesa , kad ši liga  veikia ir psichiką? nes man sakė taip kad gali negerti jei nenori taip jau, bet žinok tada  tapsi psichė nu žodžiu durna.....
man tai pastaru metu svaigsta galva o ryte labai noriu miego smile.gif


niu čia tai geras doh.gif tokio bajerio dar nebuvau girdėjusi smile.gif nepyk, bet man labai juokinga dabar lotuliukas.gif nea, tikrai nemanau, kad tapsi durna jei negersi tiroksino smile.gif matyt gydytojas norėjo pagasdinti, kad tiksliai vykdytum jo nurodymus ir gertum tiroksina smile.gif taip kad būk rami ir negalvok apie tokius vėjus.. būsim sveikos ir taškas 4u.gif

beje, aš taip pat dažnai miego noriu..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ganija: 12 spalio 2008 - 19:17