Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

gal su laiku išmoksiu pati koreguoti dozę , būtų gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 10 08, 20:18)
na pas mane tth dabar 4,34 ir jau normaliai jaučiuosi  smile.gif  o buvo 475,0  doh.gif
gal tokią prastą kitų savijautą lemia netinkamai parinkta tiroksino dozė?  g.gif


ir kaip jautiesi su tokiu aukstu tsh blink.gif man gal virs 7 ir as jau panikuoju doh.gif aisku, pas mane atpo virs 1000 verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(lucero @ 2008 10 09, 14:20)
o jums ši liga netrugdo gyventi pilnaverčio gyvenimo , dirbti , tureti šeimas , mokytis ir pan ? Skaičiau , kad kažkuris daktaras apžiūrinėja krūtis dėl skydliaukės ... hmm , o tai kodėl ? ar tai susije ? ar jus kamuoja mastopatija ?
Papildyta:

Aš tai norėčiau nejausti , kad turiu ją , man ji dažnai plaka taip garsiai , aš ją girdžiu , o dar kai ima ūžti ausys , tai jau mane užknisa  doh.gif  rolleyes.gif 
tu gerei du metus 50mg , o dabar kiek geri ? aš geriu 0,25 o jaučiu širdį tai man turbūt būtų negerai didint dozę  unsure.gif
Regėjimas silpnėt pradėjo pavasarį , dabar blogai matau iš toli , bet nera labai stipriai , bet visad matymas buvo mano idealus o tik šimet emė blogėt tai gaila  smile.gif
o tiroksina aš tai perku su receptu , o juk ir parašyta kad receptinis vaistas  g.gif


klausei del mastopatijos... tai vat, as praktiskai tiroidita tik taip ir atradau...nes buvo prasideja tokie nezmoniskai skausmai krutines, kad vaiksciodavau iskelus rankas..nes jausdavosi nezmoniskas skausmas, karstis, istinimas ir temperatura...taip kelis menesius, kol neapsikentus nuejau exoskopu issitirti, prie to pacio man kazkodel patikrino ir skydliauke...o vat tada ir paaiskejo viso to nezmonisko skausmo priezastis...kad turiu tiroidita unsure.gif ir dabar jauciu didesnius skausmus krutinej, ypac pries m.m. neveltui ir tikrina gyd.,nes juk issireguliuoja viskas, visi hormonai...net ir dabar, praejus pusei metu, geriu tiroxina kartu su kitais vaistais nuo mastopatijos unsure.gif

o del sirdies, man irgi ne kas...vakar taip sukilo spaudimas,kad net karstis must pradejo verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTji: 09 spalio 2008 - 18:01
QUOTE(lucero @ 2008 10 09, 18:37)
gal su laiku išmoksiu pati koreguoti dozę , būtų gerai smile.gif

Tikrai išmoksi, pamatysi viskas bus gerai, tai sakau turėdama nemažą patirtį ir labai suprantu besijaudinančias, juk pati kažkada taip jaučiausi. Ir pas gyd. lėkdavau ir su perdozuotu tyroxinu ligoninėje gulėjau (širdelė sustreikavo) dabar jaučiuosi puikiai.Tyroxinas tapo kasdienine duonele, išmokau nešiotis kiekvienoje rankinėje, pamažu atrinkau tinkamą dozę(eksperimentuodama) dabar laiks nuo laiko ją šiek tiek pasireguliuoju, 1k per metus pasidarau hormonų tyrimą ir džiaugiuosi gyvenimu.user posted image
Atsakyti
QUOTE(liūtuke @ 2008 10 09, 17:16)
Bet juk ir su vėžiu žmonės gyvena, o ką galima padaryti?


juk kiekviena liga savaip atrodo baisi, kai susiduri su ja pirma karta... o su veziu kovoti,zmones taip gali ir puikiai pasveiksta..tik nereikia nuleisti ranku ir pasiduoti likimo valiai pasakant "aj..kaip bus taip bus..." mirksiukas.gif

as pati viska pradejau vel is naujo po puses metu, gydytoju deka buvo pagerejimas ir taip pat ju deka neseniai gavau dar didesni pablogejima, kurio net nesitikejau, nes buvo pasakyta,kad jau viskas lyg ir tvarkoj..bet se tau, kad nori, atpo nuo 400 per pora menesiu soko virs 1000 ir tsh nusigrybavo..vel viskas is naujo doh.gif bet gi gyvenimas man nuo to nesustojo, kad zengiau zingsni atgal mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUSTji: 09 spalio 2008 - 18:11
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 09, 19:05)
juk kiekviena liga savaip atrodo baisi, kai  susiduri su ja pirma karta... o su veziu kovoti,zmones taip gali ir puikiai pasveiksta..tik nereikia nuleisti ranku ir pasiduoti likimo valiai pasakant "aj..kaip bus taip bus..." mirksiukas.gif

Šaunuolė!Tikra tiesa, vėžys-diagnozė, o ne nuosprendis. Gerų ligų ko gero nėra, bet su jomis įmanoma susidraugauti biggrin.gif ir kad ir mažais žingsneliais, bet judėti į priekį.Džiaugiuosi, kad taip pozityviai mastai.Sėkmės!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūtuke: 09 spalio 2008 - 18:16
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 09, 18:59)
ir kaip jautiesi su tokiu aukstu tsh blink.gif  man gal virs 7 ir as jau panikuoju doh.gif  aisku, pas mane atpo virs 1000 verysad.gif
Papildyta:
klausei del mastopatijos... tai vat, as praktiskai tiroidita tik taip ir atradau...nes buvo prasideja tokie nezmoniskai skausmai krutines, kad vaiksciodavau iskelus rankas..nes jausdavosi nezmoniskas skausmas, karstis, istinimas ir temperatura...taip kelis menesius, kol neapsikentus nuejau exoskopu issitirti, prie to pacio man kazkodel patikrino ir skydliauke...o vat tada ir paaiskejo viso to nezmonisko skausmo priezastis...kad turiu tiroidita unsure.gif  ir dabar jauciu didesnius skausmus krutinej, ypac pries m.m. neveltui ir tikrina gyd.,nes juk issireguliuoja viskas, visi hormonai...net ir dabar, praejus pusei metu, geriu tiroxina kartu su kitais vaistais nuo mastopatijos unsure.gif

o del sirdies, man irgi ne kas...vakar taip sukilo spaudimas,kad net karstis must pradejo verysad.gif


Mjo kai man buvo 8 tsh o atpo 1000 tai jau maniau numirsiu doh.gif nu man tai ir bėdos su krūtinė tokios irgi tai net ėmiau galvot apie vėžį rolleyes.gif doh.gif manau kartais man fantazija per daug įsiaudrina , aplamai per daug reaguoju į viską.
Džiaugiuosi , kad tau puikiai sekasi liūtuke thumbup.gif
Būkim optimistes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 09, 18:39)
Mjo kai man buvo 8 tsh o atpo 1000 tai jau maniau numirsiu  doh.gif  nu man tai ir bėdos su krūtinė tokios irgi tai  net ėmiau galvot apie vėžį  rolleyes.gif  doh.gif  manau kartais man fantazija per daug įsiaudrina , aplamai per daug reaguoju į viską.
Džiaugiuosi , kad tau puikiai sekasi liūtuke  thumbup.gif
Būkim optimistes  ax.gif



geriau nekalbek apie vezius... verysad.gif mano mamyte cia liga turi, bet sekmingai sveiksta, ir zinau,kad ji tikrai pasveiks biggrin.gif del to taip ir rasau, kad cia nera jau taip baisu, paprasciausia i viska reikia ziureti kitaip, zinau,kad sunku, paciai buvo tokiu momentu,kad kiekvienas iskiles spuogas atrode,kad kazkokia nauja liga mane puola..prisigalvodavau visokiu nesamoniu, net kai ir su krutine buvo didziausi skausmai, as jau vos ne laidojau save doh.gif bet viskas issisprende ir manau,kad daugiau tokios mintys man i galva nesaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 09, 18:59)
ir kaip jautiesi su tokiu aukstu tsh blink.gif  man gal virs 7 ir as jau panikuoju doh.gif  aisku, pas mane atpo virs 1000 verysad.gif


nu pas mane kolkas visi tyrimai normos ribose, isskyrus ATPO, kuris irgi ~1000. bet as nejauciu visiskai nieko schmoll.gif lyg ir visai nesirgciau rolleyes.gif tiroksino negeriu, nes sake, kad kol hormonai normoj, nieko daryti nereikia. isbandziau tris gydytojus ir visi ta pati pasake...
Atsakyti
Labutis,

man vakar istyre skydliauke ir itaria tiroidita doh.gif As skaitydama cia kaip jus save apibudinat galvojau kad skaitau apie save - tas jautrumas, tos emocijos ... as esu po gimdymo, tai visas bedas verciau jam, kad cia atseit pastovus nuovargis del to.

O nuo minciu galva tiesiog kunkuliuoja ... reikia pasidaryti tyrimus kraujo ir suzinoti visus tuos skaiciukus, bet as maitinu dukryte ir jei reiks pradet gert vaistus, teks nutraukt maitinima, o to laaabai nenoriu, o ir mazylei itariu sokas butu doh.gif

o beja niekas nebandet pasidometi kaip naturaliais budais butu galima pareguliuot skydliaukes veikla? As turiu gyvu pavyzdziu kaip naturaliai zmones astma issigyde - na bent gyvena be priepuoliu, kaujospudi susitvarke, nors irgi vos ne invalidumo grupe siule. Aisku, greito rezultato nebus, bet gal verta pabandyt pries uzkimbant ant vaistu visam gyvenimui g.gif
Beja, va net alergija salciui naturaliai issigyde Normontaite, kai jau jokie gydyt nebepadejo.

Na dabar turbut "iskvailinsit" mane ax.gif
Atsakyti
As pazistu bent 2 zmones kuriems su skydliauke problemos. Abi merginos. Arba jos nesidomi visai nei pasaliniais poveikiais, nei "kas gali buti" arba is tikruju gerai jauciasi. Abi gere tyroxina, viena - visa gyvenima ir jokiu skundu. Zvalios, sveikos, visur dalyvaujancios (vakareliuose irgi) ir man net i galva nebutu sove, kad cia taip baisu kol neilindau i sia tema. Taip kad man atrodo, kartais geriau maziau zinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, as kai paskaitau, o skaitau kiekviena diena, man plaukai piestu stojasi..Negi viskas taip blogai?
Atsakyti
QUOTE(Lexusia @ 2008 10 10, 12:23)
Mergaites, as kai paskaitau, o skaitau kiekviena diena, man plaukai piestu stojasi..Negi viskas taip blogai?

Atsakyti