Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

O kaip cia mastopatija su skydliauke susijusi g.gif
Pas mane tai irgi ji yra, bet kaip man aiskino tai tiesiog vyrauja liaukinis audinys. Tokias krutis paveldejau. O dar plius cistos tai atsiranda, tai isnyksta. Paskutinius menesius tai jokiu vitaminu nevalgau, bet ir nieko nejauciu nei pries nei per mmm. Ir cistos sake nunyko rolleyes.gif Bet pas mane jos tai atsiranda, tai nunyksta.
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 22, 10:28)
O kaip cia mastopatija su skydliauke susijusi  g.gif
Pas mane tai irgi ji yra, bet kaip man aiskino tai tiesiog vyrauja liaukinis audinys. Tokias krutis paveldejau. O dar plius cistos tai atsiranda, tai isnyksta. Paskutinius menesius tai jokiu vitaminu nevalgau, bet ir nieko nejauciu nei pries nei per mmm. Ir cistos sake nunyko  rolleyes.gif Bet pas mane jos tai atsiranda, tai nunyksta.

Net gydytojai vienbalsiai netvirtina, kad tai susiję su skydliauke, bet žinant, kad skydliaukė yra viso organizmo reguliatorius: šalčio netoleravimas, medžiagų apytakos sutrikimai, vangumas, mieguistumas ir t.t. Visko gali būti ir su mastopatija.
Atsakyti
QUOTE(T.P.Keberiokst @ 2008 10 21, 23:31)
mane irgi jautri krutine kankina,geriu nakvisu alieju(angl. primrose oil).Labai padeda  thumbup.gif Po poros sav rezultatai jauciasi,jei iskart po mm pradesi apie krutines jautruma/skausma gali pamirst.

girdėjau apie nakvišų aliejų gerų atsiliepimų smile.gif bet dbr ir taip vartoju keletą preparatų, tai teks gerokai vėliau pirkti nakvišų aliejų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 10 23, 13:59)
girdėjau apie nakvišų aliejų gerų atsiliepimų  smile.gif bet dbr ir taip vartoju keletą preparatų, tai teks gerokai vėliau pirkti nakvišų aliejų  smile.gif



as geriu jau kelis metus nakvisu alieju, bet nieko negaliu pasakyt, nezinau, jis padeda ar ne g.gif gal ir padeda, o gal ir ne, nes nezinau,kas butu buve, jei jo negerciau smile.gif
vat,kad su agnucastonu man pagerejo, tai iskart galejau pasakyt, jautesi rezultatai po keliu sav smile.gif
Atsakyti
Džiaugiuosi , kad tau gerėja smile.gif o tu esi Norvegijoje ?
Atsakyti
O kazin migrena su sydliauke susijusi? g.gif
Atsakyti
Manau , kad taip , daug žinau skydliaukes ligom serganciu + migrena ...
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 23, 17:17)
Džiaugiuosi , kad tau gerėja smile.gif o tu esi Norvegijoje ?


aga, gyvenu Norvegijoj, cia ir gydausi jau nuo pat pradziu...bet, kad su tais norvegu gyd, man tik daugiau zaidimo...jie naudingi tik tyrimams atlikt...daugiau viska pati suzinau skaitinejant internete, draugu deka... doh.gif
net nuejus pakartotiniams tyrimams, turejau primint,kokiu man reikia, tai gydytojas net nusistebejas pasake, kad galeciau laisvai tapti pati gydytoja doh.gif g.gif o cia gyvenant,manau, tokia tuoj ir tapsiu g.gif biggrin.gif
Atsakyti
o tu tiroksina gauni iš lt ar ten perki smile.gif nu taip , man gydytoja sako , kad negali buti 37,2 daug metų del ligos sios .... bet ar tikrai negali ??
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 23, 19:18)
o tu tiroksina gauni iš lt ar ten perki smile.gif nu taip  , man gydytoja sako , kad negali buti 37,2  daug metų del ligos sios .... bet ar tikrai negali ??



man tik po tabletele reikia gerti 50tinio, tai as kelias pakuotes iskart uzsiperku budama LT ir uztenka ilgam, o kai pritrukstu, tevai siuntini atsiuncia smile.gif bet sake gyd.jei reikes, ir jis gali israsyt recepta, nes toks pats cia yra, tik kitu pavadinimu- Letoxin, jei gerai pamenu g.gif bet kazkaip, lietuviska isbandzius, tai nesimetysiu nuo vienu vaistu prie kitu smile.gif

jei gerai supratau, tu cia apie temperatura kalbi? as kazkur viena ausim esu girdejus kelis atvejus, kad turedavo tokia temperatura g.gif bet irgi gyd.nieko negalejo tikslaus pasakyt, tai net nezinau ar gali taip but smile.gif
bet nenustebciau, jei ir butu nuo to, nes dar ne tokiu dalyku atsitinka, kai issiderina hormonai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 23, 17:26)
as geriu jau kelis metus nakvisu alieju, bet nieko negaliu pasakyt, nezinau, jis padeda ar ne g.gif  gal ir padeda, o gal ir ne, nes nezinau,kas butu buve, jei jo negerciau  smile.gif
vat,kad su agnucastonu man pagerejo, tai iskart galejau pasakyt, jautesi rezultatai po keliu sav smile.gif

aš pati tai nebandžiau, atsiliepimus tik girdėjau smile.gif bet viską geriausia pačiai pabandyti, nes visi organizmai skirtingi, vieniems tinka viena, kitiems kita smile.gif
QUOTE(Tanit @ 2008 10 23, 18:42)
O kazin migrena su sydliauke susijusi?  g.gif

na manau, kad susiję smile.gif gi apskritai organizmas yra viena didelė vientisa sistema ir visos jame esančios mažesnės sistemėlės viena kitai padeda smile.gif o kai kažkas išsiderina, tai reikia manyti, kaip tai gali paveikti kitas sistemas... juolab, jei negaluoja skydliaukė...

QUOTE(lucero @ 2008 10 23, 20:18)
o tu tiroksina gauni iš lt ar ten perki smile.gif nu taip  , man gydytoja sako , kad negali buti 37,2  daug metų del ligos sios .... bet ar tikrai negali ??

na žinok, gydytojai dažnai kalba savo teorinėmis žiniomis, bet mano praktika sako ką kita - ilgai turėjau tempetatūros nuo 36,9 iki 37,2 ax.gif be to kažkada kažkur buvau skaičius, kad lb retais atvejais žmonėms gali tarkim 37 laipsniai būti normali kūno temperatūra smile.gif
Atsakyti
Kazkada klausiau kaip taip gali buti, kad ir padidejus ir sumazejus hormonu geriamas vel tas pats hormonas tiroxinas?
As turbut nenormali, bet labiausiai as bijau .... sustoreti unsure.gif
Na migrena man jau senai irnesakyk.gif, o skydliauke uzdegimine tik 3 metai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanit: 24 spalio 2008 - 14:20