Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

Aš ir taip manau . Žinot jum gerai kur geriat 0,50 biggrin.gif nes aš tai ta 0,50 kol perlaužiu per pusę tai.... ji tokia kieta ir maža smile.gif nelygiai gaunasi atrodo ...
o kaip manot ar plaukų slinkimą gali sukelti ne pati liga o tiroksino vartojimas ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 24 spalio 2008 - 14:23
sveikos merginos,norejau paklausti kokia thyroxino doze jus vartojat ax.gif man atpo 231,geriu pusele 50mg.jau 2 metai kaip jauciuosi tragiskai doh.gif gal kartais mano doze per maza kiti skydliaukes tyrimai norma.aciu 4u.gif
Atsakyti
oho tau atpo tik tiek o geri 50 , o man atpo 1000 bet geriu tik 0,25 , nezinau ka ir begalvoti....
g.gif manau tikrai ne per mazai tu geri nes ir hormonai normoj kiti juk , gal kitkame esme blogos savijautos ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lucero: 24 spalio 2008 - 15:54
QUOTE(lucero @ 2008 10 24, 16:52)
oho tau atpo tik tiek o geri 50 , o man atpo 1000 bet geriu tik 0,25 , nezinau ka ir begalvoti....
g.gif  manau tikrai ne per mazai tu geri  nes ir hormonai normoj kiti juk , gal kitkame  esme  blogos savijautos ?


sveika,ne as taip pat geriu 0.25.pusele 50mg ax.gif taciau sala rankos kojos,prakaituoja delnai.savijauta tokia atrodo ,kad bet kada nukrisi doh.gif doh.gif spaudimas is zemo tapo aukstas,cholesterolis ir 6,2 per didelis verysad.gif verysad.gif svoris mano normalus.net nezinau ko griebtis,po 2 savaiciu galesiu jau sirdies echoskopija pasidaryti,skydliaukes ir doh.gif geriu raminamuosius,esu baisiai jautri verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 24, 15:18)
Kazkada klausiau kaip taip gali buti, kad ir padidejus ir sumazejus hormonu geriamas vel tas pats hormonas tiroxinas?
As turbut nenormali, bet labiausiai as bijau .... sustoreti  unsure.gif
Na migrena man jau senai irnesakyk.gif,  o skydliauke uzdegimine tik 3 metai

sustorėti nesustorėsi mirksiukas.gif gi tiroksinas greitina medžiagų apykaitą smile.gif

QUOTE(lucero @ 2008 10 24, 15:21)
Aš ir taip manau . Žinot jum gerai kur geriat 0,50 biggrin.gif nes aš tai ta 0,50 kol perlaužiu per pusę  tai.... ji tokia kieta ir maža smile.gif nelygiai gaunasi atrodo ...
o kaip manot ar plaukų slinkimą gali sukelti ne pati liga o tiroksino  vartojimas ?

niu kiek girgėjau, tai kaip tik dėl pačių hormonų disbalanso slenka plaukai, o gydantis juos plaukučiai turėtų pamažu liautis slinkę, nebent yra kitos plaukų slinkimo priežastys rolleyes.gif

QUOTE(Lina R. @ 2008 10 24, 16:01)
sveikos merginos,norejau paklausti kokia thyroxino doze jus vartojat ax.gif man atpo 231,geriu pusele 50mg.jau 2 metai kaip jauciuosi tragiskai doh.gif gal kartais mano doze per maza kiti skydliaukes tyrimai norma.aciu  4u.gif

o kokie kitų tavo hormonų skaičiukai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ganija @ 2008 10 24, 17:07)
sustorėti nesustorėsi  mirksiukas.gif  gi tiroksinas greitina medžiagų apykaitą  smile.gif
niu kiek girgėjau, tai kaip tik dėl pačių hormonų disbalanso slenka plaukai, o gydantis juos plaukučiai turėtų pamažu liautis slinkę, nebent yra kitos plaukų slinkimo priežastys  rolleyes.gif
o kokie kitų tavo hormonų skaičiukai?  ax.gif


tiksliai nepamenu dariau dabar ft3,ft4 tai jie normos ribose buvo,per pat viduriuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 24, 14:21)
Aš ir taip manau . Žinot jum gerai kur geriat 0,50 biggrin.gif nes aš tai ta 0,50 kol perlaužiu per pusę  tai.... ji tokia kieta ir maža smile.gif nelygiai gaunasi atrodo ...
o kaip manot ar plaukų slinkimą gali sukelti ne pati liga o tiroksino  vartojimas ?



na, nieko cia gero nelabai matau, as jau mielai isvis jo negerciau ir nesukciau galvos unsure.gif mirksiukas.gif


Papildyta:
QUOTE(Lina R. @ 2008 10 24, 15:01)
sveikos merginos,norejau paklausti kokia thyroxino doze jus vartojat ax.gif man atpo 231,geriu pusele 50mg.jau 2 metai kaip jauciuosi tragiskai doh.gif gal kartais mano doze per maza kiti skydliaukes tyrimai norma.aciu  4u.gif



mano atpo buvo 700, visi kiti geri, geriau po 50tine tablete, kai atpo nukrito iki 400 liepe gert po puse tabletes, nepilnai po 2men geriant po puse, dariausi kraujo tyrima ir atpo soko virs 10000, o tsh nugrybavo i lankas, pakilo zymiai, kai viskas buo tvarkoje blink.gif dabar vel geriu 50tine ir bijau eit tyrimu darytis verysad.gif o jau turejau juos pries menesi pasidaryt, bet kai cia jie man visa situacija pablogino, pradejau nepasitiket gydytojais doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 10 24, 17:19)
tiksliai nepamenu dariau dabar ft3,ft4 tai jie normos ribose buvo,per pat viduriuka ax.gif

niu tai manau, kad optimali dozė tiroksino čia ax.gif
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 24, 17:25)
na, nieko cia gero nelabai matau, as jau mielai isvis jo negerciau ir nesukciau galvos unsure.gif  mirksiukas.gif


aš irgi thumbup.gif
Atsakyti
as ir smile.gif negaliu patiket kad reikes visad gerti ji iki gyvenimo pabaigos .
bet kai pagalvoji , juk yra zmoniu kurie turi kasdien leistis vaistus i raumenis.... o cia tik tablete .
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 24, 18:43)
as ir smile.gif negaliu patiket kad reikes visad gerti ji iki gyvenimo pabaigos .
bet kai pagalvoji , juk yra zmoniu kurie turi kasdien  leistis vaistus i raumenis.... o cia tik tablete .


o zinot,manau, isirasysiu siuo klausimu i optimisciu sarasa ax.gif nezinau kodel, bet netikiu,kad neimanoma visiskai pasveikt, biggrin.gif isaus manau, ir man tokia diena, kai nebereikes daugiau ju gerti, viskas bus tvarkoj tongue.gif biggrin.gif

to linkiu ir jums 4u.gif

bet ,manau, svarbiausia,kad salutinio poveikio nebutu geriant vaistus g.gif
skaiciau,kad butina vartoti papildomai kalci, jei yra sutrikus skydliauke, nes didesne tikimybe,kad greiciau pasireiks kaulu retejimas...kazkas pan unsure.gif gal dar kokiu dalyku esat girdejusios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina R. @ 2008 10 24, 17:00)
sveika,ne as taip pat geriu 0.25.pusele 50mg ax.gif taciau sala rankos kojos,prakaituoja delnai.savijauta tokia atrodo ,kad bet kada nukrisi doh.gif  doh.gif spaudimas is zemo tapo aukstas,cholesterolis ir 6,2 per didelis verysad.gif  verysad.gif svoris mano normalus.net nezinau ko griebtis,po 2 savaiciu galesiu jau sirdies echoskopija pasidaryti,skydliaukes ir doh.gif geriu raminamuosius,esu baisiai jautri verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Tai cia man panasu, kad jau per daug tu hormonu. O del jautrumo nebandet pas psichologa nueit.

QUOTE(Lina R. @ 2008 10 24, 17:19)
tiksliai nepamenu dariau dabar ft3,ft4 tai jie normos ribose buvo,per pat viduriuka ax.gif

jezau kas cia per raides blink.gif ir kas tas mistinis atpo??? kodel man jo netyre jei yra tiroiditas, tik kazkoki tsh ar panasiai.
Vilnietes pas ka gydotes? Reiktu man nueiti pas gygytoja ir issiaiskinti viska schmoll.gif
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 24, 20:14)
o zinot,manau, isirasysiu siuo klausimu i optimisciu sarasa ax.gif  nezinau kodel, bet netikiu,kad neimanoma visiskai pasveikt, biggrin.gif  isaus manau, ir man tokia diena, kai nebereikes daugiau ju gerti, viskas bus tvarkoj tongue.gif  biggrin.gif 


Parasiau kaip tik pazistamai vienai, kuri turi puse skydliaukes tik. Tai sake salutinius pozymius jaute tik pradejus vartoti vaistus, o po to nebe. Tai va ji tik su puse skydliaukes, o vaistu pastoviai nenaudoja, tik tikrinasi pastoviai.
Atsakyti
QUOTE(Tanit @ 2008 10 24, 20:50)
Tai cia man panasu, kad jau per daug tu hormonu. O del jautrumo nebandet pas psichologa nueit.
jezau kas cia per raides  blink.gif ir kas tas mistinis atpo??? kodel man jo netyre jei yra tiroiditas, tik kazkoki tsh ar panasiai.
Vilnietes pas ka gydotes? Reiktu man nueiti pas gygytoja ir issiaiskinti viska  schmoll.gif

Parasiau kaip tik pazistamai vienai, kuri turi puse skydliaukes tik. Tai sake salutinius pozymius jaute tik pradejus vartoti vaistus, o po to nebe. Tai va ji tik su puse skydliaukes, o vaistu pastoviai nenaudoja, tik tikrinasi pastoviai.


kai per daug hormonu, tada atsiranda prakaitavimas, perdetas nerimas, sirdele dauzosi(nors ji,manau, ir su trukumu hormonu pradeda dauzytis), atsiranda "perteklius jegu", nezinau,kaip issireikst, bet manau suprasit smile.gif
kai hormonu mazai,- sala galunes, atsiranda raumenu silpnumas, bejegiskumas, apatija, mieguistumas,galvos svaigimas...
na,manau, dar daug kas ir nuo zmogaus priklauso g.gif

kai dar nezinojau jog sergu...prisimenu tik viena diena,kai supratau,kad jau kazkas labai negero darosi su manim....vaziavom su draugu apsiprekint, o as sedejau masinoj ir pajudet negalejau, toks apeme silpnumas, atrodo, net rankos nesugebesiu pakelti, taip viskas dzin buvo..tik norejosi uzsimerkti ir pamiegoti...tuo momentu,keistai dabar ir man skamba, bet supratau,kaip jauciasi ligoniai,kurie nepagydomi guli prikaustyti prie lovos, nuo kitu priklausomi...toliau nebetesiu, nes paciai ziauriai siuo metu skamba doh.gif bet tada tikrai ta jauciausi unsure.gif


o del tu "keistu raidziu" biggrin.gif taip, yra tyrimai, kuriuos patartina pasidaryti,jei nori tikslia diagnoze suzinoti del skydliaukes bukles smile.gif tai ATPO, TSH, T3 ir T4
vat cia gali pasiskaityt apie visus tyrimus smile.gif
http://www.medicinap...lt&mID=37&id=12
Papildyta:
beje, o del jautrumo, bent man padejo siek tiek apsiraminti raminamosios arbatos..visas is eiles geriu, pradedant nuo melisu, metu, neuro1,2 ir3...ir baigiant,kuriu pavadinimo net nepamenu g.gif bet jei atvirai, padeda,bent man, nes anksciau asaras ir nervus laistydavau i visus kampus...pradejus gerti arbatas, aisku, po ilgesnio laiko, asaros mano akyse siek tiek ilgiau pabuna uzspaustos biggrin.gif
Atsakyti