Įkraunama...
Įkraunama...

Skydliaukės hipofunkcija (tiroiditas) II

QUOTE(ganija @ 2008 10 31, 17:45)
aha, svoris nukrito ir tapo stabilus, nebešokinėja visiškai, medžiagų apykaita tapo labai gera  smile.gif  nebešalu taip, kaip anksčiau  ax.gif

a kiek numetei? bigsmile.gif ir per kiek laiko blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskiniukas: 31 spalio 2008 - 16:48
man susirgus sia liga eme krist svoris kaip suprantu del ligos jis eme kristi man , dabar nebekrenta bet ir valgyt daug emiau tai bijau kad kils biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lucero @ 2008 10 31, 18:01)
man susirgus sia liga eme krist svoris kaip suprantu del ligos jis eme kristi man , dabar nebekrenta bet ir valgyt daug emiau tai bijau kad kils biggrin.gif

o man nuo tada kaip pradejau gert juos,apetitas dingo unsure.gif
Atsakyti
man per pora menesiu nukrito apie 5kg, bet kai pamazinau doze, per tuos pora men man jie vel sugrizo, aisku, dziaugiuosi,kad ne visi doh.gif tikiuosi vel viskas susitvarkys, nes vel pradejau gert po 50, bet kazkodel jau menuo praejo ir svoris stovi g.gif
Papildyta:
QUOTE(_Ligitukas_ @ 2008 10 31, 16:02)
doh.gif  tuoj dar didesnė paradnoja pasidarys man  doh.gif



as guza gerklej jauciu, kai labai susijaudinu del kokiu nors blogu ziniu, arba kai asaros jau kaupiasi, vat tada tas guzas dar labiau pasireiskia, nes uzstringa visi zodziai, pratart nieko negaliu doh.gif
kazkur skaiciau, kad tai vienas is pozymiu,jog kazkas negerai su skydliauke g.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2008 10 31, 18:19)
o man nuo tada kaip pradejau gert juos,apetitas dingo unsure.gif


Tai ar nesidžiaugi, kad dingo, juk nori numesti svorio. smile.gif Man irgi pradėjus gerti tiroxiną šiek tiek sumažėjo apetitas.
Atsakyti
sveikos 4u.gif ir aš noriu prie jūsų prisijungti ax.gif autoimuninis tiroiditas man buvo nustatytas prieš 10 metų verysad.gif tiesa sakant, praktiškai nieko blogo nejaučiau ir sėkmingai su šia liga susigyvenau. Prieš pusmetį susilaukėm sūnelio, sveikutėlis thumbup.gif Nėštumas buvo lengvas, na apie gimdymą patylėsiu smile.gif Visą nėštumą stebėjo endokrinologė, hormonai pradėjo kristi trečiame semestre, bet vaistai viską sureguliavo. Praeitą savaitę susiruošiau pasitikrinti ir ką atsirado mazgelis blink.gif Gydytoja paskyrė punkciją dėl visa ko, o aš dabar drebu, siaubas kaip bijau scare.gif o jei dar ras piktųjų ląstelių cray.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2008 10 31, 18:12)
sveikos 4u.gif ir aš noriu prie jūsų prisijungti ax.gif autoimuninis tiroiditas man buvo nustatytas prieš 10 metų verysad.gif tiesa sakant, praktiškai nieko blogo nejaučiau ir sėkmingai su šia liga susigyvenau. Prieš pusmetį susilaukėm sūnelio, sveikutėlis thumbup.gif Nėštumas buvo lengvas, na apie gimdymą patylėsiu smile.gif Visą nėštumą stebėjo endokrinologė, hormonai pradėjo kristi trečiame semestre, bet vaistai viską sureguliavo. Praeitą savaitę susiruošiau pasitikrinti ir ką atsirado mazgelis blink.gif Gydytoja paskyrė punkciją dėl visa ko, o aš dabar drebu, siaubas kaip bijau scare.gif o jei dar ras piktųjų ląstelių cray.gif



o gal zinai,kokie buvo tavo tyrimai, kai pastojai? smile.gif labai jau idomu, su kokiais prasciausiais hormonu tyrimais imanoma pastoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 31, 18:15)
o gal zinai,kokie buvo tavo tyrimai, kai pastojai? smile.gif labai jau idomu, su kokiais prasciausiais hormonu tyrimais imanoma pastoti g.gif

neprisimenu, galėčiau pasidomėti, bet tai bus tik po gero mėnesio smile.gif kai pastojau, mano hormonai buvo normoje, net tiroksino negėriau pora semestrų mirksiukas.gif prieš planuojant lelių taip pat hormonus, pasitikrinau, buvo geri smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2008 10 31, 18:57)
Tai ar nesidžiaugi, kad dingo, juk nori numesti svorio. smile.gif  Man irgi pradėjus gerti tiroxiną šiek tiek sumažėjo apetitas.

dziaugiuos mirksiukas.gif tik man idomu ar tas kritimas buna nuo newalgymo ar kad waistas kazka sutwarko organizme g.gif
Papildyta:
QUOTE(barbuska @ 2008 10 31, 19:12)
sveikos 4u.gif ir aš noriu prie jūsų prisijungti ax.gif autoimuninis tiroiditas man buvo nustatytas prieš 10 metų verysad.gif tiesa sakant, praktiškai nieko blogo nejaučiau ir sėkmingai su šia liga susigyvenau. Prieš pusmetį susilaukėm sūnelio, sveikutėlis thumbup.gif Nėštumas buvo lengvas, na apie gimdymą patylėsiu smile.gif Visą nėštumą stebėjo endokrinologė, hormonai pradėjo kristi trečiame semestre, bet vaistai viską sureguliavo. Praeitą savaitę susiruošiau pasitikrinti ir ką atsirado mazgelis blink.gif Gydytoja paskyrė punkciją dėl visa ko, o aš dabar drebu, siaubas kaip bijau scare.gif o jei dar ras piktųjų ląstelių cray.gif

aina sau blink.gif as maniau jei laiku susigriebi gydytis tai mazgu ir nebus blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(barbuska @ 2008 10 31, 18:27)
neprisimenu, galėčiau pasidomėti, bet tai bus tik po gero mėnesio smile.gif kai pastojau, mano hormonai buvo normoje, net tiroksino negėriau pora semestrų mirksiukas.gif prieš planuojant lelių taip pat hormonus, pasitikrinau, buvo geri smile.gif


na aisku tada,man tiek ir reikejo smile.gif nes siaip idomu, ar imanoma normaliai isnesioti vaikiuka su prastais skydliaukes tyrimais g.gif
Papildyta:
QUOTE(meskiniukas @ 2008 10 31, 19:07)
dziaugiuos mirksiukas.gif tik man idomu ar tas kritimas buna nuo newalgymo ar kad waistas kazka sutwarko organizme g.gif


kritimas buna del to, kad pagreiteja medziagu apykaita, del to net ir valgant siek tiek daugiau, krenta svoris, viskas greiciau "virskinama", taip neuzsilaiko...
kai skydliauke yra pablogejus, truksta hormonu, tada ir auga svoris, nes leteja medziagu apykaita smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meskiniukas @ 2008 10 31, 19:07)

aina sau blink.gif as maniau jei laiku susigriebi gydytis tai mazgu ir nebus blink.gif  blink.gif

aha ir aš taip maniau, o ir hormonų tyrimai prieš pusmetį normoje buvo

mazgas toks neaiškus, gydytoja sakė, kad atrodo, jog toje vietoje daug mazgelių (kas būdinga tiroiditui), bet kai pažiūrėjo iš kitos pusės pasirodė kaip vienas g.gif
Papildyta:
QUOTE(JUSTji @ 2008 10 31, 19:18)
na aisku tada,man tiek ir reikejo smile.gif nes siaip idomu, ar imanoma normaliai isnesioti vaikiuka su prastais skydliaukes tyrimais g.gif

greičiausiai įmanoma 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms 4u.gif .Nusprendziau ir as parasyti savo istorija.Man pries 8 metus buvo nustatytas autoimuninis tirioditas,nustate vaistuku doze ir sekmingai po keliu men. pastojau 4u.gif ,nestumas buvo sklandus,hormonai buvo geri,net reikejo sumazinti doze mat dukrytes skydliauke padejo man smile.gif .O va po gimdymo buvo didelis trukumas hormonu,padidino vaistu doze ir tiek.Viskas buvo ramu,kol nepadare echo,o ten mazgas doh.gif ,liepe stebeti po puses metu ir taip dabar darau kas puse metu ir jau kokie 6m,jis neauga tfu,tfu,tfu,stovi vietoj,o punkcijos man nesiulo darytis,gal reikia paciai to paprasyt g.gif
Atsakyti