Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

QUOTE(Kelsey @ 2007 03 11, 18:53)
as siandien ziurinejau elektrines maisto svarstykles parduotuveje. Kaina 70lt, cia skaitos daug ar mazai? Patarkite kas turite  4u.gif  Ir kiek pacios mokejote?


Kelsey, as irgi galvoju isigyti elektrines maisto svarstykles, nes manosios mechanines nelabai patogios ir tikslios schmoll.gif ziurejau "Senukuose" pigiausios berods 60-70 lt g.gif
Atsakyti
na tai kaina panasi kaip ir mano matytoji. As maciau hyper rimi, buvau apsipirkti maisto prekiu ir zvilgtelejau i svarstykles, tik nepamenu kokios ten firmos.
As dar noreciau elektroniniu kuno svarstykliu, manosios mechanines manau irgi nelabai tiksliai sveria 4u.gif Gal kai atsiras papildomu pinigu, reiks isigyti.
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 06 04, 12:54)
Braške, pats laikas įsigyt svarstykles. Pomidorų būna įvairių dydžių- nuo 100g/vnt iki 400g /vnt.

būtinai reikia įsigyti svarstykles, na kai gausiu alga tai ir nusipirksiu. tik va idomu kokios yra gersenės g.gif gal kas galit parašyti kokias turite, t.y. pavadinima tu svarstyklių ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 06 04, 14:17)
būtinai reikia įsigyti svarstykles, na kai gausiu alga tai ir nusipirksiu. tik va idomu kokios yra gersenės g.gif gal kas galit parašyti kokias turite, t.y. pavadinima tu svarstyklių ax.gif  blush2.gif

Pavadinimas esmės nekeičia 4u.gif Galima rinktis eletroninis arba mechanines- žiūrint kiek pinigų žadi skirti. Aš manau, kad svarbiausia, jog svarstyklių paviršius būtų lygus ir ant jo būtų galima padėti lėkštę, o tuomet nustatyti 0 ir sverti maistą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(braske24 @ 2007 06 04, 13:17)
būtinai reikia įsigyti svarstykles, na kai gausiu alga tai ir nusipirksiu. tik va idomu kokios yra gersenės g.gif gal kas galit parašyti kokias turite, t.y. pavadinima tu svarstyklių ax.gif  blush2.gif

Mechaninės- pigesnės, elektroninės- tikslesnės. Aš pati turiu elektronines iš Thomo Philips (šiaip kainuoja apie 35 Lt, tada buvo nukainavimas iki 17.5) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2007 06 04, 14:39)
Mechaninės- pigesnės, elektroninės- tikslesnės. Aš pati turiu elektronines iš Thomo Philips (šiaip kainuoja apie 35 Lt, tada buvo nukainavimas iki 17.5) mirksiukas.gif

reiks nulėkti iki Thomo Philips ir pasižiūrėti, jei tik tiek tekainuoja tai rytoj pat nulėksiu ir nusipirksiu 4u.gif
Atsakyti
Aš pirkau ten už 55 Lt, kitokių nebuvo schmoll.gif Bet kooks privalumas yra, kad gali "nutarinti" thumbup.gif Na pasverti pirmiau indą, paskui nustatyt vėl 0 ir tada dėt ten maistą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stiuardese: 05 birželio 2007 - 19:37
QUOTE(eglincia @ 2007 03 12, 17:20)
o as uz 160lt isigijau omron,ten su KMI ir t.t. labai super svarstykles  thumbup.gif



norėjau paklaust kur pirkai?
Atsakyti
Vakar buvau megoj, senukuose. ziurejau svarstykliu, bet nieko doro neradau.... o apie svarstykles maistui tai is vis tyliu... buvo vienos kur sveria kas 200 g, tokios carievnos... blink.gif
Kur jus ju randat? Mokat 50-70 ir dar " thumbup.gif labai" ... gal kokiam topo centre?
Atsakyti
QUOTE(Kanareleee @ 2007 06 17, 10:24)
Vakar buvau megoj, senukuose. ziurejau svarstykliu, bet nieko doro neradau.... o apie svarstykles maistui tai is vis tyliu... buvo vienos kur sveria kas 200 g, tokios carievnos...  blink.gif
Kur jus ju randat? Mokat 50-70 ir dar " thumbup.gif  labai" ... gal kokiam topo centre?


topo centre kiek ziurejau, visos virs 100lt kainuoja...pati ieshkau ir nieko gero nerandu :/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo organizatore: 17 birželio 2007 - 08:40
reiks ryt i thomas philips nulekt, pasizvalgyt 4u.gif
Atsakyti

Negi nieks nepasakys kur nusipirkti protingas svarstykles verysad.gif
Mano mechaninės jau grybą pjauna, reik naujų.
Atsakyti