Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

Neturiu svarstykliu. 4u.gif Noriu nusipirkti, bet vis bijau, kad pradesiu nervuotis kiekviena ryta matydama svyruojanti svori. Vis is tos baimes priaugti. blush2.gif Bet is kitos puses, jei nesisversiu, nesikontroliuosiu, tai ir apsikarstysiu lasiniais... doh.gif
Atsakyti
dabar maximoj elektroninės svarstyklės 30 lt kainuoja mirksiukas.gif o rodo 100 g tikslumu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kanareleee @ 2007 06 17, 08:24)
buvo vienos kur sveria kas 200 g, tokios carievnos...  blink.gif


kas čia mano vardą be reikalo mini? bigsmile.gif lotuliukas.gif

QUOTE(meeglee @ 2007 06 24, 12:51)
dabar maximoj elektroninės svarstyklės 30 lt kainuoja mirksiukas.gif o rodo 100 g tikslumu thumbup.gif


pirkom cool.gif tik pasakysiu pokštą (gal ir ne šitos svarstyklės kaltos)- teoriškai elektroninės svarstyklės turi visur vienodą svorį rodyti, ar ne? taigi paeksperimentavau- pasisvėriau trejose skirtingose koridoriaus vietose (kur nėra kiliminės dangos) ir ką- visose vietose rodo skirtingai, skirtumas tarp didžiausio ir mažiausio parodymo- net 1,5 kg blink.gif doh.gif va tau boba ir devintinės doh.gif tai kuris tas svoris dabar tikrasis? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carievna @ 2007 06 29, 08:39)
va tau boba ir devintinės doh.gif tai kuris tas svoris dabar tikrasis? bigsmile.gif

tas, kur maziausiai rodo mirksiukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(meeglee @ 2007 06 24, 14:51)
dabar maximoj elektroninės svarstyklės 30 lt kainuoja mirksiukas.gif o rodo 100 g tikslumu thumbup.gif

pirkau anadien ir as sias svarstykles, ir rodo pora kg daugiau nei sveriantis mechaninemis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(organizatore @ 2007 07 01, 18:13)
pirkau anadien ir as sias svarstykles, ir rodo pora kg daugiau nei sveriantis mechaninemis  ax.gif

Didžiajai daugumai taip būna, nes mechaninės praktiškai 99 proc. būna netiksliai sureguliuotos
Atsakyti
QUOTE(Carievna @ 2007 06 29, 07:39)
kas čia mano vardą be reikalo mini? bigsmile.gif  lotuliukas.gif
pirkom cool.gif tik pasakysiu pokštą (gal ir ne šitos svarstyklės kaltos)- teoriškai elektroninės svarstyklės turi visur vienodą svorį rodyti, ar ne? taigi paeksperimentavau- pasisvėriau trejose skirtingose koridoriaus vietose (kur nėra kiliminės dangos) ir ką- visose vietose rodo skirtingai, skirtumas tarp didžiausio ir mažiausio parodymo- net 1,5 kg blink.gif  doh.gif va tau boba ir devintinės doh.gif tai kuris tas svoris dabar tikrasis? bigsmile.gif

reikia statyti ant kuo kietesnės dangos, tada ir rodo tiksliau, aš sveriuosi vonioj kur yra plytelės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meeglee @ 2007 07 01, 20:30)
reikia statyti ant kuo kietesnės dangos, tada ir rodo tiksliau, aš sveriuosi vonioj kur yra plytelės mirksiukas.gif


tai vat esmė tame, kad ir statau ant kieto paviršiaus g.gif matyt, grindys tiek kreivos, kad net elektroninės svarstyklės reaguoja į kreivumą doh.gif
Atsakyti
Kadangi mergaitė iš devinto dangaus bijo tongue.gif čia kalbėt apie nemaistines svarstykles, tai atsakingai pareiškiu, kad čia kalbamės apie visokias. Va.

Maniškės- elektroninės, su indu biriems produktams, pirktos Thomas Philipse už 35 lt. Labai, sakyčiau, neblogos, tarnauja jau antrus metus mirksiukas.gif
Atsakyti
tai labai pigios sakyciau blush2.gif
Reiks lekt gal ryt i parduotuvele ir pasieiskot,nenoriu milijonus moket uz toki daikciukas blush2.gif
Aciu ciocia mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano nemaistinės- mechaninės "Camry" iš Maximos, kainavo 20lt. Svorį rodo tokį patį, kaip sportklubio elektroninės, taigi man visai liux, be to, spalvą galima pagal interjerą rinktis rolleyes.gif O maistines nusipirkau prieš porą dienų Vilniaus BIG'e, "Gerduvos" parduotuvėje, elektroninės, mokėjau 89 lt doh.gif Kaip dabar matau pasiskaičius šitą temą, permokėjau verysad.gif
Atsakyti
Elektronines, pirkau už 40lt.
Atsakyti