Įkraunama...
Įkraunama...

Svarstyklės

QUOTE(Zip @ 2007 10 03, 15:57)
Laba, prisijungiu ir aš prie tų ieškančių/perkančių  4u.gif
Kad elektroninės, tai jau supratau ir tai visiškai atitinka mano poreikius. Bet kokios firmos?  g.gif
Noriu rimtų, kokybiškų ir gražių (t.y. kad naujiems namučiams tiktų  ax.gif )
Gal kas turi konkrečių rekomendacijų?  ax.gif

Topo centras akcijines parduoda http://www.topocentr...ann-pw-1408-cb/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Port Artūras: 11 spalio 2007 - 11:38
Informacija toms, kam aktualu:
Šilainių Maximoje elektroninės svarstyklės maistui su nuolaida - 35lt.
Topo centre nemaistinės elektroninės svarstyklės su nuolaida- 39lt.
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 10 13, 12:31)
Informacija toms, kam aktualu:
Šilainių Maximoje elektroninės svarstyklės maistui su nuolaida - 35lt.


pripirkau sitas, tikrai neblogos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nilka @ 2005 05 13, 10:03)
Tiesa, norėjau paklausti. Ar jūs kuri svėrėtės ant tų svarstyklių, kur rodo kg ir ūgį. Jos dažniausiai stovi Rimi parduotuvėse, mačiau ir Akropolyje. Kaži ar jos gerai parametrus nurodo g.gif Klausiu, nes neperseniausiai sveriausi, tai iš mano 1,70 ūgio patapau 1,66 o ir kg. gal kokiais 4 kg daugiau sveriu nei ant paprastų.O gal jau susitraukiau mirksiukas.gif



BUTENT ! ax.gif man ir pieno riebuma parode.. ir taip pat turiu namie paprastas tai 2 kg per daug rodo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2007 10 13, 12:31)
Informacija toms, kam aktualu:
Šilainių Maximoje elektroninės svarstyklės maistui su nuolaida - 35lt.
Topo centre nemaistinės elektroninės svarstyklės su nuolaida- 39lt.


Maistines nusipirkau. Tikrai geros thumbup.gif
Reikia iki Topo Centro nuvažiuot turbūt cool.gif
Atsakyti
as nusipirkau vakar is topo centro tas nemaistines thumbup.gif parode 5 kg maziau nei mechanines su koriomis sverdavausi doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kris_ @ 2007 10 29, 09:04)
as nusipirkau vakar is topo centro tas nemaistines  thumbup.gif parode 5 kg maziau nei mechanines  su koriomis sverdavausi doh.gif  biggrin.gif

blink.gif blink.gif blink.gif
Gal grybauja? g.gif Taip skirtis juk negalėtų g.gif
Atsakyti
QUOTE(LadyStar @ 2007 10 29, 10:06)
blink.gif  blink.gif  blink.gif
Gal grybauja?  g.gif Taip skirtis juk negalėtų  g.gif


būtina svarstykles nustatinėti, patikrinti su pvz. 10 kg ryžių maišu ar pan. nes kai šitokie skirtumai, tai tikrai kažkas ne taip.
Atsakyti
as linkusi tiketi, kad kazkas ne taip su tom nechaninem hihihi.gif niu bet reiks patikrinti g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Aš turiu paprastas,bet reiks naujas pirkt,nes grybauja...elektroninės pas mane rodo 68.5kg,o paprastos 70kg... doh.gif kai atsistoju ant šitų-baisu pasidaro... unsure.gif
Atsakyti
Nespėjau su Topo centro akcija doh.gif
Šiandien Maximo žiūrėjau. Tai kažkokios 69,99 Lt yra, kur rodo ir riebalų kažką tai (žinau žinau, skamba kvailai, bet užkrito doh.gif ). Kažin ar verta pirkt? g.gif
Atsakyti
as irg noriu doh.gif svarstykliuuuu. tik lb brangiu nenoriu pirkt. gaila lt doh.gif o tokiu visai pigiu irg, kad nerodytu pieno riebuma lotuliukas.gif
Atsakyti