Įkraunama...
Įkraunama...

Mokslai užsienyje

QUOTE(danguolet @ 2007 11 06, 17:27)
Sveikinu su istojimu i "nursing", o ar yra galimybe atkelt biski toliau, nes tau tikrai bus sunku po nestumo,ne ka cia as su savo pamastymais, mes, Lietuvaites stiprios moterys, ar ne taip  thumbup.gif,

jau snekejau su advisoriais sake jei nepradesi eiti kita semestra vel su visais kova uz buvi tai nelabai noriu rizikuoti, nes ir siaip man dar 7 metai mokslo tai jei atkelsiu bus dar metai extra
o kaip tau tu jau prerequsites turi? jus persikelete ne? tai gal jau collega suradai kuris patinka?
Atsakyti
QUOTE(reda s @ 2007 11 07, 02:27)
jau snekejau su advisoriais sake jei nepradesi eiti kita semestra vel su visais kova uz buvi tai nelabai noriu rizikuoti, nes ir siaip man dar 7 metai mokslo tai jei atkelsiu bus dar metai extra
o kaip tau tu jau prerequsites turi? jus persikelete ne? tai gal jau collega suradai kuris patinka?


Ne, as dar nesurinkau visu privlaomu klasiu, man dar toli, kita semestra galvoju imt chemija bet kazkaip prisibijau. Mes dar nepersikraustem, ir siais metais tikrai dar ne, noriu kad vaikai mokyklas uzbaigtu, ir tik tada, jei busim pasiruose. O kas liecia mokyklas tai jo, esu nusiziurejusi Bellevue community koledzas\ kuris siulo sia programa ir University of Washington.Bet i univera , net nezinau ar man uztektu jegu?
Atsakyti
uzteks tau tu jegu danguolet, o chemijos neprisibijok, daug lengviau nei lietuvoje. Susirink visas klases o kaip pradesi programa jau ir vaikai bus biskuti paauge. As siandien buvau nursing orientation tai galvoju vel uzklausiu del to mano nestumo, tai sako pasigimdysiu 2 dienos isbusi ligonineje tai jau 3 mokykloje gali pasirodyti biggrin.gif. Programa tai baisi varyti 5 vakarus plius clinicals ligonineje , kazi kaip as patemsiu
Atsakyti
Sveiki visi,

Nelabai zinau, ar sioje temoje siuo klausimu kreipiuosi, bet neradau, kur kitur galeciau isiterpti...

Ar kas is gyvenanciuju JAV, turedamos turistine viza bandet ja pasikeisti i studento viza? Jei taip, pries kiek maziausiai laiko galima isirasyti i koki koledza, tarkim anglu kalbos mokytis, kad spet susitvarkyti dokumentus, kol nesibaige I-94 formos galiojimas? Ir uz kokia suma galima rasti tokias studijas? O gal yra ir nemokamai?
Prasau, pasidalinkite patirtimi, nes staigiai reikia suktis is padeties, kadangi taip gavosi, kad advokate pavede su pagalba, o laikas negailestingai eina... sad.gif Ar siaip gal galit pasidalinti savo patirtimi siuo klausimu? Buciau labai dekinga.... blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(sushi @ 2007 12 03, 14:58)
Sveiki visi,

Nelabai zinau, ar sioje temoje siuo klausimu kreipiuosi, bet neradau, kur kitur galeciau isiterpti...

Ar kas is gyvenanciuju JAV, turedamos turistine viza bandet ja pasikeisti i studento viza? Jei taip, pries kiek maziausiai laiko galima isirasyti i koki koledza, tarkim anglu kalbos mokytis, kad spet susitvarkyti dokumentus, kol nesibaige I-94 formos galiojimas? Ir uz kokia suma galima rasti tokias studijas? O gal yra ir nemokamai?
Prasau, pasidalinkite patirtimi, nes staigiai reikia suktis is padeties, kadangi taip gavosi, kad advokate pavede su pagalba, o laikas negailestingai eina... sad.gif Ar siaip gal galit pasidalinti savo patirtimi siuo klausimu? Buciau labai dekinga....  blush2.gif


is turistines i studentishka nebegalima pasikeisti nuo 2002 ar 2003 metu jau. jokio kelio nera, gali net nesivargint sita bandydama.
o apie nemokamas studijas su studentishka viza tai tik pasvajot... moketum "international student rate" ir tiek - pora kart daugiau nei amerikieciai moka.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 12 03, 13:15)
is turistines i studentishka nebegalima pasikeisti nuo 2002 ar 2003 metu jau. jokio kelio nera, gali net nesivargint sita bandydama.
o apie nemokamas studijas su studentishka viza tai tik pasvajot... moketum "international student rate" ir tiek - pora kart daugiau nei amerikieciai moka.



MichGirl, manau, kad truputi klysti mirksiukas.gif Galima pasikeisti is turistines i F2 (mano bent keli draugai taip dare pries pora metu, viena drauge dabar tvarkosi dokumentus), bet reikia normaliai paduoti prasyma mokytis i universiteta, viza butinai turi dar buti galiojanti, reiktu turbut TOEFL laikyti (cia priklauso nuo koledzo/universiteto) reikalavimu, reikia tureti visus finansavimo dokumentus (kad turi pakankamai lesu susimoketi uz metus laiko), international students turi paduoti dokumentus daug anksciau, nei residents.
O del nemokamu studiju tai tiesa... reikia moketi International student tuition, kuris paprastai buna dvigubai didesnis, nei residents...
Papildyta:
QUOTE(sushi @ 2007 12 03, 12:58)
Sveiki visi,

Nelabai zinau, ar sioje temoje siuo klausimu kreipiuosi, bet neradau, kur kitur galeciau isiterpti...

Ar kas is gyvenanciuju JAV, turedamos turistine viza bandet ja pasikeisti i studento viza? Jei taip, pries kiek maziausiai laiko galima isirasyti i koki koledza, tarkim anglu kalbos mokytis, kad spet susitvarkyti dokumentus, kol nesibaige I-94 formos galiojimas? Ir uz kokia suma galima rasti tokias studijas? O gal yra ir nemokamai?
Prasau, pasidalinkite patirtimi, nes staigiai reikia suktis is padeties, kadangi taip gavosi, kad advokate pavede su pagalba, o laikas negailestingai eina... sad.gif Ar siaip gal galit pasidalinti savo patirtimi siuo klausimu? Buciau labai dekinga....  blush2.gif


Tau reikia susisiekti su konkreciu koledzu, kuriame planuoji studijuoti ir pasiteirauti apie ju deadlines. Pas mus tarptautiniams studentams, kad pradeti studijuoti nuo rudens semestro, dokumentus reikia paduoti iki geguzes pirmos. ir pas mus tarptautiniams studentams negalima pradeti studiju nuo vasaros semestro (nors kartais padaro isimtis). Siaip butinai susisiek su koledzu ir pasiteirauk, kartais, manau, galima su jais susitarti net jei ir praleidai deadlines...
Atsakyti
Kita iseitis yra darbo viza, jei dirbi kur nors. As dariausi darbo viza kai mano work and trael vza baiginejosi. Tiksliau viska dare advokate, man tik reikejo paprasyti darbdavio ir pristatyti reikalingus dokumentus. Galvojau ir as apie studentiska viza, bet rekejo greitai suktis ir be to as tikrai neturejau pinigu moketi dvigubiems mokesciams, o be to dar ir dirbti legaliai negali. Kiek zinau tai norint gauti studentiska viza reikia mokintis pilnu etatu (12 kreditu kiekviena semestra) ir su anglu kalbos klase tikrai neissisuktum. Daugumoj universitetu net ir nera ESL klasiu reikia laikyti Toefl, kas irgi uztrunka.
Jei esi rytu pakrantej, galeciau duoti ruses advokates telefona kuri tvarke vizas man ir mano draugams.
Atsakyti
foggy, visu pirma F2 viza, yra skirta F1 vizu turetoju sutuoktiniams - tarkim as atvaziuoju cia studijuot su F1, tai mano vyras (ir vaikai) gali gauti F2 ir gyventi su manim JAV - todel nelabai suprantu kodel cia ja mini...

ka tavo draugai susitvarke pries keleta metu, taip nera dabar.. sakau juk ar tai 2002 gale ar 2003 buvo pakeistas tas istatymas ir dabar is turistines i F1 pasikeisti jau nebegalima... visa info USCIS.gov puslapyje.
Papildyta:
QUOTE(Zuika Padukele15 @ 2007 12 03, 19:51)
Kita iseitis yra darbo viza, jei dirbi kur nors. As dariausi darbo viza kai mano work and trael vza baiginejosi. Tiksliau viska dare advokate, man tik reikejo paprasyti darbdavio ir pristatyti reikalingus dokumentus. Galvojau ir as apie studentiska viza, bet rekejo greitai suktis ir be to as tikrai neturejau pinigu moketi dvigubiems mokesciams, o be to dar ir dirbti legaliai negali. Kiek zinau tai norint gauti studentiska viza reikia mokintis pilnu etatu (12 kreditu kiekviena semestra) ir su anglu kalbos klase tikrai neissisuktum. Daugumoj universitetu net ir nera ESL klasiu reikia laikyti Toefl, kas irgi uztrunka.
Jei esi rytu pakrantej, galeciau duoti ruses advokates telefona kuri tvarke vizas man ir mano draugams.



dirbti legaliai studentai gali - bet tam taikomi stiprus apribojimai

pilnu etatu - 12kr - gali ir vien tik anglu mokytis... pasiemei 3-4 dalykus is anglu ir varai sau... tik ar idomu bus tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MichGirl: 04 gruodžio 2007 - 01:59
Ziuriu cia ir su vaikiukais ir su pilvukais ir vis dar trinat universitetu suolus thumbup.gif
Man kazko irgi uodega spirgeti pradejo. Vyras vis stumia i MBA, ir pats sako eis kartu, bet turbut kartu mums nesigaus, nes kazkas tures likti su vaikuciu vakarais. Bet kazkaip man sunkiai sutelpa vaizduotej MBA, darbas ir mazas vaikutis. Ir tas GMAT toks baisus atrodo lotuliukas.gif Nors dabar kompanija apmoka 80% studiju. Bet ir prisiristi prie ju tektu porai metu, nors as ir begti niekur neketinu.
Ir bado ir norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2007 12 03, 18:03)
foggy, visu pirma F2 viza, yra skirta F1 vizu turetoju sutuoktiniams -


oi, ne taip parasiau, F1 turejau galvoj... pati tokia viza turejau...

bet siaip mano drauge tai dabar tvarkosi dokumentus tai vizai turedama turistine...
Atsakyti
QUOTE(TYN @ 2007 12 03, 21:41)
Ziuriu cia ir su vaikiukais ir su pilvukais ir vis dar trinat universitetu suolus  thumbup.gif
Man kazko irgi uodega spirgeti pradejo. Vyras vis stumia i MBA, ir pats sako eis kartu, bet turbut kartu mums nesigaus, nes kazkas tures likti su vaikuciu vakarais. Bet kazkaip man sunkiai sutelpa vaizduotej MBA, darbas ir mazas vaikutis. Ir tas GMAT toks baisus atrodo  lotuliukas.gif Nors dabar kompanija apmoka 80% studiju. Bet ir prisiristi prie ju tektu porai metu, nors as ir begti niekur neketinu.
Ir bado ir norisi  doh.gif

ir su vaikais ir su pilvais gali mokintis - pati pamatysi, as tai su pasibegejimu lekiu is namu kad tik viena pabuciau tai man koledzas kaip atostogos thumbup.gif
Atsakyti
http://www.usimmigra...rg/visa_b2.html

Change of Status: Individuals who enter the United States on B-2 visitor visas are normally eligible to change status to permanent resident (Green Card holder) if they qualify, or to other non-immigrant status, such as temporary workers (H-1B, H-2B, E-1, E-2, E-3, etc.), or to students under F-1 and M-1 visas, among other categories. Individuals who enter the United States under the the Visa Waiver Program are not eligible to change status. The option to change status is the major advantage of non-immigrant visas over the Visa Waiver Program.


Ai, nu nezinau, gal as maisau ka...
Papildyta:
QUOTE(TYN @ 2007 12 03, 20:41)
Ziuriu cia ir su vaikiukais ir su pilvukais ir vis dar trinat universitetu suolus  thumbup.gif
Man kazko irgi uodega spirgeti pradejo. Vyras vis stumia i MBA, ir pats sako eis kartu, bet turbut kartu mums nesigaus, nes kazkas tures likti su vaikuciu vakarais. Bet kazkaip man sunkiai sutelpa vaizduotej MBA, darbas ir mazas vaikutis. Ir tas GMAT toks baisus atrodo  lotuliukas.gif Nors dabar kompanija apmoka 80% studiju. Bet ir prisiristi prie ju tektu porai metu, nors as ir begti niekur neketinu.
Ir bado ir norisi  doh.gif


Mane irgi tas GMAT kazkaip labai baido... niekaip neprisiruosiu jam pradeti ruostis...
Atsakyti