Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika



iberti maza kiek i dangteli, bent jau ash taip darau smile.gif
Atsakyti
esence pudroj yra sietelis su keliom didesnem skylutem, bet gal tu kalbi apie toki smulku sieta kaip buna pvz MF birioj pudroj g.gif
biski isberi i dangteli ir jame makaluoji sepeteli
Papildyta:
bet jeigu taip zaistis su minerelke, veilu ir warmth, tai biski induku karaliene pasidarai doh.gif
Atsakyti
Aha, aišku. Na dėkuj mirksiukas.gif Reiks pasieškoti indelių kažkokių, nes ir skaistalus turiu, be sietelio, o dangteliai mažiukai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
gavau siandien everyday minerals bandomaji rinkinuka thumbup.gif greitai atsiunte, per pora savaiciu ar net maziau

grazios spalvos ir tos mazos bonkutes tokios simpatishkos bigsmile.gif bandysiu siandien pasidazyt
Atsakyti
kokias spalvas sakeisi?
Atsakyti
QUOTE(Pramones prospektas @ 2008 07 11, 16:39)
kokias spalvas sakeisi?


medium beige (matte)
sunlight concealer
sandy fair (matte)
ir light intensive

skaistalai new car smell - juokingas pavadinimas biggrin.gif bet spalva grazi wub.gif
Atsakyti
sa ta rinkinuka pries kokiu pora menesiu uzsisakiau smile.gif
Tai pradzioj kazkaip bijojau teptis, ne itin patikimai man ten atrode g.gif
Bet paskui pagulejo kazkiek laiko ir prisiruosiau biggrin.gif
Tai naudoju jau menesi laiko as ta mazyte pudryte (nors ne kasdien), tai man atrodo, kad dar kokiem trim uzteks.. blink.gif
Bet siaip tai labai faina ta pudryte - ant veido visai nesimato, o ir per diena oda tokia gaivi atrodo, neapsunksta taip kaip su meteoritais (bent jau man) smile.gif

Emiau
medium summer beige (matte)
medium summer beige neutral (atrodo taip vadinasi) (semi matte)
ir golden kazokia g.gif
bet man pirmos dvi labai gerai tiko smile.gif trecios net nebandziau (ji tamsesne)
Skaistalus - all smiles ar kazkaip pan.
ir maskuokli - multitasking concealer (sitas super thumbup.gif )

Atsakyti
o kiek atsieina tas rinkinukas?su visais siuntimais g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOMINUKE @ 2008 07 11, 18:56)
o kiek atsieina tas rinkinukas?su visais siuntimais g.gif


4,50$ X 2.2Lt = ~10Lt
Atsakyti
Matau jau dziaugetes savo siuntinukais tais.Prasau dar karta merginos papasakokit kaip ji uzsisakyti.Labai prasau. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 07 12, 10:58)
Matau jau dziaugetes savo siuntinukais tais.Prasau dar karta merginos papasakokit kaip ji uzsisakyti.Labai prasau.  sad.gif


Spaudi CIA, tada pasirenki MAKEUP>custom kits>Free Sample Makeup Kit FREE! mirksiukas.gif Ir isidedi i savo pirkiniu krepseli, labai paprasta bigsmile.gif
Atsakyti
Aš niekaip nerandu, kur ten reikia spalvas išsirinkti...
Atsakyti