Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

QUOTE(Povila$ @ 2008 07 12, 11:47)
Spaudi CIA, tada pasirenki MAKEUP>custom kits>Free Sample Makeup Kit FREE!  mirksiukas.gif  Ir isidedi i savo pirkiniu krepseli, labai paprasta bigsmile.gif

Bet kad raso kai paspaudziu ant " CHECK OUT" "Free Sample Makeup Kit is incomplete". verysad.gif
Atsakyti
as irgi vargau kol supratau doh.gif eini i foundation, ismeta galybe spalvu, pasirenki viena ir ja nutempi i desinej savo rinkini, taip sudedi visus ir tada issicekini
Atsakyti
Nieks nesigauna.Visvien ta pati raso.Tai visu tik po viena reikia? g.gif
Atsakyti
O tai jus angliskai neskaitot ar kaip suprast? blink.gif
tiesa ten net ir skaiciai surasyti, tai gal jau juos pazistat?
Foundations 3, concealers 1, blush 1.
Issirenkat kokias norit spalvas ir su pele nutempiat ant savo krepselio kit'o desinej pusej.
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 12, 16:34)
O tai jus angliskai neskaitot ar kaip suprast? blink.gif
tiesa ten net ir skaiciai surasyti, tai gal jau juos pazistat?
Foundations 3, concealers 1, blush 1.
Issirenkat kokias norit spalvas ir su pele nutempiat ant savo krepselio kit'o desinej pusej.

Nu pradzia jau padaryta. blush2.gif Tik dabar su tos korteles duomenim as ten nilabai susitvarkau.Kur yra "Credit Card Security Code:" ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kristukass @ 2008 07 12, 17:44)
Nu pradzia jau padaryta. blush2.gif Tik dabar su tos korteles duomenim as ten nilabai susitvarkau.Kur yra "Credit Card Security Code:" ? blush2.gif


Na merginos galima truputy ir paciom pasiskaityt, o dabar flood'inam tema tokiom nesamonem doh.gif Apsaugos kodas yra kitoje korteles puseje prie paraso,CIA aiskiau parodyta rolleyes.gif
Atsakyti
Uzsisakiau ir as ta EM bandomaji rinkini bigsmile.gif Siaip man BE labai patinka, bet uz 10 Lt galima ir sita isbandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Redgrape @ 2008 07 12, 18:54)
Uzsisakiau ir as ta EM bandomaji rinkini  bigsmile.gif  Siaip man BE labai patinka, bet uz 10  Lt galima ir sita isbandyt  biggrin.gif


Kiek internete beskaityciau BE neprilygsta Everyday Minerals g.gif
Pati BE nebandziau, negaliu pasakyt geresne ar blogesne, bet EM man super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 12, 19:00)
Kiek internete beskaityciau BE neprilygsta Everyday Minerals  g.gif
Pati BE nebandziau, negaliu pasakyt geresne ar blogesne, bet EM man super  4u.gif





Na butu labai smagu, kad butu dar geresne uz BE bigsmile.gif Labai laukiu bigsmile.gif
Atsakyti
As dabar sedziu ir mastau ar jau uzsisakinet didele ta EM ar ne? g.gif
Man is to rinkinuko uzteks dar porai menesiu, bet taip norisi, lyg deficitas butu biggrin.gif
Tiesa skaistalai tai man ju ne itin patiko, bet gal cia del spalvos g.gif vasarai per blankus man jie..
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 12, 19:13)
As dabar sedziu ir mastau ar jau uzsisakinet didele ta EM ar ne? g.gif
Man is to rinkinuko uzteks dar porai menesiu, bet taip norisi, lyg deficitas butu biggrin.gif
Tiesa skaistalai tai man ju ne itin patiko, bet gal cia del spalvos g.gif vasarai per blankus man jie..




O kokia spalva emei? As paemiau "Best friends" biggrin.gif na ten pavadinimai tai labai juokingi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 12, 19:00)
Kiek internete beskaityciau BE neprilygsta Everyday Minerals  g.gif
Pati BE nebandziau, negaliu pasakyt geresne ar blogesne, bet EM man super  4u.gif



O man BE žymiai geresnė...
Atsakyti