Įkraunama...
Įkraunama...

Mineralinė kosmetika

Siandien dar nusipirkau ardeco sepeteli mineralinei pudrai, nes kazkaip is pradziu bandziau su erdesos maliavotis, bet kazkaip negerai man padengdavo, tai siandien turejau pinigine pakratyti ant to sepetelio, rytoj bandysim kas gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 12, 19:00)
Kiek internete beskaityciau BE neprilygsta Everyday Minerals  g.gif
Pati BE nebandziau, negaliu pasakyt geresne ar blogesne, bet EM man super  4u.gif



QUOTE(Endendu @ 2008 07 12, 20:32)
O man BE žymiai geresnė...

Man irgi BE geresnė, tie EM mėginukai taip ir numesti kažkur spintelėj rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Morepink @ 2008 07 12, 23:13)
Man irgi BE geresnė, tie EM mėginukai taip ir numesti kažkur spintelėj rolleyes.gif


O butent kuo BE geresne uz EM? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2008 07 13, 13:28)
O butent kuo BE geresne uz EM? ax.gif



Natūraliau atrodo ant veido ir jos praktiškai nesijaučia, o EM - jaučiasi ir matosi. Aš tuos mėginukus dabar vietoj šešėlių tepliojuosi, kaip šviesiausią spalvą.
Atsakyti
Nupirkau siandien rinkinuka,maskuoklis ir sepetukas. Kaina 60 lt smile.gifsmile.gif Maskuoklis http://www_artdeco_de/index.php?id=65

ARTDECO PURE MINERALS
[/b]
Atsakyti
QUOTE(Endendu @ 2008 07 13, 14:53)
Natūraliau atrodo ant veido ir jos praktiškai nesijaučia, o EM - jaučiasi ir matosi. Aš tuos mėginukus dabar vietoj šešėlių tepliojuosi, kaip šviesiausią spalvą.


Nu laba diena blink.gif
Kur jau kas matosi?
niekas ten nesimato, gal jus tepat stora sluoksni?
As pasitepu ir pamirstu, nes nicnieko nesimato ir nesijaucia smile.gif

Tai nebalamutinkit, kuria dabar pirkt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 13, 22:43)
Nu laba diena  blink.gif
Kur jau kas matosi?
niekas ten nesimato, gal jus tepat stora sluoksni?
As pasitepu ir pamirstu, nes nicnieko nesimato ir nesijaucia  smile.gif

Tai nebalamutinkit, kuria dabar pirkt? g.gif


As manau jog sausene oda turincioms labiau tiktu BE, o rieboka - EM mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mexica @ 2008 07 13, 22:43)
Nu laba diena  blink.gif
Kur jau kas matosi?
niekas ten nesimato, gal jus tepat stora sluoksni?
As pasitepu ir pamirstu, nes nicnieko nesimato ir nesijaucia  smile.gif

Tai nebalamutinkit, kuria dabar pirkt? g.gif


Laba diena, laba diena...smile.gif
Matosi, palyginus su BE. Nes su BE oda atrodo kaip nepudruota, kas man labai patinka. O sluoksnį EM dėjau tokį patį, kaip ir BE. Atrodo geriau, nei krempudra, bet BE efektui neprilygsta.

Beje, mano oda toli gražu ne sausa, atvirkščiai, į riebumą. Bet su tinkamu veido kremu BE man - geriausia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Endendu: 14 liepos 2008 - 09:53
A tai ku dabar daryt? blink.gif
Nu reiks ryt i sephora varyt jamt ta BE, ziuresim, lyginsim g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olivia* @ 2008 07 13, 19:03)
Nupirkau siandien rinkinuka,maskuoklis ir sepetukas. Kaina 60 lt smile.gifsmile.gif Maskuoklis http://www_artdeco_de/index.php?id=65

ARTDECO PURE MINERALS
[/b]


Ir kokie ispudziai g.gif
Atsakyti
vakar uzsisakiau tuos nemokamus EM meginukus.. na ziuresim kuri fainesne man pasirodys ar BE ar EM g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluziukas @ 2008 07 14, 20:54)
Ir kokie ispudziai g.gif

Geris! Gerai maskuoja ir sepetukas visai neblogas smile.gif Man Artdeco labai patinka visa Pure Minerals serija smile.gif drauge vakar irgi nupirko Foundation smile.gif
Atsakyti