Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(pukuotukassss @ 2009 06 04, 08:20)
aciu uz patarima.Na manau pirkt Solidea,nes Sigvaris l.jau brangios.O kiek denu tu perki?man daktaras israses 140.Esu nesiojus 70,vos as jas uzsitempiau,kazin kaip bus s
u 140?Ten parasyta kad reik su guminem pirstinem jas mautis,gal lengviau?ar bandet?O detraleksa kai geriat tai 3 men.ar ilgiau/?Man dar operuot sake nereik,o skausmas nerialus,ypac per mmm.

Iki 70 Den labai silpna kompresija ir skirta daugiau profilaktiškai , kas neturi didesnių venų problemų. Jei kojos tinsta, skauda, siūlo 100-140 Den. O užsitempti, kai įpranti nesunku. Mane pamokė sesutė po operacijos, nes II kompresijos kojinės ypač sunkiai užsimauna. Užsimauni plonas gumines pirštines, kojinę išverti į išvirkščią pusę, įkiši kojos pirštus ir po truputį tempi kaip žarną ant kojos, kad jau gerąja puse ant kojos būtu. Nežinau, ar aiškiai parašiau, geriausia būtų parodyti.
O per mmm ir man kojos tinsta, tuo metu organizme labiau skysčiai linkę kauptis mirksiukas.gif
P.S.Solidea atstovybė yra Vln Žygio 91. Ten galima nusipirkti be vaistinės antkainio ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moon: 04 birželio 2009 - 12:30
vat įdomu dėl tos Solidea atstovybės Žygio g. g.gif
internetiniam jų psl. gan dažnai būna su nuolaidomis kojinės, kažin, ar ten nuvykus irgi tas nuolaidas taiko, ar tik internetu perkant g.gif
gal kas žino? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 04, 15:19)
vat įdomu dėl tos Solidea atstovybės Žygio g.  g.gif
internetiniam jų psl. gan dažnai būna su nuolaidomis kojinės, kažin, ar ten nuvykus irgi tas nuolaidas taiko, ar tik internetu perkant  g.gif
gal kas žino?  4u.gif

na as ir to norejau paklaust.Bet cia dar plius uz pristatyma.As kauno klinik.ziurejau tas kojines,ortopedinej pard.tai ten kainos buvo mazesnes nei internetu,Kaune ir lyg yra kakur ju tstovybe,nezinot?nes man tai vilnius pertoli bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(swindle7 @ 2009 05 27, 21:11)
Sveikos, niekur neradau tokios temos, jei kartais yra, tai nukreipkit  4u.gif .

Siandien buvau vienoj Vilniaus vaistinej, kur buvo galima pasitikrint kaulu tanki ir venu nepakankamuma. Istikro ejau tik del kaulu, ten pasake kad viskas  thumbup.gif , tada pasiule ir venas prie to pacio pasitikrint. Siaip net i galva neatejo, kad ten gali but nemazu problemu  doh.gif . Tai ir as tai: nustate kad vienoj kojoj 18 s, o kitoj 14,5 s, o tai jau vidutinis venu nepakankamumas. Po to jau seka tik sunkus. Man dar tik 22 metai. Net ir pas mano mama rodikliai geresni, nors turi problemu su venom. Kaip cia taip gali but? Ar tie aparatai megsta meluot????? Ar yra dar panasaus mano amziau su tokiais rodikliais? Ar geriate vaistus?



QUOTE(pukuotukassss @ 2009 05 29, 19:33)
laba.na man virs 30,bet su venom vargstu nuo 20.Pas mane vidiniu venu varikoze.


Sveikos, žiuriu, kad ne aš viena tokia, jauna ir su tokiomis problemomis sad.gif. Mano mama pasidarė lazeriu operaciją ir nusitempė mane (23 metų) i konsultacija unsure.gif . Ir aiški diagnoze verysad.gif . Baltijos Amerikos klinikose jau dbr rekomendavo operuotis lazeriu, nes anot jų kuo toliau tik blogės:verysad: . Sake, kad vienas vožtuvas jau nebeveikia ir kraujas grįžta atgal, taip darosi spaudimas kuris plečia ir stuma venas i paviršiu. Tikimybė apie krešėjimo didėjimą ir pan unsure.gif , o prieš antrą neštumą liepė butinai pasidaryti unsure.gif . Sakė jei dbr pasidarysiu veliau nebebus problemu rolleyes.gif . Tai dbr ir nežinau kiek tų problemu nebebus unsure.gif . Na jie suinteresuoti klientura, bet jei vožtuvas nebeveikia. Patarkit unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiste.samse: 06 birželio 2009 - 09:43
jei daktars pasakė - vėliau nebus problemų, tai jam dzin, kas su jumis bus, svarbu babkes nulupti.
jei esat linkus į venų plėtimąsi, tai jos ir plėsis.
Atsakyti
Jurgita,radau ir as tokias kojines is elastinio binto panasiai atrodo.jau einu i darba.jos labai nepatogios,nori smukti,o per kelio sulenkima kai susmuna,tai labai pjauna guma,bet per partraukele pasitaisau ir vel toliau.grizus namo tepuosi rusisku kremu pries nakti.tikiuosi kad pades,bet vistie kai busiu Tevynej ieskosiu siu kojiniu kurias patarei.
Atsakyti
gal kas zinot kokiu vaistu rusisku ar lenkisku ,kaip Detraleksas,pas juos jug vaistai pigesni,bet kaip nusipirkt ,kai nezinai kokiu?gal kas pirkot/?kad ir pas mus,kur rusiskus vaistus parduoda.Bet aisku kad butu nauda,AS geriu detraleksa savaite,bet dar nieko nejauciu ,kad kas butu geriau.O su venom ar galima daryt masaza kojom su tom taurem,nuo celiulito/kai pirkau vaisinej sake galima,bet as kaskotai abejoju verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 06, 09:49)
jei daktars pasakė - vėliau nebus problemų, tai jam dzin, kas su jumis bus, svarbu babkes nulupti.
jei esat linkus į venų plėtimąsi, tai jos ir plėsis.


pritariu

aiste.samse, operacija geriau darytis tada, kai visi nėštumai jau įvykę. Aišku, nėštumas tik paaštrina esamą situaciją su venų plėtimųsi, bet jeigu esat jauna ir dar kokis tai nėštumas suplanuotas, tai geriau luktelti, o tai vėl išlys kokia nors vena. Nebent jau labai skauda, kojytės tinsta, o nėštumas 10-mečio planuose ar dar tolimesniuose mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tacia @ 2009 06 06, 11:55)
Jurgita,radau ir as tokias kojines is elastinio binto panasiai atrodo.jau einu i darba.jos labai nepatogios,nori smukti,o per kelio sulenkima kai susmuna,tai labai pjauna guma,bet per partraukele pasitaisau ir vel toliau.grizus namo tepuosi rusisku kremu pries nakti.tikiuosi kad pades,bet vistie kai busiu Tevynej ieskosiu siu kojiniu kurias patarei.


Smunka? g.gif kompresines kojines taip aptempia, kad jas yra ne tik, kad sunku užsidėti, bet dar reikia pridėti pastangų nusiimti smile.gif Užsimauna iki pat kiršnies. Viršuje prispaudžia papildomai guma. Tai jos įspaudas dar ryte būna matyt mirksiukas.gif
Tacia, o jeigu taviškės kojinės krenta, tai toks jų ir spaudimas unsure.gif , gal geriau nesikankink ax.gif . Geriau vietoje jų vieną ar du sykius daugiau tepalu pasitepk, o Lietuvoje nusipirk normalias, pilnai savo funkcijas atliekančias kojines.
Papildyta:
QUOTE(pukuotukassss @ 2009 06 06, 14:18)
gal kas zinot kokiu vaistu rusisku ar lenkisku ,kaip Detraleksas,pas juos jug vaistai pigesni,bet kaip nusipirkt ,kai nezinai kokiu?gal kas pirkot/?kad ir pas mus,kur rusiskus vaistus parduoda.Bet aisku kad butu nauda,AS geriu detraleksa savaite,bet dar nieko nejauciu ,kad kas butu geriau.O su venom ar galima daryt masaza kojom su tom taurem,nuo celiulito/kai pirkau vaisinej sake galima,bet as kaskotai abejoju verysad.gif


Pukuotukassss, jei norima sustiprinti venų sieneles ir išvengti naujų mazgų formavimosi, reiktų vartoti flavonoidų (trokserutino, rutozido, diosmino, hesperidino) turinčių preparatų arba jų derinių su ginkmedžio ekstaktu. Detraklexo sudėtyje yra minėtųjų diosmino ir hesperidino, kitame preparate Cyclo 3 Forte - hesperidino. Gal reikėtų paieškoti būtent pagal šias medžiagas ax.gif
O dėl masažų, tai aš girdėjau atvirkščiai, kad negalima schmoll.gif Aš neseniai nusipirkau burbuliatorių į vonią blush2.gif, toks mini spa namų sąlygomis, tai net ten parašyta, kad negalima naudoti esant venų varikozei blink.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurqita: 06 birželio 2009 - 16:09
Jungiuosi ir aš prie Jūsų 4u.gif
buvau nemokamai pasitikrinti venas ir pasakė gydytojas,kad reikia operuotis verysad.gif turiu beveik kelio sulenkimo vietoj iššokusį venos guzelį ir kai pavaikštau ar pastoviu daugiau, jis padidėja ir skauda gun_bandana.gif Galvoju kur geriau operuotis ar Kaune, toj ortopedijos technikoj, ar Vilniuj GK klinikoj. Kaip suprantu abi skaitosi turi geriausius aparatus. Ar klystu? O kurioj būtų geriausia? patarkit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule5 @ 2009 06 06, 20:40)
Jungiuosi ir aš prie Jūsų 4u.gif
buvau nemokamai pasitikrinti venas ir pasakė gydytojas,kad reikia operuotis verysad.gif turiu beveik kelio sulenkimo vietoj iššokusį venos guzelį ir kai pavaikštau ar pastoviu daugiau, jis padidėja ir skauda  gun_bandana.gif Galvoju kur geriau operuotis ar Kaune, toj ortopedijos technikoj, ar Vilniuj GK klinikoj. Kaip suprantu abi skaitosi turi geriausius aparatus. Ar klystu? O kurioj būtų geriausia? patarkit 4u.gif


Saule5, sveika prisijungusi prie mūsų 4u.gif Aš ką tik, o tiksliau birželio 1 dieną operavausi Kaune pas daktarą L.Veličką. Operaciją darė "Ortopedijos technikoje" su tuo naujos kartos lazeriu. Lygiai taip pat ilgai galvojau, dvejojau, masčiau kur čia būtų geriau g.gif Turbūt perskaičiau visas temas, susijusias su venų varikoze, čia supermamoje. Dar kelių mamyčių asmeniškai prašiau išsamesnės informacijos apie operacijas ir kaip jos jaučiasi po jų bigsmile.gif Ir nors tų operacijų su tuo nauju lazeriu Kaune atlikta daug mažiau nei Vilniuje, vis tik ryžausi operuotis čia Kaune. Pirmiausia, apsisprendimą palengvino tai, kad operuojantis daktaras L.Velička yra KMU kraujagyslių skyriaus vadovas. Konsultacijos metu išdėstė visus galimus gydymo būdus, galimas pasekmes, kokius tai duos rezultatus... žodžiu viskas vyko tikrai profesionaliai thumbup.gif Antras argumentas - atstumas. Turiu tris vaikučius, reikėtų pasirūpinti kur, kam juos palikti prižiūrėti, kas nuveš į Vilnių operacijai, po to, parveš, o dar perrišimas sekančią dieną doh.gif Krūva rūpesčių. Na, jeigu nebūtų Kaune, tuomet nebūtų iš ko rinktis unsure.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif Manau kad ir man prasidejo problemos su venomis(cia as taip pati nusprendziau,nes pas gydytoja dar nebuvau)Labai maudzia kojas,atrodo toks plesimas viduj,sala,vis norisi trint ,masazuot..ypac ilgiau pasedejus,arba kai palaikai viena ant kitos uzkelus.Kai vaikstai ,siek tiek geriau,bet va stovet tai negerai vienoj vietoj,ir gulet taip pat,jau anksti ryte prikelia skausmas doh.gif
O pas koki gydytoja tureciau kreiptis,chirurga?Ir kaip atliekami tyrimai,nes pas mane turbut vidines,pavirsiuje nera isvirte..tik daug sutrukinejusiu kraujagysliu doh.gif Naudoju Detrolex,anksciau padedavo,dabar jau nelabai..
Labai laukiu jusu patarimu.Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurqita @ 2009 06 07, 12:42)
Saule5, sveika prisijungusi prie mūsų  4u.gif Aš ką tik, o tiksliau birželio 1 dieną operavausi Kaune pas daktarą L.Veličką. Operaciją darė "Ortopedijos technikoje" su tuo naujos kartos lazeriu. Lygiai taip pat ilgai galvojau, dvejojau, masčiau kur čia būtų geriau  g.gif Turbūt perskaičiau visas temas, susijusias su venų varikoze, čia supermamoje. Dar kelių mamyčių asmeniškai prašiau išsamesnės informacijos apie operacijas ir kaip jos jaučiasi po jų  bigsmile.gif Ir nors tų operacijų su tuo nauju lazeriu Kaune atlikta daug mažiau nei Vilniuje, vis tik ryžausi operuotis čia Kaune. Pirmiausia, apsisprendimą palengvino tai, kad operuojantis daktaras L.Velička yra KMU kraujagyslių skyriaus vadovas. Konsultacijos metu išdėstė visus galimus gydymo būdus, galimas pasekmes, kokius tai duos rezultatus... žodžiu viskas vyko tikrai profesionaliai  thumbup.gif Antras argumentas - atstumas. Turiu tris vaikučius, reikėtų pasirūpinti kur, kam juos palikti prižiūrėti, kas nuveš į Vilnių  operacijai, po to, parveš, o dar perrišimas sekančią dieną  doh.gif Krūva rūpesčių. Na, jeigu nebūtų Kaune, tuomet nebūtų iš ko rinktis  unsure.gif

manau, kad vis tik antroji priežastis, dėl kurios operavaisi kaune, buvo lemiama. dažniausiai būtent tai ir padeda apsispręst smile.gif

QUOTE(zebrina @ 2009 06 07, 15:30)
Labukas visoms smile.gif Manau kad ir man prasidejo problemos su venomis(cia as taip pati nusprendziau,nes pas gydytoja dar nebuvau)Labai maudzia kojas,atrodo toks plesimas viduj,sala,vis norisi trint ,masazuot..ypac ilgiau pasedejus,arba kai palaikai viena ant kitos uzkelus.Kai vaikstai ,siek tiek geriau,bet va stovet tai negerai vienoj vietoj,ir gulet taip pat,jau anksti ryte prikelia skausmas doh.gif
O pas koki gydytoja tureciau kreiptis,chirurga?Ir kaip atliekami tyrimai,nes pas mane turbut vidines,pavirsiuje nera isvirte..tik daug sutrukinejusiu kraujagysliu doh.gif Naudoju Detrolex,anksciau padedavo,dabar jau nelabai..
Labai laukiu jusu patarimu.Aciu 4u.gif

na tik rai ne kas unsure.gif . greičiau registruokis apžiūrai pas angiochirurgą. pažiūrės echoskopu ir pasakys kas kaip. 4u.gif
Sutrūkinėjusios kraujagyslės - sutrikus vožtuvų veiklai venos nepraleidžia kraujo aukštyn, joms tenka didelis krūvis ir tampa pralaidžios, štai ir pasirodo kraujagyslės.
gydytojai sako, kad išoperavus venas po kiek laiko tos kraujagyslės susitvarko, bet man taip nebuvo verysad.gif
beje, jas galima sėkmingai lazeriuku "užšaudyti" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laumė*: 07 birželio 2009 - 14:40