Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

QUOTE(Laumė* @ 2009 06 07, 14:35)
na tik rai ne kas  unsure.gif . greičiau registruokis apžiūrai pas angiochirurgą. pažiūrės echoskopu ir pasakys kas kaip.  4u.gif
Sutrūkinėjusios kraujagyslės - sutrikus vožtuvų veiklai venos nepraleidžia kraujo aukštyn, joms tenka didelis krūvis ir tampa pralaidžios, štai ir pasirodo kraujagyslės.
gydytojai sako, kad išoperavus venas po kiek laiko tos kraujagyslės susitvarko, bet man taip nebuvo  verysad.gif
beje, jas galima sėkmingai lazeriuku "užšaudyti"  smile.gif

Pas mus mazas miestelis,yra tik paprasti chirurgai,tai man turbut pas ji ir kreiptis?Eina sau kaip bijau verysad.gif Vis praeidavo ,tai kazkaip ir issisukdavau,o dabar padidejo darbo kruvis ,tenka isstovet po 16val.tai turbut ir paumejo verysad.gif
Bet turbut tokias vidines sunkiau pamato?
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 06 07, 14:49)
Pas mus mazas miestelis,yra tik paprasti chirurgai,tai man turbut pas ji ir kreiptis?Eina sau kaip bijau verysad.gif Vis praeidavo ,tai kazkaip ir issisukdavau,o dabar padidejo darbo kruvis ,tenka isstovet po 16val.tai turbut ir paumejo verysad.gif
Bet turbut tokias vidines sunkiau pamato?


Zebrina, tyrimai visai neskausmingi. Žiūri echoskopu smile.gif Mato visas, ne tik paviršines, bet ir vidines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurqita @ 2009 06 07, 15:58)
Zebrina, tyrimai visai neskausmingi. Žiūri echoskopu  smile.gif Mato visas, ne tik paviršines, bet ir vidines  mirksiukas.gif

Aciukas 4u.gif Tik va kaip minejau,pas mus tik paprasti chirurgai,bijau kad gali nepamatyt,ar nesuprast ko g.gif O taip problematiska butu tirtis vaziuot kazkur toliau,nes neseniai biuleteni del kitos ligos turejau,o cia dabar ir vel doh.gif kai dabar ta krize,tai nezinau kaip tai paziuretu verysad.gif Jau nervuotis pradejau,atrodo ir maudzia labiau ,ir sala -tirpsta,verkt noris..
Atsakyti
Labas vakaras

Nepainiokit chirurgo su angiochirurgu,aš pati žioplinėjau nemažai kol susivokiau kur eit.


Kojines man davė po operacijos "Memory" bet nematau ant dėžutės jokio adresėlio,kad galėtumėm plačiau pasidomėt kur jų yra.

Nesveikuojančių kojų masažuoti negalima schmoll.gif kažkada trindavau kad pagerėtų kraujotaka,tai matyt pritryniau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2009 06 07, 17:09)
Aciukas 4u.gif Tik va kaip minejau,pas mus tik paprasti chirurgai,bijau kad gali nepamatyt,ar nesuprast ko g.gif O taip problematiska butu tirtis vaziuot kazkur

Nekreipk dėmesio kaip į tave pažiūrės,jei gali sau leist gydytis tai gydyk kuo greičiau. Ypač kol kompensuoja operacijas,nežinia ko galim sulaukt.
Papildyta:
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 06, 10:49)
jei daktars pasakė - vėliau nebus problemų, tai jam dzin, kas su jumis bus, svarbu babkes nulupti.
jei esat linkus į venų plėtimąsi, tai jos ir plėsis.

Man ir kažkaip atrodo,kad kuriam laikus bus gerai,o kaip paskui verysad.gif Pinigai tai tikrai doh.gif
Papildyta:
QUOTE(saule5 @ 2009 06 06, 21:40)
Galvoju kur geriau operuotis ar Kaune, toj ortopedijos technikoj, ar Vilniuj GK klinikoj. Kaip suprantu abi skaitosi turi geriausius aparatus. Ar klystu? O kurioj būtų geriausia? patarkit 4u.gif


Aš rinkausi kur kompensuoja pusę. GK klinika man arodo su Alytaus( Klaipėda nžn.) ligonių kasa neturi sudarius sutarties,norėjau iš pradžių ten važiuot,tada pasirinkau BAK kliniką,Vilniuje.
Papildyta:
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 07, 15:35)
beje, jas galima sėkmingai lazeriuku "užšaudyti"  smile.gif


Dar įdomybė su kraujagyslėm biggrin.gif Prieš kelias dienas draugė GK klinikoje paliko 1900 lt. už lazeriuko procedūrą,vaizdas kol kas nekokis,be abejo ne 1 procedūros reikia. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 07 birželio 2009 - 19:23
Sveikos smile.gif
QUOTE(zebrina @ 2009 06 07, 15:30)
Labukas visoms smile.gif Manau kad ir man prasidejo problemos su venomis(cia as taip pati nusprendziau,nes pas gydytoja dar nebuvau)Labai maudzia kojas,atrodo toks plesimas viduj,sala,vis norisi trint ,masazuot..ypac ilgiau pasedejus,arba kai palaikai viena ant kitos uzkelus.Kai vaikstai ,siek tiek geriau,bet va stovet tai negerai vienoj vietoj,ir gulet taip pat,jau anksti ryte prikelia skausmas doh.gif
O pas koki gydytoja tureciau kreiptis,chirurga?Ir kaip atliekami tyrimai,nes pas mane turbut vidines,pavirsiuje nera isvirte..tik daug sutrukinejusiu kraujagysliu doh.gif

Mano situacija pagal skausmus beveik analogiška tik kraujagyslių sutrūkinėjusių nėra. Blauzdos gražutėlės, tik ant pėdų viršaus venos kartais išvirsta - jos taip beveik iš karto po oda ir kartais tokios "išpurtusios" pasidaro unsure.gif Skausmai reiškiasi paprastai tik šiltuoju sezonu, šaltuoju labai retai. Žodžiu, vasarą vargstu - tepalai nepadeda schmoll.gif O darbas sėdimas doh.gif Ar gali būti čia kas su venom negerai? Kartais panašūs pojūčiai ir rankose pasireiškia, tik daug silpniau unsure.gif Gal čia koks kraujotakos nepakankamumas?
Atsakyti
QUOTE(leliuga @ 2009 06 07, 20:20)
Dar įdomybė su kraujagyslėm biggrin.gif Prieš kelias dienas draugė GK klinikoje paliko 1900 lt. už lazeriuko procedūrą,vaizdas kol kas nekokis,be abejo ne 1 procedūros  reikia. doh.gif

blink.gif oho. tai gal labai didelius plotus :"šaudė"?
Atsakyti
QUOTE(Laumė* @ 2009 06 07, 20:36)
blink.gif  oho. tai gal labai didelius plotus :"šaudė"?

Šiaip nemažai atrodo,bet jei taip kelis kartus tai blink.gif blink.gif

////////////////////
Radau kojinių dėželėje adresą, www.ofa.de
www.ofaaustria.at

jei mokat vokiečių, bus juokas perskaityt,man blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 07 birželio 2009 - 19:55
QUOTE(Sophi @ 2009 06 07, 19:34)
Sveikos smile.gif

Mano situacija pagal skausmus beveik analogiška tik kraujagyslių sutrūkinėjusių nėra. Blauzdos gražutėlės, tik ant pėdų viršaus venos kartais išvirsta - jos taip beveik iš karto po oda ir kartais tokios "išpurtusios" pasidaro unsure.gif Skausmai reiškiasi paprastai tik šiltuoju sezonu, šaltuoju labai retai. Žodžiu, vasarą vargstu - tepalai nepadeda schmoll.gif O darbas sėdimas doh.gif  Ar gali būti čia kas su venom negerai? Kartais panašūs pojūčiai ir rankose pasireiškia, tik daug silpniau unsure.gif Gal čia koks kraujotakos nepakankamumas?

Man dar ne taip seniai prasidejo tokie rimtesni skausmai,anksciau ir tepalo uztekdavo..o dabar jau nebe doh.gif
Sakytum koks virssvoris ar ka,o dabar 50kg.tesveriu,kaulai ir skura,ir va kokios problemos..
o kokios operaciju kainos?pradedant nuo pigiausiu blush2.gif ir kiek kompensuoja?ar ilgai buna nedarbingumas?
Kuo toliau ,tuo baisiau daros,bijau visokiu daktareliu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 06 08, 07:15)
Man dar ne taip seniai prasidejo tokie rimtesni skausmai,anksciau ir tepalo uztekdavo..o dabar jau nebe doh.gif
Sakytum koks virssvoris ar ka,o dabar 50kg.tesveriu,kaulai ir skura,ir va kokios problemos..
o kokios operaciju kainos?pradedant nuo pigiausiu blush2.gif ir kiek kompensuoja?ar ilgai buna nedarbingumas?
Kuo toliau ,tuo baisiau daros,bijau visokiu daktareliu verysad.gif

Zebrina, venų nepakankamumas labai dažnai paveldimas ir jis pasireiškia ir vyrams, ir moterims, ir lieknoms, ir storoms. Ligos progresavimas dažniausiai įtakojamas gyvenimo būdo (mažai judėjimo, dažniausiai sėdimas arba stovimas darbas, etc.), o kur dar gimdymai doh.gif
O dabar apie operacijų kainytes. Čia tokias radau Kaune (http://www.daktaras.lt/lt/paslaugos_/chirurgijos-kabinetas/) ir jos yra daugiau orientacinio pobūdžio, nes šiandien kainuoja tiek, o rytoj - niekas nežino blink.gif
Pigiausia - tradicinė chirurginė operacija (jeigu esate apdrausta soc.draudimu, t.y. esati dirbanti arba motinystės atostogose) primokėti reikėtų 600 Lt. Taikoma pilna narkozė, kiek žinau reikia gulėti ligoninėje kažkiek laiko, ilgiausias gyjimo periodas, lieka randų. blink.gif
Brangesnė - senos kartos lazeriu (vėl gi jeigu esate apdrausta) primokėti 1150-1350 Lt. Taikoma spinalinė nejautra, berods parą tenka pagulėti ligoninėje, daromas pjūvis kirkšnyje. rolleyes.gif
Brangiausia - naujos kartos lazeriu (jeigu esate apdrausta) primokėti 2400 Lt. Taikoma tik vietinė nejautra, po operacijos iš karto išleidžiama namo, pjūvių ir randų nėra. cool.gif

Atsakyti
QUOTE(Jurqita @ 2009 06 08, 09:30)
Zebrina, venų nepakankamumas labai dažnai paveldimas ir jis pasireiškia ir vyrams, ir moterims, ir lieknoms, ir storoms. Ligos progresavimas dažniausiai įtakojamas gyvenimo būdo (mažai judėjimo, dažniausiai sėdimas arba stovimas darbas, etc.), o kur dar gimdymai  doh.gif
O dabar apie operacijų kainytes. Čia tokias radau Kaune (http://www.daktaras.lt/lt/paslaugos_/chirurgijos-kabinetas/) ir jos yra daugiau orientacinio pobūdžio, nes šiandien kainuoja tiek, o rytoj - niekas nežino  blink.gif
Pigiausia - tradicinė chirurginė operacija (jeigu esate apdrausta soc.draudimu, t.y. esati dirbanti arba motinystės atostogose) primokėti reikėtų 600 Lt. Taikoma pilna narkozė, kiek žinau reikia gulėti ligoninėje kažkiek laiko, ilgiausias gyjimo periodas, lieka randų.  blink.gif
Brangesnė - senos kartos lazeriu (vėl gi jeigu esate apdrausta) primokėti 1150-1350 Lt. Taikoma spinalinė nejautra, berods parą tenka pagulėti ligoninėje, daromas pjūvis kirkšnyje.  rolleyes.gif
Brangiausia - naujos kartos lazeriu (jeigu esate apdrausta) primokėti 2400 Lt. Taikoma tik vietinė nejautra, po operacijos iš karto išleidžiama namo, pjūvių ir randų nėra.  cool.gif

Aciu 4u.gif Taip,pas mama venos labai issiplete, abi kojos ir atrodo siaubingai doh.gif bet pas ja pavirsines,ir jai ju neskauda(na ne tiek kad pas gydytoja eit,o jai jau 60metu)o va man nieko nesimato,o skausmelis verysad.gif
Bandysiu ketvirtadieni eit pas gydytoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2009 06 08, 11:01)
Aciu 4u.gif Taip,pas mama venos labai issiplete, abi kojos ir atrodo siaubingai doh.gif bet pas ja pavirsines,ir jai ju neskauda(na ne tiek kad pas gydytoja eit,o jai jau 60metu)o va man nieko nesimato,o skausmelis  verysad.gif
Bandysiu ketvirtadieni eit pas gydytoja g.gif


Pas mano mama taip pat išsiplėtę venos ir pas močiutę buvo doh.gif Ir tokios gumbuotos blink.gif saviškę ir užrašius buvau į tą nemokamą venų pasitikrinimo akciją, nes jai labai sunku kažkodėl nueiti pas daktarus, tai vis tiek nenuėjo schmoll.gif doh.gif
Atsakyti
man, kaip Zebrina rašo, kojų skausmai prasidėjo prieš 4 metus. Dienos gale tai kojos kaip per tą reklamą būdavo sunkios sunkios ir skaudančios kaip su svarmenimis g.gif o dabar matyt nėštumas pribaigė g.gif

o tai su echoskopu dar žiūri venas? nelabai suprantu, aš buvau pas angiochirurgą tai jis pažiūrėjo vizualiai ir kažkokiu aparatu ,ant kelių užrišo tokius kaip laidus ir liepė kilnoti kojas kaip kompe rodė tokiu pačiu ritmu. nu aš čia pagal tą akciją buvau kur kojų venas tikrino. ir pasakė, kad per tą aparatą gerai, bet tą guzelį reikia operuoti, oį kitą koją vaistus leisti. Bet tai čia ne echoskopas. tai gal man nueiti dar kur, kad echoskopiją padarytų?

Jurgita, skaičiau, kad turit leliuką ir maitinat jį. aš irgi turiu 5 mėnesių smile.gif tai jei mane operuotų su tais naujausiais aparatais, ar tikrai galėčiau jį maitint? ar yra kažkokie apribojimai?
Atsakyti