Įkraunama...
Įkraunama...

Venų varikozė

..Pukuotuk..Na, man nėr taip kad viena koja problemas keltų..Abi tolydžio vienodos, stambesnės, patinstančios, paskaustančios..Draugas gydytojas yra, jis pats pirmiausia pasakė tą problemą. Paskui su draugais pakalbėjo, tai konsultavo Sudikas..Paskui dar Vaišnytė..Dar kažkas..Nėr gydymo čia - tiesiog pačios limfagyslės defektuotos..Tai gal geriau nei varikozė, nes kraujotakos problemos blogiau..Kita vertus..Ten nors operacijos gelbsti, čia nieko apart sveiko gyvenimo būdo..Bet aš ir gyvenu sveikai..Na, tai reikės pradėt kojinėm domėtis. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 14 birželio 2009 - 19:53
Sveikutės, gal kam darė paprastą venų operaciją Northway? mano kojelės deja, perdaug komplikuotos lazerio ar radio chirurgijai. Jei atsirastų netinginčių pasidalinti patirtimi būčiau labai dėkinga, kažkaip visgi neramu kai nieko nežinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2009 06 29, 08:03)
Sveikutės, gal kam darė paprastą venų operaciją Northway? mano kojelės deja, perdaug komplikuotos lazerio ar radio chirurgijai. Jei atsirastų netinginčių pasidalinti patirtimi būčiau labai dėkinga, kažkaip visgi neramu kai nieko nežinau blush2.gif



klausei pas lazeristus, ar nortway pasake, kad per daug komplikuotos?
Atsakyti
Sveikos smile.gif

žiūriu į tas savo kojas ir kad man jos vistiek baisios g.gif vėl lyg storėja ta operuota,kitoj išryškėjo venos,skauda kur niekada neskaudėjo,nežinau. Jaučiu kam davė dievulis bėdos tai nei naujausios techologijos nepadės verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gravis @ 2009 06 30, 19:23)
klausei pas lazeristus, ar nortway pasake, kad per daug komplikuotos?

Tai kad pas mane displazija ir tik pakinkliuose guzai, net pačios venos neiššokę. Vieną koją jau išoperavo, o su antra reiks palaukt. Konsultavausi tik su Vilkevičium, bet manau jis pakankamai patikimas.
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2009 07 02, 11:31)
Tai kad pas mane displazija ir tik pakinkliuose guzai, net pačios venos neiššokę. Vieną koją jau išoperavo, o su antra reiks palaukt. Konsultavausi tik su Vilkevičium, bet manau jis pakankamai patikimas.



Gal ir patikimas, bet su lazeriu nedirba, ir jo konsultacijose lazeriu is viso negalima operuot. mirksiukas.gif
Bet viskas jau isoperuota, tai kam tada tie klausimai? smile.gif
P.S. Displazija labai reta ir sudetinga liga, ir reikalauja gana sudetingos ir tikslios diagnostikos.
Atsakyti
QUOTE(Gravis @ 2009 07 02, 20:28)
Gal ir patikimas, bet su lazeriu nedirba, ir jo konsultacijose lazeriu is viso negalima operuot. mirksiukas.gif
Bet viskas jau isoperuota, tai kam tada tie klausimai? smile.gif
P.S. Displazija labai reta ir sudetinga liga, ir reikalauja gana sudetingos ir tikslios diagnostikos.

Na, kai klausiau dar nebuvo išoperuota lotuliukas.gif kita vertus domiuosi toliau, nes ir kita koja panaši. O dėl sudėtingumo ir norėjau kreiptis į gerą būtent angiochirurgą. Labai tikėjausi, kad tiesiog išsiplėtę venos ir lazeris pagelbės deja teko operuotis.
Atsakyti
QUOTE(Gravis @ 2009 07 02, 20:28)
Gal ir patikimas, bet su lazeriu nedirba, ir jo konsultacijose lazeriu is viso negalima operuot. mirksiukas.gif
Bet viskas jau isoperuota, tai kam tada tie klausimai? smile.gif
P.S. Displazija labai reta ir sudetinga liga, ir reikalauja gana sudetingos ir tikslios diagnostikos.

Na, kai klausiau dar nebuvo išoperuota lotuliukas.gif kita vertus domiuosi toliau, nes ir kita koja panaši. O dėl sudėtingumo ir norėjau kreiptis į gerą būtent angiochirurgą. Labai tikėjausi, kad tiesiog išsiplėtę venos ir lazeris pagelbės deja teko operuotis.
Atsakyti
QUOTE(begemotica @ 2009 07 03, 06:50)
Na, kai klausiau dar nebuvo išoperuota  lotuliukas.gif kita vertus domiuosi toliau, nes ir kita koja panaši. O dėl sudėtingumo ir norėjau kreiptis į gerą būtent  angiochirurgą. Labai tikėjausi, kad tiesiog išsiplėtę venos ir lazeris pagelbės deja teko operuotis.



Lazerio galimybės yra labai didelės. Gerokai didesnes už radiodažnuminio gydymo. As tik norejau pasakyti, kad jei daktaras nedirba lazeriu, o radiodažnuminiu būdu operuot negalima, tai jis niekada nepasakys, kad galima gydyt lazeriu. Tada lieka atsakymas, tik operuot. Tai marketingas ir konkurencija dėl paciento. Dauguma žmonių labai nustebtų, sužinoję, kad nors ir buvo pasakyta, kad lazeriu gydyt netinkami, iš tiesų šiam gydymui nėra jokių problemų. >95 proc. neoperuotų pacientų tinkami lazeriniam gydymui. Bet klaust reiktų tų angiochirurgų, kurie dirba lazeriu (ir nebūtinai GK smile.gif ).
Atsakyti
[quote=Gravis,2009 07 03, 10:44]
as jusu norejau paklaust ar DETRALEKS,ir kompresines kojines ka padeda,ar tai tik komercija?as ji geriu jau 3 men,bet kojas vistiek skauda,tinsta,taip kaip ir anksciau.Operuot man dar sake nereik.Pas mane giluminiu venu varikoze.abieju koju.Ar tikrai retai buna abieju koju,kaip man sake angiohirurgas,kad l.retai?
Papildyta:
[quote=begemotica,2009 07 03, 08:50]
kas tai yra displazija?
Atsakyti
[quote=pukuotukassss,2009 07 04, 21:53]
[quote=Gravis,2009 07 03, 10:44]
as jusu norejau paklaust ar DETRALEKS,ir kompresines kojines ka padeda,ar tai tik komercija?as ji geriu jau 3 men,bet kojas vistiek skauda,tinsta,taip kaip ir anksciau.Operuot man dar sake nereik.Pas mane giluminiu venu varikoze.abieju koju.Ar tikrai retai buna abieju koju,kaip man sake angiohirurgas,kad l.retai?
Papildyta:
[quote=begemotica,2009 07 03, 08:50]
kas tai yra displazija?
[/quote]


"detralex" yra simptominis vaistas. Jis sumažina kojų sunkumą, nuovargį, tinimą tol, kol Jūs jį vartojat. Bet jis negydo ir nestiprina venų. Nustojus vartoti, visi simptomai grįžta. Panašiai ir su kompresinėmis kojinėmis. Jos labai gerai padeda, kol jūs jas nešiojate, puikiai tinka profilaktikai (kad liga neatsirastų), bet kaip ir vaistai, jos negydo venų.
Ką reiškia "giluminių venų varikozė" ????????? Tokios ligos nėra. Persirgot kažkada giliųjų venų tromboze?
Atsakyti
[
Ką reiškia "giluminių venų varikozė" ????????? Tokios ligos nėra. Persirgot kažkada giliųjų venų tromboze?
[/quote]
na,ne,nesirgau lyg.Tiesiog gal as kazko nesupratau,.Man skauda ir tinsta koja,buvau pas ang.vaitkeviciu,ir sake kad ne pavirsiniu,bet vidiniu ar giluminiu(neprisimenu,kaip ten tiksliai)veninis nepakankamumas abieju koju,gert detraleksa,ir tos kojines.
Atsakyti