Įkraunama...
Įkraunama...

Saldumynai kuriems sakote "fe,fu,fui,vei pf" ir pn

Aš iš viso saldumynų nemėgstu ax.gif Tiksliau, mėgstu nesaldžius saldumynus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Milagra @ 2008 06 24, 18:25)
Aš iš viso saldumynų nemėgstu  ax.gif Tiksliau, mėgstu nesaldžius saldumynus  tongue.gif

O kaip tokie turėtų atrodyti? user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2008 04 28, 18:00)
NU taip, jau Nomedos saldainiai tai kazkoks visiskas nesusipratimas, paklause reklamos kazkada puolėme pirkti, dar be to atsiminėme senovėje kai ją valgėme, ir viską teko išmesti. Tikrai labai žiauriai neskanūs. O daugiau tai labai nemėgstu čiulpinių saldainių jokių, dantis tik gadina. Ir dar... dar... Kad gal daugiau ir viską mėgstu, a, dar aišku šokolado su razinomis, nesąmonė kažkokia tongue.gif

Nomedos saldainiai nuostabūs, super, ir dar JOVARAS yra nerealu blush2.gif wub.gif
Atsakyti
As irgi nemegstu nei "Nomedos", nei "Jovaro". Labai nepatinka griliazinai tortai... schmoll.gif
Atsakyti
yra legendinis saldumynas, kurio negaliu pakęst didis.gif tai tokie juodi guminukai, man jų visad iš Švedijos parveža scare.gif nu bet jau tooookia baisuma, man jie žuvim, ar kokiu biesu duoda, net šuo nevalgo doh.gif
matau jūsų apie juos pakalbėta biggrin.gif
ir taip pat nuoširdžiai nevalgau Snickersų, vien kvapas ko vertas schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2008 05 17, 20:39)
Bet pats šlykščiausias valgytas saldumynas - tai tokie juodi guminukai, nė tai anyžiniai, nė tai iš padangos, nežinau iš ko, bet šlykštūs nežmoniškai. Jų būna Maximose visokiuose tuose guminukų rinkiniuose, tai jau kaaai pataikai - nei ryt, nei spjaut...  doh.gif Sako, švedai juos labai mėgsta, ten jų nacionaliniai... Nu kaip gerai, kad aš ne švedė wacko.gif


apie tuos ir kalbu doh.gif doh.gif jau kai pirmą kart man jų parvežė, ir paragavau, tai tiesiai spjoviau ant grindų, ir gėriau iš krano, bet net išspjaut buvo ne išeitis-ilgai dar tą skonį jaučiau doh.gif et, mama vėl greit iš Švedijos parkeliaus, vėl tuos juodulius reiks iš guminukų rinkinių atrinkinėt scare.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pašol: 10 liepos 2008 - 17:21
QUOTE(Makalius @ 2008 07 09, 23:23)
Nomedos saldainiai nuostabūs, super, ir dar JOVARAS yra nerealu  blush2.gif  wub.gif

MAn ir šitie saldainiai nuostabūs wub.gif :ax:Ir žiauriai nekenčiu tų anyžinių saldainių, nieko negali būti blogiau už juos blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wyšnia: 10 liepos 2008 - 22:24
Supykina pagalvojus apie saldainiu Karvute wacko.gif
Atsakyti
[quote=Pašol,2008 07 10, 19:25]
yra legendinis saldumynas, kurio negaliu pakęst didis.gif tai tokie juodi guminukai, man jų visad iš Švedijos parveža scare.gif nu bet jau tooookia baisuma, man jie žuvim, ar kokiu biesu duoda, net šuo nevalgo doh.gif



Specifinis skonis jų, tai lakricos guminukai ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Braškinė123: 11 liepos 2008 - 18:15
QUOTE(katutis @ 2008 05 19, 01:00)
nemėgstu riebių, šokoladinių ir su riešutais tortų - šitie kelia didžiausią feeeee, marcipanų, kietų karvučių, Kregždutės, Pupos ir panašių saldainių, apskritai Kauno gamybos šokoladas man neskanus biggrin.gif



Kauno gamybos sokoladas KARUNA - auksciausias ivertinimas. Nerandu geresnio sokolado....
Atsakyti
Gal zimote ,koks idijotas sugalvojo gaminti Gematogena ? stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2008 07 11, 20:34)
Kauno gamybos sokoladas KARUNA - auksciausias ivertinimas. Nerandu geresnio sokolado....

Nevalgei belgisko. Po belgisko, Karuna kaip vasko drozles. tongue.gif
Atsakyti
Pauksciu pienas , plakta grietinele- fui fui fui!
Atsakyti