Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

Kaip idomu! Ir as registruojuos 4u.gif biggrin.gif
Dekui uz aktualia tema!
Atsakyti
Sveikos, o pries Ovuliacija ar jums skauda sonus, as tai labai jauciu. Anksciau kaip buvau jaunesne tai jauciau bet ne tiek daug, nu dabar siaubas kaip skauda. Ar jums taip buna. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 05 20, 14:37)
Sveikos, o pries Ovuliacija ar jums skauda sonus, as tai labai jauciu. Anksciau kaip buvau jaunesne tai jauciau bet ne tiek daug, nu dabar siaubas kaip skauda. Ar jums taip buna. smile.gif


Labukas 4u.gif
Siaip ne visom vienodai buna tie O skausmai.Bent man praeita menesi,skaudejo ir pilva ir sonus,o si menesi daugiau galva,nugara.
Atsakyti
O man skauda truputi per ovuliacija ir grynai pries susergant M pajuntu stipru skausma sone
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 05 20, 13:37)
Sveikos, o pries Ovuliacija ar jums skauda sonus, as tai labai jauciu. Anksciau kaip buvau jaunesne tai jauciau bet ne tiek daug, nu dabar siaubas kaip skauda. Ar jums taip buna. smile.gif

As kartais jauciu, kai man O buna, tada taip keistai skaudena viena kuri nors sona ir atrodo, kad vidurius suka, kartais nugara "lauzia" ax.gif
Atsakyti
Mano daktariuke patare man vartoti Ovuliavita, sako skatina ovuliacija ir gerai del pastojimo, nors anotacijoje apie skatinima nieko neraso, raso tik kad sumazina priesmenstruacinius negalavimus ir reguliuoja moteriskus lytinius hormonus. Vartoju nes jie homeopatiniai.
Atsakyti
QUOTE(marce777 @ 2008 05 20, 13:37)
Sveikos, o pries Ovuliacija ar jums skauda sonus, as tai labai jauciu. Anksciau kaip buvau jaunesne tai jauciau bet ne tiek daug, nu dabar siaubas kaip skauda. Ar jums taip buna. smile.gif

gal ir del tos ovuliacijos skauda. Net nezinau. kai dar buvau studencioke karta net su greituske isveze - jau taip suriete, kad negalejau. Tai gydytoja apziurejus pasake, kad gali buti ovuliacijos skausmas. Va.
Praita karta irgi labai skaudejo. norejau vaziuoti su dviraciu pasivezinti, net net negalejau isitiesti normaliai. tai vyras liepe gulet lovoje, o po to dar ir smileysex.gif padarem. o ir ovuliacijos testas teigiamas buvo, tik deja, nepavyko ta karta su nestuke.gif
Atsakyti
mane irgi sudomino si temele - seksiu 4u.gif

Manau, jog jauciu ovuliacija, mazdaug ciklo viduryje jauciu toki lyg ir durima viename sone... g.gif Be to, ir gleives pakinta...OT dar nedariau, bet ruosiuosi, jei ir si karta NT negiamas bus unsure.gif zodziu, reikia rimtai uzsiimt siuo reikalu ir smileysex.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
pries pirmaji pastojima labai puikiai skyriau vaisingas dienas pagal isskyras, ir ciklas buvo reguliarus, todel pirma vaikiuke nesunkiai "priplanavom", o dabar ziurek neziurejes, man jos beveik visada vienodos, ir apskritai ju gerokai maziau, zodziu, visai neimanoma nuspresti.... doh.gif
na, bet gal dar reikia laiko, nes ne tiek daug po gimdymo praejo wink.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pagal BT man siandien 3 DPO, per O buvo pusiau vandeningos gleives pusiau kiausinio baltymas, po to visai nebuvo, o siandien labai daug kiausinio baltymo tai visai susipainiojau unsure.gif
Imetu BT grafikeli
http://img154.images...image=btce1.png
Atsakyti
Niu, teoriskai viskas kaip ir aisku su tom gleivem smile.gif Is pradziu sausa, po to nevaisingos gleives, po to - tasios skaidrios vaisingos ir t.t.
O kaip buna su gleivemis, kai pastojama? Ar vis viena po ovuliacijos ateina neskaidriu gleiviu eile, o veliau vel sausumas? g.gif
Ar gleives neparodo prasidejusio nestumo?

(Kitoj temelej mergaites irode, kad OT parodo ir nestuma, tad gal ir gleives kokius nors "zenklus" siuncia? smile.gif )
Atsakyti
QUOTE(Aune @ 2008 08 24, 20:57)
Niu, teoriskai viskas kaip ir aisku su tom gleivem smile.gif Is pradziu sausa, po to nevaisingos gleives, po to - tasios skaidrios vaisingos ir t.t.
O kaip buna su gleivemis, kai pastojama? Ar vis viena po ovuliacijos ateina neskaidriu gleiviu eile, o veliau vel sausumas?  g.gif
Ar gleives neparodo prasidejusio nestumo?

(Kitoj temelej mergaites irode, kad OT parodo ir nestuma, tad gal ir gleives kokius nors "zenklus" siuncia?  smile.gif  )

Raso, tik tiek literaturoje, kad pastojus nera budingu gleiviu, bet visos pastojusios dazniausiai sako, kad joms pagauseja kreminiu isskyru arba is vis buna sausa rolleyes.gif
Dar zinau tiek is literaturos, tiek ir is asmenines patirties, kad jei likus 1-2 dienoms iki busimu mmm pradeda jaustis slapumas, na kaip vandenelis, tai aisku, kad mmm ateina. Kazkur skaiciau, kad zuvus geltonkuniui tas skystimelis pradeda valytis, na gerai nepamenu kaip ten tiksliai ax.gif
Atsakyti