Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Citrinele @ 2011 11 20, 22:34)
Sveikos,
Noreciau ir as jungtis prie tyrinejanciu  gleives  smile.gif  as bandau stebeti gleives ir pastoti jau keturis ciklus. Bandziau ir temperaturos matavima, bet daznai pramiegodavau, todel netikslios budavo kreives. maniau, kad gleiviu stebejimas bus paprastesnis. Ciklas reguliarus, apie 30 dienu, visada pastebiu Kai buna kiausinio baltymo gleives, mazdaug 17-19 ciklo dienomis. Tada ir Namu darbus atliekame  blush2.gif  bet vis dar nepavyko  unsure.gif  visada maniau, kad jei jau ND per vaisingas dienas atlikti, tai jau 100% kad pastojau. Kaip suprantu, CIA ir daugiau jusu bandote kelis ciklus, per vaisingas dienas, ir nieko. Kazi kodel sitaip?

pagal gleiwes as galwa dejau kad mano O buna 14-15 cd,bet ovuliacinis testas parode II 19cd,tai ovuliacija turejo iwykt per artimiausias 24 val,ar kazkas panasaus,ir kas keisciausia,tas dienas buwo maziau gleiwiu nei 14-15,taigi net nebuciau pagalwojus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 20, 23:24)
As ir taip maniau, jei moteris ir vyras sveiki, tai sast ir viskas, o pasirodo buna kitaip...buna visiskai sveiki, o po kelis metus bando...baisu  blink.gif  noreciau, kad visoms gerai kibtu

as irgi taip maniau, kazkaip neskubejau vis. atrode, jei ne is pirmo ciklo, tai is antro tikrai pavyks ax.gif beje, man jau 30, bet manau tai neturetu buti kliutis, jei ciklas regurialus ir pagal gleives matau, kad ovuliacija vyksta. mano ginekologes patarimas buvo pagerti menesi KT ir tik jas baigus pradeti namu darbus. tuomet atseit labai didele tikimybe per ta pirma cikla pastoti. bet as nenoriu ju gerti. geriau anksciau keleta metu, o paskui kai nustojau tai ciklas visai neregurialus buvo (nuo 38 iki 66 dienu) apie metus laiko, labai riebalavosi plaukai, odos bukle buvo tiesiog tragiska. dabar jau viskas susitvarke ir ciklas visada reguliarus, kazkaip man baisu tas KT gerti, net ir viena menesi. o jei vel viskas issiderins verysad.gif gal kuri bandete sitaip su KT?
Papildyta:
QUOTE(meskiniukas @ 2011 11 21, 09:02)
pagal gleiwes as galwa dejau kad mano O buna 14-15 cd,bet ovuliacinis testas parode II 19cd,tai ovuliacija turejo iwykt per artimiausias 24 val,ar kazkas panasaus,ir kas keisciausia,tas dienas buwo maziau gleiwiu nei 14-15,taigi net nebuciau pagalwojus doh.gif

as kartais irgi pagalvoju,kad gal O buna kelios dienos pries ar po gleiviu unsure.gif reiketu bent temperatura saziningai visa menesi pamatuoti, bent galeciau palyginti duomenis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinele @ 2011 11 21, 09:15)
as kartais irgi pagalvoju,kad gal O buna kelios dienos pries ar po gleiviu  unsure.gif  reiketu bent temperatura saziningai visa menesi pamatuoti, bent galeciau palyginti duomenis  g.gif


Aš du ciklus stebiu save ir žymiuosi, tai O būna būtent po gleivingų dienų, netgi 3ią dieną po pirmųjų gleivių. Jūs išbandykite OT pirma, ir kai jaua tliksite ND kelis ciklus iš eilės tikrai prieš O dienas sąžiningai, ir jeigu nepastosit, imkitės rimtesnių metodų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 21, 09:55)
Aš du ciklus stebiu save ir žymiuosi, tai O būna būtent po gleivingų dienų, netgi 3ią dieną po pirmųjų gleivių.  Jūs išbandykite OT pirma, ir kai jaua tliksite ND kelis ciklus iš eilės tikrai prieš O dienas sąžiningai, ir jeigu nepastosit, imkitės rimtesnių metodų  4u.gif

butinai isigysiu OT ir bandysiu ziureti kaip ir kas ax.gif kiekviena menesi vis budavo vandeningu gleiviu, o po ju - tirstos, tasios kiausinio baltymo gleives. o dar kai pasirodo tos kiausinio baltymo tai ir noras uzeina labai blush2.gif jau galvojau, kad tikrai turi uzkibt...
Beje, o kur ir po kiek perkate OT?
Atsakyti
QUOTE(Citrinele @ 2011 11 21, 10:19)
butinai isigysiu OT ir bandysiu ziureti kaip ir kas  ax.gif  kiekviena menesi vis budavo vandeningu gleiviu, o po ju - tirstos, tasios kiausinio baltymo gleives. o dar kai pasirodo tos kiausinio baltymo tai ir noras uzeina labai  blush2.gif  jau galvojau, kad tikrai turi uzkibt...
Beje, o kur ir po kiek perkate OT?


Siunčiausi iš UK - gavosi maždaug po 1 lt už testą (ir OT ir NT), turiu atliekamų jei sudomintų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 21, 10:22)
Siunčiausi iš UK - gavosi maždaug po 1 lt už testą (ir OT ir NT), turiu atliekamų jei sudomintų  4u.gif

as ne lt gyvenu ax.gif jauciu neapsimoketu pinigu pervedimas ir siuntimas o tu jau nestuke.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Citrinele @ 2011 11 21, 10:36)
as ne lt gyvenu  ax.gif jauciu neapsimoketu pinigu pervedimas ir siuntimas o tu jau  nestuke.gif  ?


Ne dar, bet labai stengiuosi, šiuo metu man O metas, arba jau po O.
Atsakyti
QUOTE(Majaj @ 2011 11 21, 10:52)
Ne dar, bet labai stengiuosi, šiuo metu man O metas, arba jau po O.

tuomet sekmes 4u.gif labai linkiu, kad si karta nesulauktum mmm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinele @ 2011 11 21, 11:30)
tuomet sekmes  4u.gif labai linkiu, kad si karta nesulauktum mmm  4u.gif


Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrinele @ 2011 11 21, 10:15)
  gal kuri bandete sitaip su KT?
Papildyta:

as kartais irgi pagalvoju,kad gal O buna kelios dienos pries ar po gleiviu  unsure.gif  reiketu bent temperatura saziningai visa menesi pamatuoti, bent galeciau palyginti duomenis  g.gif

nebandeme, bet zinau, kad po kontraceptiku isauga tikimybe. As pries esu tablietkas, bet jei jau kitaip nepavyktu, tai meginciau.
As isvis nepasitkiu niekuom, nei OT, nei NT, nei gleivem lotuliukas.gif
Man balandzio menesi 6 NT rode nestuma, kurio nebuvo g.gif
O del tu ovuliaciju, turbut nustebtume jei tiksliai zinotume, kaip pas visas skirtingai ir jokios taisykles ner. Ale va as ir jauciu, kad man dabar, nes tik karta menesi duria sonus blush2.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti