Įkraunama...
Įkraunama...

Vaisingos gleivės, dienos ir ovuliacija

QUOTE(Uogiene @ 2011 11 17, 17:41)
Sveikos!  ax.gif
Norejau pasitikslinti jusu: gali buti kad vakar vyko O. Snd pasirode jau laselis kreminiu isskyru. Zinau, kad po O dar minimum viena diena buna vaisinga. Ar verta snd atlikinet dar ND ar tai, kad pasirode kremines isskyros reiskia, kad jau kaip ir nebevaisinga?
Aciu uz patarimus  bye1.gif


Darykit aišku, spėsite arba ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogiene @ 2011 11 17, 18:41)
Sveikos!  ax.gif
Norejau pasitikslinti jusu: gali buti kad vakar vyko O. Snd pasirode jau laselis kreminiu isskyru. Zinau, kad po O dar minimum viena diena buna vaisinga. Ar verta snd atlikinet dar ND ar tai, kad pasirode kremines isskyros reiskia, kad jau kaip ir nebevaisinga?
Aciu uz patarimus  bye1.gif

Nepykit, bet "ar verta daryti namu darbus" man taip ziauriai skamba, o gal tiesiog mylekite savo zmogu dazniau, nes kai jau tai tampa darbu blush2.gif man biski nesuprantama. Suprantu tik tada kai yra bedu su vaisingumu. Mylekites vaisingomis dienomis kasdien, ar kas antra ir manau bus gerai.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 17, 17:48)
Nepykit, bet "ar verta daryti namu darbus" man taip ziauriai skamba, o gal tiesiog mylekite savo zmogu dazniau, nes kai jau tai tampa darbu  blush2.gif  man biski nesuprantama. Suprantu tik tada kai yra bedu su vaisingumu. Mylekites vaisingomis dienomis kasdien, ar kas antra ir manau bus gerai.


Lionesss, su visa pagarba, as BE ABEJO suprantu jusu pastebejima. Tik nepykit, nemaniau kad nestukiu planavimo forume uzduodama klausima ir vartodama tipinius SM forumo zodzius, tokius kaip ND, dar turiu pateikti savo asmenine su vyru vaisingumo ir visu menesiu isklotine, per kuriuos vis bandau pastoti, kad nesulaukciau moralizuojanciu komentaru del to, kaip sneku ar mastau... Juk taip snekama su tam tikra lengva jumoro potekste, nereikia taip rimtai sureiksmint zodzius- juk visos mes suprantame, kad vaikai ateina is meiles, ir visos to siekiame siame forume. Bet ne visom iseina iskart, kitos ir kelerius metus megina, gal ne veltui mylejimasis uzvadintas namu darbais cia...kad ir kaip nesmagiai skambetu, bet tokia tiesa...
Atsakyti
QUOTE(Uogiene @ 2011 11 17, 19:47)
Lionesss,  su visa pagarba, as BE ABEJO  suprantu jusu pastebejima. Tik nepykit, nemaniau kad nestukiu planavimo forume uzduodama klausima ir vartodama tipinius SM forumo zodzius, tokius kaip ND, dar turiu pateikti savo asmenine su vyru vaisingumo ir visu menesiu isklotine, per kuriuos vis bandau pastoti, kad nesulaukciau moralizuojanciu komentaru del to, kaip sneku ar mastau... Juk taip snekama su tam tikra lengva jumoro potekste, nereikia taip rimtai sureiksmint zodzius- juk visos mes suprantame, kad vaikai ateina is meiles, ir visos to siekiame siame forume. Bet ne visom iseina iskart, kitos ir kelerius metus megina, gal ne veltui mylejimasis uzvadintas namu darbais cia...kad ir kaip nesmagiai skambetu, bet tokia tiesa...

O kas jusu praso isklotines? bigsmile.gif niekur nepareikalvau man surasyt, kaip kiek ir kokiom pozom g.gif as tik pakomentavau posta, kuris man pasirode neskaniai, persiprasau, dabar zinosiu, kad cia tiesiog toks bendravimas planuojant biggrin.gif o is tikruju love love love wub.gif wub.gif wub.gif gal jei man nepavyks kokius metus ir as taip pat rasysiu ir galvosiu.
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 17, 19:36)
O kas jusu praso isklotines?  bigsmile.gif  niekur nepareikalvau man surasyt, kaip kiek ir kokiom pozom  g.gif  as tik pakomentavau posta, kuris man pasirode neskaniai, persiprasau, dabar zinosiu, kad cia tiesiog toks bendravimas planuojant  biggrin.gif o is tikruju love love love  wub.gif  wub.gif  wub.gif  gal jei man nepavyks kokius metus ir as taip pat rasysiu ir galvosiu.


ne ne, geriau jau pavyktu is karto! wub.gif
Atsakyti
labas vakaras as gal ne i ta tema ilindau,bet noreciau pasiteirauti {jei ne i sia tema nepykit 4u.gif}
mes su vyru pradejom kviesti gandrus nuo praeito ciklo,viskas buvo tvarkoj{su isskirom} o si cikla praejus savaitei po menstruaciju pradejo teplioti rudom isskirom{kaip pries menesines} ar tai normolu,ar vertetu susirupinti...?
Atsakyti
QUOTE(Uogiene @ 2011 11 17, 20:41)
ne ne, geriau jau pavyktu is karto!  wub.gif

Noreciau, del daugelio priezasciu, bet kaip Dievas duos 4u.gif dabar man O arteja, bet kadangi mano mmm baisiai nereguliarios, tai fig suprasi, kada cia tos vaisingos dienos. Bandau isiklausyt i kuna, tempia krutis ir kazkokia isteriska darausi doh.gif pastoti tikrai dar negalejau, nes 4d. mmm tik buvo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lionesss: 17 lapkričio 2011 - 19:35
QUOTE(millaa @ 2011 11 17, 20:27)
labas vakaras as gal ne i ta tema ilindau,bet noreciau pasiteirauti {jei ne i sia tema nepykit 4u.gif}
mes su vyru  pradejom kviesti gandrus nuo praeito ciklo,viskas buvo tvarkoj{su isskirom} o si cikla praejus  savaitei po menstruaciju pradejo teplioti rudom isskirom{kaip pries menesines} ar tai normolu,ar vertetu susirupinti...?


sveika
as nesu medike ir nieko ypatingai protingo ar naudingo gal nepasakysiu, tik faktas, kad pasirodes kraujukas- nera itin geras pozymis. Galima be abejo itarti endometrioze, nes kiek zinau, kad tada teplioja taip rudai ir pries ir po mmm, ar siaip vidury ciklo. Kartais tepliojimas reiskia cistas. Bet kad neprisigalvot, geriausia ginekologes pasiteirauti. Tik zinau, kad jei viskas fiziologiskai pas tave tvarkoj ir jokiu endometrioziu nera, ar bent jau NIEKADA netepdavo anksciau, tai gine atsakytu nepergyvent, kad teplioja..Pasitaiko... ir tikiu, kad pridurtu, kad cia gali buti nuo kokiu nors nerviniu aplinkybiu. Mano drauge ginekologiskai buvo tvarkinga, bet jai tepliodavo- isiaiskino, kad nuo seimoje patiriamo streso su vyru (ne veltui teigiama, kad esant problemoms su vyriskiais, moterims kerta per moteriskus organus).
Retais atvejais, pradejusioms planuoti vaikeli, kai kuriom nuo to didelio noro ar itampos, buna kunas sposu pridaro smile.gif
Ir paskutinis pastebejimas- pasidaryk del visa ko NT, net jei ir buvo mmm smile.gif (cia ne mano zodziai, o ginekologes, kuri patare draugei, kai panasi situacija buvo. Ir jeigu ka, uzsirasyk konsultacija pas gine, jei tepliojimas pasikartos)bye1.gif

Papildyta:
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 17, 20:35)
Noreciau, del daugelio priezasciu, bet kaip Dievas duos  4u.gif  dabar man O arteja, bet kadangi mano mmm baisiai nereguliarios, tai fig suprasi, kada cia tos vaisingos dienos. Bandau isiklausyt i kuna, tempia krutis ir kazkokia isteriska darausi  doh.gif  pastoti tikrai dar negalejau, nes 4d. mmm tik buvo


Kaip matau, berniukas preitais metais pasauli isvydo, kaip gerai thumbup.gif Linkiu sekmes laukiant antrojo vaikelio! Jei nera skubos reikalo, galima atsiduoti tiesiog malonumui mylintis ir kada ateis, tada ateis.. Jei norisi greiciau, manau protingiausia sekti isskyras, temperatura arba tiesiog vidury ciklo (mazdaug plius minus primesti) naudoti OT vaisingoms dienoms nustatyti, nes is tiesu turetu but sunku nustatyti O, kai nereguliarus ciklas... Su tais pojuciais, toks irgi slidus reikalas, viena menesi galima pajausti, kita menesi nebutinai..bet jei jauti, manau pats tas laikas smileysex.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogiene: 17 lapkričio 2011 - 20:13
QUOTE(Uogiene @ 2011 11 17, 22:04)

Kaip matau, berniukas preitais metais pasauli isvydo, kaip gerai  thumbup.gif  Linkiu sekmes laukiant antrojo vaikelio! Jei nera skubos reikalo, galima atsiduoti tiesiog malonumui mylintis ir kada ateis, tada ateis.. Jei norisi greiciau, manau protingiausia sekti isskyras, temperatura arba tiesiog vidury ciklo (mazdaug plius minus primesti) naudoti OT vaisingoms dienoms nustatyti, nes is tiesu turetu but sunku nustatyti O, kai nereguliarus ciklas...  Su tais pojuciais, toks irgi slidus reikalas, viena menesi galima pajausti, kita menesi nebutinai..bet jei jauti, manau pats tas laikas smileysex.gif

Kai vaikas ne pirmas, tai ner truks plys, kaip buvo su pirmu, taciau, kad ir del elementariai materialu dalyku noretusi greiciu. Na, kad tuo pciu dekretu iseit ir nebutu pertrauku jokiu. Aisku, anskciau sakiau, kad 4-5 metai iki kito turetu praeiti, bet kazkaip pajauciau, kad noriu ir galiu dabar. Pirmas jau ugtelejes, darosi vis protingesnis, o ir vaikams bus smagiau augti kartu. Na jo, mes tai smileysex.gif kas antra diena kaip minimum ir su pirmu taip pat pastojau. Labai noreciau jau iki naujuju nestuke.gif tik labai bijau, kad nebutu kaip birzeli, buvo pakibes netyciukas ir persileidau, buvo baisiai skaudu. O jus seniai planuojat?
Atsakyti
as buwau garantuota kad man O buna 14 - 15 cd,pasirodo ne blink.gif man O su tokiais dziaugsmais praeina kad neduok dieve...tai va,si menesi skausmai prasidejo 15cd,na ka galwoju ovuliacija, skauda pilva ..pasidarau testuka,ogi I,kita diena skauda dar labiau, 16 cd,ir vel I,ne nu galwoju nesamones cia tie testai rodo,skausmas lyg aprimo,bet ir wel prasidejo. tai wa tik vakar 19cd,kai pasidariau O testuka buwo II,bet jau wakar is skausmo norejos tik gulet,labai pykino..sendie jau mazai skauda ax.gif
Atsakyti
Vakar daug skaiciau apie tai, kad moterys pastoja iskart po mmm, arba pries pat jas g.gif tad isvada persasi, kad smileysex.gif reik istisa menesi, nes mazdaug visos tikisi, kad ciklo viduryje vaisinga, o pasirodo ne bigsmile.gif man pagal viska kaip tik dabar vaisingos dienos prasideda, bet as ir jauciu. Man visada maudena pilva pries O, jautri krutine biggrin.gif ir jau Gruodzio pirmom dienom gadinsiu NT biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lionesss @ 2011 11 20, 14:43)
Vakar daug skaiciau apie tai, kad moterys pastoja iskart po mmm, arba pries pat jas  g.gif  tad isvada persasi, kad smileysex.gif reik istisa menesi, nes mazdaug visos tikisi, kad ciklo viduryje vaisinga, o pasirodo ne  bigsmile.gif  man pagal viska kaip tik dabar vaisingos dienos prasideda, bet as ir jauciu. Man visada maudena pilva pries O, jautri krutine  biggrin.gif  ir jau Gruodzio pirmom dienom gadinsiu NT  biggrin.gif

na man gruodzio 1 mm turi but,tai gadinsiu ir as jei nesulauksiu biggrin.gif
Atsakyti