Įkraunama...
Įkraunama...

Naudingiausias fotopatarimas auginantiems vaikus

g.gif nuotrauka su mama ir berniuku su ledais labai grazi,bet man regis isties nelabai i tema pataiko.Nes as tokiu fotkiu galiu kruvas idet ir parasyti po kiekviena komentara "kad vaikas noretu fotografuotis garsiai rekite kuku ir jis atsisuks" biggrin.gif
Atsakyti
doh.gif jau reikės dukrai daryt biggrin.gif .............. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Elenele Raganele @ 2008 05 04, 22:13)
g.gif  nuotrauka su mama ir berniuku su ledais labai grazi,bet man regis isties nelabai i tema pataiko.Nes as tokiu fotkiu galiu kruvas idet ir parasyti po kiekviena komentara "kad vaikas noretu fotografuotis garsiai rekite kuku ir jis atsisuks"  biggrin.gif


Tai kodėl dažnai kitos mamos verkia,kad vaje ,kaip neina gražiai nupaveiksluoti mažylio nes jis juda ,nenustygsta vietoje rolleyes.gif ...

būna, kad ledai ar koks kitas skanėstas tarkim saldainis dažnai padeda bigsmile.gif mirksiukas.gif O į tokius šaukinėjimus "kukū" ar panašiai būna nereaguoja lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

Šauni idėja bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristina-buziene: 04 gegužės 2008 - 21:45
QUOTE(*dzūkė* @ 2008 05 04, 21:24)


kokia ilgakojė hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
hmmmmmmm.....o balsuosim čia už nuotrauką, ar už išradimą???? g.gif
Atsakyti
už ką labiau patiks.

aš asmeniškai už išradimą... kas kad foto graži, bet ten gali nebūt nieko....
Atsakyti
QUOTE(Valerija @ 2008 05 04, 22:00)
O šiuo išradimu user posted image aš ir dažnai pas mamą nuvažiavusi pasinaudodavau biggrin.gif


O man tai keistai pasirodė, kad čia "išradimas" rolleyes.gif Aš mikrobangės neturiu, visas vaiko tyreles tokiam virduly šildžiau ir nė nepagalvojau, kad čia kažkas neįprasto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aila: 04 gegužės 2008 - 23:05
QUOTE(grange @ 2008 05 04, 22:53)
už ką labiau patiks.

aš asmeniškai už išradimą... kas kad foto graži, bet ten gali nebūt nieko....



pirma mintis ir man buvo už išradimą...bet čia FOTOkonkursas....... pasimečiau net....
Atsakyti
Fotokonkurso ėsmė yra parodyti, ką mes, mamos, mokam sugalvoti, kad pasilengvintume sau vaikučio priežiūrą.

nuotraukoje tai i turi matytis.
"Išradimas", sumanymas, gera idėja ar dar kažkas, kas jums atrodytų verta auditorijos dėmesio.

balsuosim už išradimo pateikimą.

čia kaip su gyvūnais, vienos balsavo už šunis, kitos už kates, trečioms patiko papūgėlės.
vieningos nuomonės nebus ir negali būti, nes kai kurie "atradimai" pasirodys matyti, nadojami, o kažkas gal nustebs pamatęs, kad "oho, matai ir taip galima!"
Atsakyti
labai fainuoliškas konkursas thumbup.gif
Atsakyti
as tai manau, kad balsuosiu uz nuotraukele, nes kazkokie isradimai siaip ar taip ten atsispindes mirksiukas.gif

beje dabar manau vyksta lenktynes: kuri greiciau igyvendins ideja ir nuotraukele priduos konkurseliui. nes manau dauguma maisteli kur keliaudomos kazkaip panasiai pakuoja (na bent jau as tai tikrai taip blush2.gif gerai cia pataike doh.gif ), arba arbatinuke ji sildo, darosi "rankinius zaisliukus". taigi, galioja taisykle: kas pirmesnis, tas gudresnis lotuliukas.gif nesnauskit, mamytes! juk dar tiek nepanaudotu ideju yra!!! mirksiukas.gif laukiam nuotraukeliu 4u.gif
Atsakyti