Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

Sveiki
Kazi kodel man neatnaujina XP SP2 i SP3? Pats kompas atsisiuncia si atnaujinima, pradedu instaliuot, bet per instaliavimo viduri ismeta lentele su raudonu kryziuku, kad atnaujinimas negalimas ar neprieinamas ar kazkas pan. nebepamenu jau tiksliai. Windows XP pas mane legalus, gal kokie trukdziai yra ar neatitinka kazkokiu kriteriju? g.gif Kas zinot apie tai? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lexa @ 2008 05 29, 21:45)
Sveiki
Kazi kodel man neatnaujina XP SP2 i SP3? Pats kompas atsisiuncia si atnaujinima, pradedu instaliuot, bet per instaliavimo viduri ismeta lentele su raudonu kryziuku, kad atnaujinimas negalimas ar neprieinamas ar kazkas pan. nebepamenu jau tiksliai. Windows XP pas mane legalus, gal kokie trukdziai yra ar neatitinka kazkokiu kriteriju?  g.gif Kas zinot apie tai?  unsure.gif

Mažai informacijos. O jeigu win tikrai legalūs tuomet gali kreiptis pas juos. Turėtu padėti. Nors mano pagyditi winai, taciau jokiu problemų su atnaujinimais neteko turėti.
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 05 29, 18:42)
o sakykit ar galima kompe laikyti dvi nuo snipu programas ar jos nesipjauna???kalbu apie spybota ir pc healt optimizer!nes nuskanuoja su viena vienokius snipus randa nuskanuoju su kita kitokius!patarkit!ir ka daro uniblue registry booster?

Jeigu nenaudojamos vienu metu tada tikrai nesipjaus, čia ne antivirusinės kurios veikia nuolatos ir viena kitą gali papjauti. Kiek pamenu Spybot nėra nuolat veikianti programa, apie kitas neturiu žinių, bet greičiausiai kad problemų nebus. "booster" matyt greitintuvas, iš žodžio "registry" spėju kad greitina optimizuojant registrų įrašus, bet čia reikėtų atsargiai, kad nenugreitintų iki tam tikrų programų neveikimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dds: 29 gegužės 2008 - 23:57
QUOTE(dds @ 2008 05 30, 01:55)
Jeigu nenaudojamos vienu metu tada tikrai nesipjaus, čia ne antivirusinės kurios veikia nuolatos ir viena kitą gali papjauti. Kiek pamenu Spybot nėra nuolat veikianti programa, apie kitas neturiu žinių, bet greičiausiai kad problemų nebus. "booster" matyt greitintuvas, iš žodžio "registry" spėju kad greitina optimizuojant registrų įrašus, bet čia reikėtų atsargiai, kad nenugreitintų iki tam tikrų programų neveikimo smile.gif

laaaaaabai tau aciukas uz informacija! mirksiukas.gif
Atsakyti
o gal dar ma durai galit pasakyti ka daro adaware programa? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 05 30, 09:47)
o gal dar ma durai galit pasakyti ka daro adaware programa? blush2.gif

Ieško nepageidaujamų priedų kurie kartais susiinstaliuoja kartu su instaliuojama kokia nors kita programa: šnipinėjimo programų (Spyware), nepageidaujamų reklamavimo programų (Adware), trojos arklių (Trojan), klaviatūros sekimo programų (Keylogger) ir t.t.
Kai kurių tipų iš šių nepageidaujamų priedų antivirusinės net negaudo jei jie nesielgia kaip virusai, t.y. nebando apkrėsti kitų programų.
Atsakyti
štai ir aš čia su tokiu reikaliuku 4u.gif Pirkau laptopą,su instaliuotais Win savaime aišku..Deja,diskelių niekas nedavė ir nesusiprotėjau paprašyt...Teko kartą perinstaliuot...sukrovė nelegalius pagal mane doh.gif bet turiu tą kodą ant kažkokio popieriuko blush2.gif Kaip man pasidaryt juos legaliais?Durnai skamba,suprantu,bet va... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Maja* @ 2008 05 16, 06:14)
nesuprantu, mano kompas nei iš šio, nei iš to, išsijungia. Jis išsiurbtas, išvalytas, pirktas 2006m... atrodo neturėtų perkaisti. Ir taip kiekvieną ryta, kai įjungiu, po psvalandžio ima ir išsijungia, tada kitaip neįjungsi, reikia iš razetės kištuką ištraukti ir vėl įkišti, tada įsijungs. Ir per visą dieną vėl gerai veikia.... Nors nemanau, kad čia su lizdu problemos  g.gif  g.gif

Manau,kad jau genda tavo kietasis diskas.Atsisiusk diagnostikos programa is disko gamintoju ir patikrink.Garantija kietam diskui daznai buna 3 metai,tai dar spetum pakeisti.As laukiau iki paskutines minutes ir,kai jau teko kasdien perinstaliuoti Windows,nes niekaip neisijungdavo,pries savaite nusipirkau nauja diska ir pasikeiciau.Viskas susitvarke.
Atsakyti
QUOTE(marlen @ 2008 05 30, 20:12)
štai ir aš čia su tokiu reikaliuku 4u.gif Pirkau laptopą,su instaliuotais Win savaime aišku..Deja,diskelių niekas nedavė ir nesusiprotėjau paprašyt...Teko kartą perinstaliuot...sukrovė nelegalius pagal mane doh.gif bet turiu tą kodą ant kažkokio popieriuko blush2.gif Kaip man pasidaryt juos legaliais?Durnai skamba,suprantu,bet va... blush2.gif

Jei pirkai kompiuteri su legaliais windowsais, tai kompiuterio apacioje (kitoje puseje) turetu buti lipdukas su serijos numeriu. Ta numeri suvedusi i nelegalius win, juos padarysi legaliais. O jei lipduko nebera (nuemei), tada belieka pirkti legalius win is platintoju.
Atsakyti
QUOTE(linabalt @ 2008 05 31, 21:51)
Jei pirkai kompiuteri su legaliais windowsais, tai kompiuterio apacioje (kitoje puseje) turetu buti lipdukas su serijos numeriu. Ta numeri suvedusi i nelegalius win, juos padarysi legaliais. O jei lipduko nebera (nuemei), tada belieka pirkti legalius win is platintoju.

Taigi ir sakau,kad turiu tą lipduką 4u.gif Tik va kur jį įrašyti g.gif
Atsakyti
O gal kas susidūrė su tokia problema: kai interneto nėra, bet skaipas veikia. Kartais pradedi naršyti internete o jis dingsta. g.gif Galvojau, kad internetinis srautas mažas, bet ne. Ji pasimatavau ir jis tikrai geras. tai kas čia per problema gali buti? blink.gif Naudoju meganeto internetą .Galvojau, gal koks virusas, bet naudoju avast antiv.progr. ir ji nieko neranda.
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2008 06 01, 21:42)
O gal kas susidūrė su tokia problema: kai interneto nėra, bet skaipas veikia. Kartais  pradedi naršyti internete o jis dingsta.  g.gif  Galvojau, kad internetinis srautas mažas, bet ne. Ji pasimatavau ir jis tikrai geras. tai kas čia per problema gali buti?  blink.gif  Naudoju meganeto internetą .Galvojau, gal koks virusas, bet naudoju avast antiv.progr. ir ji nieko neranda.

Pas mane ta pati problema ir neisivaizduoju kokia sio reiskinio priezastis. Kai internetas sitaip dingsta, perkraunu kompa ir vel viskas gerai. Bet visai noreciau suzinoti kas strigdina interneta. Gal tai Vista windowsu beda? Gal antivirusine ar kokia kita programa siunciasi updatus ir suryja interneto srauta? Nezinau ir butu smagu, kad kas nors paaiskintu smile.gif
Atsakyti