Įkraunama...
Įkraunama...

Kompiuterio problemos - 6

QUOTE(PILNATIS13 @ 2008 06 01, 20:42)
O gal kas susidūrė su tokia problema: kai interneto nėra, bet skaipas veikia. Kartais  pradedi naršyti internete o jis dingsta.  g.gif  Galvojau, kad internetinis srautas mažas, bet ne. Ji pasimatavau ir jis tikrai geras. tai kas čia per problema gali buti?  blink.gif  Naudoju meganeto internetą .Galvojau, gal koks virusas, bet naudoju avast antiv.progr. ir ji nieko neranda.

O tau dažnai taip atsitinka? Gal tiesiog šiaip trūkinėja ryšys ir tiek. Skype veikia P2P principu, vartotojų kompai kartu naudojami ir kaip serveriai, vieni jungiasi prie kitų, vienu metu jungiamasi prie keleto kitų vartotojų, tie prie dar keleto kitų ir taip sukuriamas toks kaip voratinklis, taigi nutrūkus vienai gijai einama per kitą ir ryšys kaip ir išlieka. Dar tiesa klausimas ar tau internetas dingsta visai, o gal tik užsienio saitai neveikia sutrikimo metu, pats meganeto puslapis tais atvejais kraunasi?
Atsakyti
Pas mane tai visai dingsta, nekrauna jokiu psl. Beje, pas mane Zebra. Vadinasi, del interneto tiekejo negali buti, nes Pilnatis13 naudojasi meganetu...
Atsakyti
Kaip istrynti faila is system32, meta man ten kazkoki virusa o kai ji susirandu, neleidzia istrint.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chansse @ 2008 06 02, 14:41)
Kaip istrynti faila is system32, meta man ten kazkoki virusa o kai ji susirandu, neleidzia istrint.. g.gif

koks failo pavadinimas ir koks virusas? Šiaip jau jeigu iki system32 nulindo gali būti sunku iškrapštyt.
Atsakyti
QUOTE(dds @ 2008 06 02, 02:14)
O tau dažnai taip atsitinka? Gal tiesiog šiaip trūkinėja ryšys ir tiek. Skype veikia P2P principu, vartotojų kompai kartu naudojami ir kaip serveriai, vieni jungiasi prie kitų, vienu metu jungiamasi prie keleto kitų vartotojų, tie prie dar keleto kitų ir taip sukuriamas toks kaip voratinklis, taigi nutrūkus vienai gijai einama per kitą ir ryšys kaip ir išlieka. Dar tiesa klausimas ar tau internetas dingsta visai, o gal tik užsienio saitai neveikia sutrikimo metu, pats meganeto puslapis tais atvejais kraunasi?



g.gif na pas mane tai daznokai ir jis visai dingsta, nieko nekrauna. dar buna kaip draugas isijungia dc++ ir uzsideda ka nors is ten siustis, tai irgi nebuna interneto, arba radija kokia pasileidziu tai interneta pamirsk. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dds @ 2008 06 02, 17:05)
koks failo pavadinimas ir koks virusas? Šiaip jau jeigu iki system32 nulindo gali būti sunku iškrapštyt.


Kernel32.dll unsure.gif
Atsakyti
o man printeris sustreikavo, nu sudauzyt tokias elektronikasuser posted image. turiu canona pixma MP210. vakar atprintinau 40 lapu, imete lentele kad traukt lauk kasete i vsio doh.gif trauk dek, dazu papildem, apdauzem, perinstaliavom doh.gif nu nors pro langa mest, nebezinau ka daryt, o spausdintuvo mirtinai reikia(o jis apynaujis, pries kelis menesius pirktas, neturejes daug darbo kad numirtu is nuovargio doh.gif )
KA daryt??? nu dega B raide tam langely kur lapu skaiciu kopijuojant rodo ir vsio, gali pasikart bet neina doh.gif
jauciu isvada-pirkt nauja kosmiskai kainuojancia kasete doh.gif nu kas do sudas atsiprasant, negi ant ju yra padaryta kad streikuotu del papildytos kasetes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 02 birželio 2008 - 21:17
Man pradėjo kompiuteris dažnai išsijunginėt ir rodyt mėlyną ekraną su fatal windows error užrašu unsure.gif Ką tai galėtų reikšt, ar jau teks perinstaliuot windowsus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2008 06 02, 22:44)
Man pradėjo kompiuteris dažnai išsijunginėt ir rodyt mėlyną ekraną su fatal windows error užrašu unsure.gif Ką tai galėtų reikšt, ar jau teks perinstaliuot windowsus unsure.gif

Dulkes išsiurbk.
Atsakyti
Sveiki, gal kas galite paaiškinti kaip atjungti išokančių langų blokavimą. Negaliu atsidaryti puslapo, nes jį blokuoja. g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2008 06 02, 22:05)
o man printeris sustreikavo, nu sudauzyt tokias elektronikasuser posted image. turiu canona pixma MP210. vakar atprintinau 40 lapu, imete lentele kad traukt lauk kasete i vsio doh.gif  trauk dek, dazu papildem, apdauzem, perinstaliavom doh.gif nu nors pro langa mest, nebezinau ka daryt, o spausdintuvo mirtinai reikia(o jis apynaujis, pries kelis menesius pirktas, neturejes daug darbo kad numirtu is nuovargio doh.gif )
KA daryt??? nu dega B raide tam langely kur lapu skaiciu kopijuojant rodo ir vsio, gali pasikart bet neina doh.gif
jauciu isvada-pirkt nauja kosmiskai kainuojancia kasete doh.gif nu kas do sudas atsiprasant, negi ant ju yra padaryta kad streikuotu del papildytos kasetes doh.gif

finisas: nusipirkau nauja kasete, idejau, isleidau 40 lapu ir rodo kad jos maziau negu puse liko blink.gif papildem ir vistiek ta pati dazu lygi kompe rodo blink.gif doh.gif nu ka daryt neisivaizduoju, negi printeris taip uzprogramuotas kad 100 lapu su viena kasete isleistuser posted image, nes dazu lygio jis nefiksuoja blyn, ar cia problema? nest gal velniop i garantini?
Atsakyti
QUOTE(Palemonas @ 2008 06 03, 08:46)
Dulkes išsiurbk.

Aišku, ačiū, 4u.gif neseniai vyko čia kai kas, tai galėjo daug dulkių į kompą patekti doh.gif
Atsakyti