Įkraunama...
Įkraunama...

Lastūnė arba camsis

Pasinaudosiu Jūsų patarimais ir jei šiemet nežydės - gun_smilie.gif angel_not.gif
Atsakyti
Aha, puiku kad radau šią temą, aš ir turiu ir taip pamiršus tipo tegu auga jei auga biggrin.gif , bet prisiminiau kad pas puskę labai gražiai žydėjo va dar paskaičiau vadinas susikaupsiu ir šią vasarą trešiu, o gal ir pas mane pražįs. Trašas kompleksines?
Atsakyti
Pas mane nežydėjo ir šiais metais schmoll.gif
Atsakyti
Nusipirkus ir as turiu sia grazuole vasara aaugo siek tiek iki to laiko kol sunus virsunes nenukirpo doh.gif ir viskas tuomet sustojo ir nebeaugo pto lapus juodom demelem ismete nuskabiau lapus taip ir liko egzistuoti jinai ziemai aprisau ir nezinau kas su ja bus. bet jau nuostabi jinai man man silpnybe raganem ir lastunem
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2009 11 24, 07:54)
Pas mane nežydėjo ir šiais metais  schmoll.gif

O tai visas žadėtas "operacijas" darei? Jei taip,ir nieko, tai pavasarį aš tau duosiu savo kokį auginį, bus įleista "šviežio kraujo" thumbup.gif Bet reik kitos vietos. Manau, kad ožiuojasi dėl jos schmoll.gif Mano irgi,kaip rašiau, išsidirbinėjo ilgą laiką. Bet šiemet tai jau užlipo virš 10 metrų, o jau žydėjo thumbup.gif Įdedu nuotraukytę. Nes kokia temukė be nuosavo kamsio doh.gif
Atsakyti
Fonda, fantastika swoon.gif thumb_yello.gif Dariau viską, tik nepersodinau į kitą vietą, nes jau didoka.Jei galėsi, tai tikrai norėsiu auginuko - nuo tokios žydinčios gražuolės gal ir pas mane pražydėtų ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2009 11 25, 00:52)
O tai visas žadėtas "operacijas" darei? Jei taip,ir nieko, tai pavasarį aš tau duosiu savo kokį auginį, bus įleista "šviežio kraujo" thumbup.gif Bet reik kitos vietos. Manau, kad ožiuojasi dėl jos schmoll.gif Mano irgi,kaip rašiau, išsidirbinėjo ilgą laiką. Bet šiemet tai jau užlipo virš 10 metrų, o jau žydėjo thumbup.gif Įdedu nuotraukytę. Nes kokia temukė be nuosavo kamsio doh.gif

Grožis neišpasakytas, bet pas tave raudonas kažkoks, pas mano brolį morkinis visai šiaurinėje pusėja auga, malkinę užstoja, žydi kasmet, tik man norėtūsi kad gausiau žydėtų. Aš pirkau geltoną prieš pora metų, na laukiu žiedų pirmais metais . Ši žiema bus trečia. Pirmais metais stovėjo nei augo nei mirė. Šią vasarą jau paaugo kaip reikiant, ištiesus jo šakelę gal 1 m ir būtų, žiedų nematyti. Lauksiu čios vasaros gal kas pasikeis , tiesa jo lapai kažkokie jau labai šviesiai žali, tai ko gi galėtų trūkti? Man tai vis maga su paukščių mėšlu apdėti, girdėjau kad gera traša. Na pagal mane jis perpuvęs
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolita123: 25 lapkričio 2009 - 10:30
[quote=Fonda,2009 11 25, 00:52]
šiemet tai jau užlipo virš 10 metrų, o jau žydėjo thumbup.gif Įdedu nuotraukytę. Nes kokia temukė be nuosavo kamsio doh.gif

Vajetau Fonda koks grožis wub.gif thumbup.gif Gal ir aš galėčiau tikėtis (jei tik būtų įmanoma) gauti kokį auginuką? blush2.gif g.gif
Atsakyti
fONDA GAL IR AS I EILE ISIRASYT GALIU blush2.gif
Atsakyti
As irgi jau ne vieneri metai auginu lastune.Zydejo ,bet negausiai.Ilgai nezydejo.Auga pietinej pusej ant tvoros.
Atsakyti
Gerai, gerai drinks_cheers.gif Visoms padalinsiu. Tik reikia įšaknydinti turbūt pirmiau? Nors savo, kai reikėjo padauginti, tai tiesiai sodinau atkirptą gabalą į žemę. juk ten visi oriniai stiebai su šaknų užuomazgom. Jei jau tinka ir patinka vieta ir žemė, tai ir įsikabina. O jei ne, tai nešioji po visas sienas ir vietas, kol atrandi... ax.gif lotuliukas.gif
O dėl spalvos, tai ką aš žinau schmoll.gif Labai plieskia tiesiai į augalėlį pietinė saulė. O gal tokia "raudona" rūšis? Norėčiau ir geltonos thumbup.gif Apšalt tai tikrai žiemom jaunos šakeles apšąla. Bet vėl naujos sprogsta ir atsistato bei pralenkia... Dengti nedengiam, grūdinasi... lotuliukas.gif tongue.gif
Atsakyti
Tai jau man palik gabalą atkirpimui mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti