Įkraunama...
Įkraunama...

Lastūnė arba camsis

Fonda ,graži ta gėlė Lastūnė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo satanele: 27 lapkričio 2009 - 16:18
Aš vis kaip į Latviją nuvažiuodavau, tai vis matydavau pardavinėjant ląstūnes įvairių spalvų, tokią kaip Fonda turi raudoną ir morkinę ir švelniai gelsvą.Nedrįsau pirkti ,gyvenu ŠR Lietuvoje bijau kad gali apšalti.
Fonda,O kur Jūs gyvenate?
Atsakyti
Kaip peržiemojo Jūsų ląstūnės? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 11, 23:54)
Kaip peržiemojo Jūsų ląstūnės? ax.gif

Na specialiai bėgau pasižiūrėti schmoll.gif Bet nieko negaliu pasakyti mirksiukas.gif Nes kamsiai išvis sprogsta labai vėlai. O jų jaunos šakelės kiekvienais metais nušąla. Palaužius galus matėsi, kad sausos. O storesnes tai laužt gaila... ax.gif tongue.gif Bet manau, bus kaip visada tongue.gif Augs ir bujos... thumbup.gif
Atsakyti
Laukiu ir aš ,nušalo ar gyva, jaunos šakelės tai tikrai negyvos,o storesnes laužti gaila g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 17, 19:43)
Na specialiai bėgau pasižiūrėti schmoll.gif Bet nieko negaliu pasakyti mirksiukas.gif Nes kamsiai išvis sprogsta labai vėlai. O jų jaunos šakelės kiekvienais metais nušąla. Palaužius galus matėsi, kad sausos. O storesnes tai laužt gaila... ax.gif  tongue.gif Bet manau, bus kaip visada tongue.gif Augs ir bujos... thumbup.gif

Tai šaunu thumbup.gif , nes aš lauksiu auginuko ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 17, 21:28)
Tai šaunu  thumbup.gif , nes aš lauksiu auginuko  ax.gif  4u.gif

Būtinai. Ir su džiaugsmu drinks_cheers.gif Kad tik greičiau sproginėt pradėtų... Bet pamenat, rašiau, kaip sunkiai prisijaukinau šį augalėlį pas save schmoll.gif Nors, atrodo,iškart turėtų augti. schmoll.gif Nes ant visų šakų turi šaknų užuomazgas. Ir ties kiekvienu "sąnarėliu" tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 18, 00:47)
Būtinai. Ir su džiaugsmu drinks_cheers.gif Kad tik greičiau sproginėt pradėtų... Bet pamenat, rašiau, kaip sunkiai prisijaukinau šį augalėlį pas save schmoll.gif Nors, atrodo,iškart turėtų augti. schmoll.gif Nes ant visų šakų turi šaknų užuomazgas. Ir ties kiekvienu "sąnarėliu" tongue.gif


Fonda ir manęs nepamirškit, aš irgi laaabai noriu blush2.gif kantrybės užteks bandymams prisijaukinti, gal pasiseks bigsmile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 18, 01:47)
Būtinai. Ir su džiaugsmu drinks_cheers.gif Kad tik greičiau sproginėt pradėtų... Bet pamenat, rašiau, kaip sunkiai prisijaukinau šį augalėlį pas save schmoll.gif Nors, atrodo,iškart turėtų augti. schmoll.gif Nes ant visų šakų turi šaknų užuomazgas. Ir ties kiekvienu "sąnarėliu" tongue.gif

Kaip gerai, labai lauksiu clap.gif Tikiuosi, kad ji žydės pas mane blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 04 18, 12:19)
Kaip gerai, labai lauksiu  clap.gif Tikiuosi, kad ji žydės pas mane  blush2.gif

Na lauksit visos, kol sulauksit...aišku, žiedų ne šiemet tongue.gif Ilgas takas per kopas... tongue.gif Va šiandien radau spuogelius, reiškia gyva... O būklė viso augalėlio nebloga... Bus kaip visada... na kamsiai MIEGALIAI vacation1.gif
Papildyta:
QUOTE(Astersita @ 2010 04 18, 11:07)
Fonda ir manęs nepamirškit, aš irgi laaabai noriu  blush2.gif kantrybės užteks bandymams prisijaukinti, gal pasiseks  bigsmile.gif  mirksiukas.gif

Taigi žinai, kaip aš tave myliu.... 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 04 25, 21:03)
Na lauksit visos, kol sulauksit...aišku, žiedų ne šiemet tongue.gif Ilgas takas per kopas... tongue.gif  Va šiandien radau spuogelius, reiškia gyva... O būklė viso augalėlio nebloga... Bus kaip visada... na kamsiai MIEGALIAI vacation1.gif


Kaip vynuogių spurgeliai biggrin.gif (aišku, gerokai mažesni) Reikia jau pradėti galvoti apie vietos parinkimą mastau.gif
Atsakyti
[quote=Fonda,2010 04 25, 20:03]
Na lauksit visos, kol sulauksit...aišku, žiedų ne šiemet tongue.gif Ilgas takas per kopas... tongue.gif Va šiandien radau spuogelius, reiškia gyva... O būklė viso augalėlio nebloga... Bus kaip visada... na kamsiai MIEGALIAI vacation1.gif
Papildyta:

Taigi žinai, kaip aš tave myliu.... 4u.gif drinks_cheers.gif

Tai nuostabu thumbup.gif lauksiu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti