Įkraunama...
Įkraunama...

Auskarai netradicinese vietose

QUOTE(zaRAza @ 2008 05 09, 11:47)
Nesutikciau, kad ne mados klausimas. Ziurint kuriuo aspektu paziuresi. Yra dalyku, kuriu ateina bumas ir praeina bumas ir yra zmoniu, kurie tam bumui pasiduoda, savotiskas bandos jausmas ax.gif Negi manot, kad visi siuo metu gyvuojantys pvz. emo, gotai, pankai ir pan, jais bus iki pat grabo lentos? ax.gif Cia i kiekviena zmogu individualiai reikia ziuret, kad nusprest ar jis vaikosi madu ar savo svajones smile.gif

Tai tuomet reiketu sakyti, kad ne mados, o amziaus reikalas cool.gif Tikriausiai neatsiras 30mete moteris, kuri staiga uzsimane tapti panke ir nusiskuto skiautere biggrin.gif

Manau, kad nera tokiu mados bangu susijusiu su tatoo ir auskarais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2008 05 09, 13:00)
jetau jetau.. kokiam laikmetyje mes gyvename? tas auskariukas niekam jau nebėra įdomus net biggrin.gif gi ne veidą išsitaturuoju biggrin.gif nei vienos blogos replikos dėl to nesu girdėjus. Aišku, jeigu jums svarbiau visų kitų GALIMI komentarai - tai ok., gyvenkim ir bijokim visko, kas yra šiek tiek KITAIP smile.gif o aš renkuosi kitokį gyvenimą ir esu laiminga, man tai yra gražu wink.gif bet suprantu ir kitaip mąstančius smile.gif [ir.. kaip jau minėjau, esu vertinama už žinias ir sugebėjimus, man tai yra daug maloniau]. Gražios dienos visoms  4u.gif

ir dar.. vieni, žinoma, tai daro veikiami "bandos jausmo", kitiems tai yra gražu ir toleruotina, taigi nereik visų tokių dalykų "nurašyt" bumui tongue.gif [vėl save teikiu kaip pavyzdį - kai aš vėriaus, noskaruotų dar buvo laaaabai mažai, tik po gerų vienų ar dviejų metų tai pasidarė "norma" tongue.gif ]


O kam taip jautriai reaguot? ax.gif Kazkaip keista po tokios zodziu tirados rast sakini "bet suprantu ir kitaip mąstančius". Koks cia supratimas, jei kitaip mastantis laikomas akmens amziaus zmogumi? tongue.gif
Kas liecia buma- o kas cia viska bumui nurasineja? As nerasiau, jog visi auskarus vedasi bandos jausmo vedini biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2008 05 09, 13:10)
O kam taip jautriai reaguot? ax.gif Kazkaip keista po tokios zodziu tirados rast sakini "bet suprantu ir kitaip mąstančius". Koks cia supratimas, jei kitaip mastantis laikomas akmens amziaus zmogumi? tongue.gif
Kas liecia buma- o kas cia viska bumui nurasineja? As nerasiau, jog visi auskarus vedasi bandos jausmo vedini biggrin.gif


jautriai nereaguoju, tiesiog argumentuoju daugiau nei vienu sakiniu ir tiek wink.gif argi aš nesiveriančius laiko akmens amžiaus žmogumi? Tiesiog šiais laikais auskaras nėra kažkas TOKIO, nereikėtų pagal jį vertinti žmogaus. Manau, kad kiekvienas turi teisę apsispręsti kaip jam gražu. Gaila, jei supratote kitaip smile.gif Man asmeniškai gražu ir su auskaru, ir be jo biggrin.gif juk ne aš rašiau, kad su auskaru negalima gauti darbo, ką žmonės pasakys ir pan. Rašiau, kad man daug svarbiau būti savimi, o ne įtikt kitiems, išties tai net nesusiję su tais auskarais smile.gif vieni žmonės savimi būna nesiverdami, neišsiskirdami - šaunu. Juk žmonės skirtingi smile.gif gražios dienos dar kartą 4u.gif

už mėnesio darysiuos tattoo - na ir kas, man tai gražu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2008 05 09, 13:07)
Tai tuomet reiketu sakyti, kad ne mados, o amziaus reikalas cool.gif  Tikriausiai neatsiras 30mete moteris, kuri staiga uzsimane tapti panke ir nusiskuto skiautere  biggrin.gif

Manau, kad nera tokiu mados bangu susijusiu su tatoo ir auskarais  smile.gif


Sakai ir 90aisiais auskaruotuju buvo ne maziau nei siandien? lotuliukas.gif Abejoju ax.gif Mano pussesere savo laiku prasidure antra skyle ausy budama kazkur 30ties, butent tada, kai bumas buvo uzejes. Tai kodel nesidure papildomos skylutes ausy kai jai 17ka buvo? ax.gif Ir del tatoo nemanau, kad dauguma delfiniuku ar ornamentu nugaros apacioj (butent tos dvi rusys man uzsiciklinusios ir dazniausios atrodo) nera mados itakoti biggrin.gif
Atsakyti
manau priklauso nuo to kaip moteris atrodo (stambiai nelabai graziai atrodytu tas auskaras noseje ar bamboje), kaip jauciasi, o ne nuo to, kad man 32 ir visus auskarus issiimu biggrin.gif
Atsakyti
nagi sunku ką pasakyti,man tai super thumbup.gif metai tikrai ne kliūtis.Pati nešiojau ilgai,tik nėsčia išsivėriau,mat vis:"Ką bobutės pasakys" doh.gif O dabar turiu baisią skylę blink.gif gal voju,gal vėl durt ten pat,nes nu baisu,atrodo,kaip koks gigantiškas inkštiras doh.gif feee....Ir dar galiu pasakyt,kad užsitraukia ta skylutė super greit,per savaitę užgyja,tik palieka ta skylė-randas smile.gif va...tai pagalvok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2008 05 09, 12:24)
Sakai ir 90aisiais auskaruotuju buvo ne maziau nei siandien? lotuliukas.gif Abejoju ax.gif Mano pussesere savo laiku prasidure antra skyle ausy budama kazkur 30ties, butent tada, kai bumas buvo uzejes. Tai kodel nesidure papildomos skylutes ausy kai jai 17ka buvo? ax.gif Ir del tatoo nemanau, kad dauguma delfiniuku ar ornamentu nugaros apacioj (butent tos dvi rusys man uzsiciklinusios ir dazniausios atrodo) nera mados itakoti biggrin.gif

Nepazystu tavo pusseseres, bet gal nenorejo/nepagalvojo? lotuliukas.gif
O tattoo tai toks reikalas, kad nenuimsi, kai atsibos, todel nemanau, kad del kazkokio bumo padaugejo delfinu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2008 05 09, 13:22)
argi aš nesiveriančius laiko akmens amžiaus žmogumi? Tiesiog šiais laikais auskaras nėra kažkas TOKIO, nereikėtų pagal jį vertinti žmogaus. Manau, kad kiekvienas turi teisę apsispręsti kaip jam gražu. Gaila, jei supratote kitaip smile.gif


Ne nesiveriancius, o tokius, kurie galbut i darba nepriims vien del auskaro. Visa tavo nuomone pagrista zodziu AS. Bet viena beda, kad gyvenime nebuna, kad darytum tik tai kas tau patinka, gyvenam tarp zmoniu ir visi poelgiai nebuna vien tik musu noru vedami. Ir jei auskaras nera kazkas TOKIO vienoj aplinkoj, jis galbut bus kazkas TOKIO kitoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2008 05 09, 13:59)
Ne nesiveriancius, o tokius, kurie galbut i darba nepriims vien del auskaro. Visa tavo nuomone pagrista zodziu AS. Bet viena beda, kad gyvenime nebuna, kad darytum tik tai kas tau patinka, gyvenam tarp zmoniu ir visi poelgiai nebuna vien tik musu noru vedami. Ir jei auskaras nera kazkas TOKIO vienoj aplinkoj, jis galbut bus kazkas TOKIO kitoj ax.gif


na taip, kalbu tik apie SAVE, reiškiu SAVO nuomonę tongue.gif galbūt kažkokioj aplinkoj tas auskaras bus kažkas TOKIO, tiesiog man dar niekad neteko TOKIOJ aplinkoj atsidurti... blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myth: 09 gegužės 2008 - 13:35
QUOTE(Twiggy @ 2008 05 09, 13:44)
Nepazystu tavo pusseseres, bet gal nenorejo/nepagalvojo?  lotuliukas.gif
O tattoo tai toks reikalas, kad nenuimsi, kai atsibos, todel nemanau,  kad del kazkokio bumo padaugejo delfinu ir pan.


Tai tu nuosirdziai tiki, kad pries desimt metu buvo tiek pat tatuiruotu zmoniu, kiek dabar? Kad ne vienas zmogus, pasidares tatuiruote dabar galvoja "ir kam man jos reikejo?" smile.gif As netikiu... Tiesiog buvo vajus, daug kas daresi ir kazkas vien del to pasidare, kad kaip as cia be tatoo jei visi mano draugai su tatoo. Tikrai ne visi 100proc. jas daresi vien del kazkokiu asmeniniu estetiniu, paziuru. Todel ir sakau, kad reikia individualiai ziuret.

P.S. Plauku priauginimo ir nagu priauginimo (o ypac nesvietisko ilgumo) irgi bumo nebuvo? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 09 gegužės 2008 - 13:41
prie ko cia bados jausmas? su laiku keiciasi zmogaus poziuris ir skonis. ar tai, kaip tu seniau atrodei, o dabar taip nesirengi ir pan., reiskia, kad anksciau tai darei bandos jausmo vedina? tatuiruotes ir auskarai bandos jausmas, o skudurai tai jau ne hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(myth @ 2008 05 09, 14:34)
na taip, kalbu tik apie SAVE, reiškiu SAVO nuomonę tongue.gif galbūt kažkokioj aplinkoj tas auskaras bus kažkas TOKIO, tiesiog man dar niekad neteko TOKIOJ aplinkoj atsidurti...  blush2.gif


Linkiu, kad ir netektu mirksiukas.gif Tiesiog jusiske nuomone man pasirode truputi vejavaikiska del to savo AS, MAN, SAVO biggrin.gif Abejoju, ar dirbdama kokiam ofice ar net valstybinej institucijoj pries noredama nusidazyt plaukus melynai 100kart nepagalvotumete del poelgio teisingumo ax.gif
Atsakyti