Įkraunama...
Įkraunama...

Valgiaraštis- IX

QUOTE(solo @ 2008 05 12, 21:52)
Na, tuomet reiks rašyt rečiau, nes visada pavyzdingai

Man irgi atrodo, kad nebūtina juk kasdien ir visko rašyt? ax.gif
QUOTE(piripiri @ 2008 05 12, 22:21)
PIRMADIENIS:

Labai gražus valgiaraštis, šaunuolė thumbup.gif O paprikų receptuką galėtum įmesti į patiekalų temą- manau, bus susidomėjusių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 05 12, 23:28)
Man irgi atrodo, kad nebūtina juk kasdien ir visko rašyt?  ax.gif



ax.gif Tada siandien nerasysiu savo valgiarascio.. doh.gif Sunku man dar su sokoladu..
Atsakyti
QUOTE(Ciocia Polia @ 2008 05 12, 22:28)
Labai gražus valgiaraštis, šaunuolė  thumbup.gif O paprikų receptuką galėtum įmesti į patiekalų temą- manau, bus susidomėjusių  mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Gal ir imesciau, tik nezinau, ar LT yra avinzirniu skardinese, o virtis ir maltis uzima laiko g.gif
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2008 05 13, 00:53)
Aciu 4u.gif
Gal ir imesciau, tik nezinau, ar LT yra avinzirniu skardinese, o virtis ir maltis uzima laiko g.gif

laisvai galima ir išsivirti... ir susimalti.. ax.gif su blenderiu tetrunka kokią minutę juos sumalt... mirksiukas.gif
Piripiri, tu nevegetarė? g.gif
Atsakyti
Tai as tada saviskiu nerasiu blush2.gif , nes ir grybauju doh.gif , kai bus geri ir taisyklingi tada parasysiu. Tik va traukia vis nusideti blink.gif
Atsakyti
Mano šiandieninė iškrova: 4u.gif

pusryčiai - varškė (200) su jogurtu (220)
priešpiečiai - bananas (120) su jogurtu
pietūs - varškė su jogurtu; greipfrutas (80)
vakarienė - mirkytos džiovintos slyvos (180)

Iš viso: 800 kcal smile.gif

Sportas: valanda aerobikos; pratimai su treniruokliais rankoms ir pilvo presui; bodyflex'as vidinei šlaunų daliai ax.gif

Dabar valgyt nesinori, dieną tik buvo sunkiau, silpnumas ėmė, bet vis tiek jau laukiu rytojaus, valgysiu Hematogeną blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2008 05 13, 08:35)
Piripiri, tu nevegetarė? g.gif

Ne, ne vegetare, bet mesos tikrai nedaug valgau - karta du per savaite; kita vertus, valgau tuos zirnius, pupas, gelezies kraujyje netruksta. Vietoj mesos dazniau gaminu zuvi, labiau megstu. Mesa valgau tik tada, jei gamina MB (jis be mesos negali) ar as jam gaminu. Tai dazniausiai mesines dienos buna savaitgaliais.
Atsakyti
Antradienis:
Pusryciai:
Avizu kose 50g 170+cukrus 13+cinamonas ~10
1 duoniukas 32kcal
siurio gabl. 45

Priespieciai:
sokoladukas 264
morku sultys ~80

Pietus:
vistienos krutinele su Uncle Bens padazu 50g ~254kcal
svieziu darzoviu salotos su jogurtu 64kcal

Pavakariai:
Kefyras 400ml 212

Vakariene:
aviziniai sausainiai ~400
arbata 0+ cukraus puse a.s 13

VISO: 1557
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LIUKA*: 13 gegužės 2008 - 22:19
QUOTE(LIUKA* @ 2008 05 13, 23:16)
Antradienis:
[

Visai nieko, tik tas sokoladukas ir sausainiai daug kaloriju dave, kurias galejai gauti is naudingesnio maisto... Na, pvz, puse sokoladuko ir puse tu sausainiu, ir dar vakarienei butu like kokiai skaniai sriubai ar troskinukui 4u.gif O ideja gera pametejai - reiks issispausti morku sulciu bigsmile.gif

O cia mano siandieninis:
ANTRADIENIS
PUSRYCIAI: Musli (200) su pienu (65), obuolys (60)
PRIESPIECIAI: 2 saldainiai (100), dziovintos goji uogos (150)
PIETUS: grikiai (200) su feta (150) ir pomidoru (40), apelsinas (40)
PAVAKARIAI: kriause (60), kasnis morku pyrago (100), saukstas jogurto (40)
VAKARIENE: kuskusas (200) su grybais, paprika, kalafiorais, cesnaku (80), morka (20)

VISO: 1525
Atsakyti
QUOTE(piripiri @ 2008 05 14, 01:01)
Visai nieko, tik tas sokoladukas ir sausainiai daug kaloriju dave, kurias galejai gauti is naudingesnio maisto... Na, pvz, puse sokoladuko ir puse tu sausainiu, ir dar vakarienei butu like kokiai skaniai sriubai ar troskinukui 4u.gif O ideja gera pametejai - reiks issispausti morku sulciu bigsmile.gif



Viska zinau, bet nera valios atsisakyti doh.gif To momentu noriu sausainiu, o ne sriubos... verysad.gif Seile varva.. O sokolada sapnuoju.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LIUKA* @ 2008 05 14, 00:13)
Viska zinau, bet nera valios atsisakyti   doh.gif To momentu noriu sausainiu, o ne sriubos... verysad.gif Seile varva..    O sokolada sapnuoju.. rolleyes.gif

Nu tai reikia kazkaip isiteigti, kad sriuba skanu (is tiesu gi skanu), o desertui bus du sausainiai tongue.gif o po to gal daugiau ir nebenoresi biggrin.gif Bet suprantu tave, as irgi baisi smalize.... Saldytuve dideliausias morku tortas (MB parsinese), o as tik kasneli gnybtelejau thumbup.gif Bet pavalgiau vakariene ir tas tortas nebestovi akyse biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo piripiri: 13 gegužės 2008 - 23:31
QUOTE(Pasaka... @ 2008 05 13, 19:28)
Mano šiandieninė iškrova:  4u.gif

Čia ne iškrova schmoll.gif Čia- supermažo kaloringumo diena. Iškrova- tai tarsi monodieta, t.y. vieno produkto diena.
Atsakyti