Įkraunama...
Įkraunama...

gausus pažastų ir kitų kūno vietų prakaitavimas

tikrai noreciau ji gauti ir kaina kiek ten maciau nera tokia jau neikandama..
Papildyta:
nesuprantu,kai pasirenku anglu kalba dingsta tas ONLINE SHOP,o kai palieku vokieciu yra,tik va ne velnio nesuprantu.. g.gif fool.gif
Atsakyti
Viskas ramiai, bandysiu tau padeti mirksiukas.gif . Idejau ikrepseli tau viena bonkute maza, dabar tu cia turi prisiregistruoti save. nebijok, jie siuncia tik viena karta per menesi brosiura savo. poto bandyk suvesti savo duomenis.
jei tau to lango naetidarytu, tai tu isidek pirma i krepseli o poto kai uzeisi ant krepselio tada pasidaryk anglu kalba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 15 gegužės 2008 - 10:52
QUOTE(*panteriuke* @ 2008 05 15, 10:39)
o ar poto kai nustosi naudoti ta stebukladoriu neatsibus tos uzmigdytos prakaito liaukos ir neprades kersyti su kaupu?

ir dar,saket uztenka 10 lasu visai savaite,ar kuriam ten laikui,ar dar be to reikia naudoti kitas kasdienes priemones,antipresperantus,ar uztenka tik to vieno?



As jiems parashiau emaila, jie parashe, kad imanoma uzhsakyti visoje europos sajungpoje, Lietuvoje irgi, tipo ju puslapyje.. Bet as enrandu, kur ten yra galimybe uzhsisakyti..
Papildyta:
QUOTE(aguonele @ 2008 05 15, 11:50)
Viskas ramiai, bandysiu tau padeti  mirksiukas.gif . Idejau ikrepseli tau viena bonkute maza, dabar tu cia turi prisiregistruoti save. nebijok, jie siuncia tik viena karta per menesi brosiura savo. poto bandyk suvesti savo duomenis.
jei tau to lango naetidarytu, tai tu isidek pirma i krepseli o poto kai uzeisi ant krepselio tada pasidaryk anglu kalba

\


o prisireistruoti reikia?
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2008 05 15, 15:37)
As jiems parashiau emaila, jie parashe, kad imanoma uzhsakyti visoje europos sajungpoje, Lietuvoje irgi, tipo ju puslapyje.. Bet as enrandu, kur ten yra galimybe uzhsisakyti..
Papildyta:

\
o prisireistruoti reikia?


prisiregistravau,kiek supratau,dabar va ismete kazkokia lentele ir vel vokiska,ir velnias nu nieko nesuprantu,nezinau ka toliau daryt.. doh.gif
Atsakyti
aha, as jau uzhsiregistravau..
kaip man dabar apmokejima pasirinkti?biggrin.gif
kaip man padaryti pavedima?
kuri buda pasirinkti>?
niekad nesu pirkus internetu:(
Papildyta:
kas tas paypal?
clickandbuy?payment in advance?

kuri pasirinkti, jeigu noiru is paprastos LT korteles padaryti pavedima, hm?
Atsakyti
Nu nesuprantu , kaip jums taip nesigaua verysad.gif Daikta dedi i krepseli,atsidarai po tokrepseli.Eini i kasa, ten ismeta langeli ar esi naujas ar ne. Kadangi jus esat nauji pirkejai,tai spaudziat desinej pusej kad norit prisiregistruot.Uzpildot anketa ir vsio. Jus atsidare krepseli paspauskit ant veleveles kad rodytu anglu kalba. Bandziau as ir man kuo puikiausiai atvercia viska anglu kalba.sekmes

As esu ebay pasidarius paypal .nemoku tiksliai paaiskint kas tai yra, bet zodziu saugu turi buti. Pardavejas nesakys, kad negavo pinigu, nes jie kazkaip gali irodyti kad gavo. Neklausk,gal atsiras gudresniu kas paaiskins. Tie pinigai bent man visa laika numusami tada nuo saskaitos buna.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 15 gegužės 2008 - 15:21
taip ri kabu su pasirinkimu:)
Papildyta:
aha, a sjau pasirinkus
bet dabar noriu apmokejima padaryti..
ten yra trys budai
paypal
clickandbuy
and payment in advance


jeigu as turiu paprasta visa electron kortelej
koky mokejima man pasirinkti?
biggrin.gif
Atsakyti
Parasiau virsuj..paypal as rinkciaus
Atsakyti
zodziu, dar 8 eurai shippingas
:]
ot kaiulyste:]
nu bet del tokio daikto paaukosiu bent 10 euru;]]]]
Atsakyti
Eik tu sau swoon.gif .O cia dabar as paklausiu, cia atsiuntimas shipping vadinas ar kokie tai mokesciai....
Atsakyti
ot velnias
neturiu as jokio paypal,a r dar ko nors..
reik kazkaip cia paieskoti..
paypal priema tik visa ir mastercard korteles..
as tokios neturiu!
Papildyta:
yo, shipping, plius % eurai
o tu nenori mums uzhsakyti su panteriuke ir mes tau pervestume pinigus?biggrin.gif
o tu atsiustum?biggrin.gif
iskart nors ir dabar pavedima padaryciau
smile.gif
Atsakyti
viskas gerai,radau kaip,tik dabar biski galimybes neturiu uzsisakyti,teks koki meneseli palaukti. o gaila.. verysad.gif
Atsakyti