Įkraunama...
Įkraunama...

gausus pažastų ir kitų kūno vietų prakaitavimas

tai man uzsakyk:(
Atsakyti
QUOTE(bbg23 @ 2008 05 15, 16:41)
ot velnias
neturiu as jokio paypal,a r dar ko nors..
reik kazkaip cia paieskoti..
paypal priema tik visa ir mastercard korteles..
as tokios neturiu!
Papildyta:
yo, shipping, plius % eurai
o tu nenori mums uzhsakyti su panteriuke ir mes tau pervestume pinigus?biggrin.gif
o tu atsiustum?biggrin.gif
iskart nors ir dabar pavedima padaryciau
smile.gif


as tikrai taip pat noreciau,bet neturiu galimubes dabar,teks man dar palaukti..,o tiau bbg23 sekmes,parasyk kai gausi produkta ar tikrai jis toks veiksmingas..
Papildyta:
QUOTE(bbg23 @ 2008 05 15, 16:45)
tai man uzsakyk:(


bet juk tada turetum man parasyti savo saskaitos nr,as tai nenoriu tokios atsakomybes,maza ka.. schmoll.gif
Atsakyti
Matau , kad labai norit, galim taip daryti. Bet iskart sakau, kad uz vaistus ir + atsiuntimas reikut moketi. Kokiuos miestuos jus gyvenat? As kitos savaites gali gryztu i LT,tai gal net taip persiusciau ar paduociau.Nu daug 8 € moket kiekvienai. Iki manes siuntimas jiem kainuotu apie 4,50€ (man taip atrodo).Rasykit az jei ka, suderinsim kaip nors.
Atsakyti
as vilniuje,na bet jei gali perduoti asmeniskai tai tada galiu ir greiciau nei kita menesi,tai visa tai kainuotu 16eur + 8eur uz atsiuntima?
Atsakyti
As vilniuje gyvenu:)
bet jeigu reikia galiu Kaune atsiimti..
Galiut au iskarto pinigus pervesti. O jis is tikruju toks veiksmingas?
ir kiek 50ml uzhtenka? bent porai menesiu uzhtenka?
Papildyta:
panteriuke,
ten kaina 22.9 euru plius 5 taxai ir plius shippingas..
smile.gif

Atsakyti
ne, ne tikrai maziau gautis turetu. Zodziu pasitikiu gerais zmonemis, uzsakysiu dabar 2 juos. Kai gausiu , tada zinosiu kiek viskas kainavo,tada parasyiu savo saskaita ir taip atsilyginsime.Duosiu zinoti wink.gif

P.S as 30ml turiu 2metai ir man uztenka thumbup.gif .uzsakau maziukus ok?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 15 gegužės 2008 - 15:57
QUOTE(aguonele @ 2008 05 15, 16:56)
ne, ne tikrai maziau gautis turetu. Zodziu pasitikiu gerais zmonemis, uzsakysiu dabar 2 juos. Kai gausiu , tada zinosiu kiek viskas kainavo,tada parasyiu savo saskaita ir taip atsilyginsime.Duosiu zinoti  wink.gif



tai kaip visa tai padarysim? cia per supermama?
tai as kaip supratau tai 30ml-15.8eur+5tas shippingas ir dar tos pasto islaidos 8eur.
na zodziu,nesvarbu,jei tai tikrai veiksminga tada ta kaina ne esme..
Papildyta:
man uzteks maziuko..
Atsakyti
15,80+ atsiuntimas iki manes (gal 4,50 o gal ir maziau) ir vsio. Ir jei as juos2 uzsakau, tai 4,50 ir per puse jums iseis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aguonele: 15 gegužės 2008 - 16:03
okey tada! sakai 30 mlo uzhteks ilgam.. o as galvojau jau gal pora reik uzhsisakyti...
gal turi skype?smile.gif
kad netycia nedingtu kontaktai:)
Atsakyti
laukiu nesulaukiu..
Atsakyti
taigi , uzsakiau jau ir gera naujiena ta, kad i Vokietija siuntimas man nieko nekainavo. Uz abu buteliukus 31,60€ sumokejau.Dabar lauksiu kada jie ateis ir atsiusiu savo saskaita.
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2008 05 15, 17:06)
taigi , uzsakiau jau ir gera naujiena ta, kad i Vokietija siuntimas man nieko nekainavo. Uz abu buteliukus 31,60€ sumokejau.Dabar lauksiu kada jie ateis ir atsiusiu savo saskaita.


tai pinigelius mes i tavo saskaita siust turesim? ar kai susitiksim tada apsikeisim?
Atsakyti