Įkraunama...
Įkraunama...

gausus pažastų ir kitų kūno vietų prakaitavimas

QUOTE(*panteriuke* @ 2008 05 16, 15:08)
na bet is amerikos i lietuva,as abejoju ar tai pigiai iseitu.. g.gif

Sep nezinau kiek i Lietuva, Galiu duot uzklausima jiems smile.gif Bet atsakyma parasyciau tik rytoj, nes dabar skubu i dabeli mirksiukas.gif O as sumokejau uz 2u dezikus ir atsiuntima 16 euru, i Lietuva aisku butu brangiau, jeigu jie siuncia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa24 @ 2008 05 16, 17:15)
Sep nezinau kiek i Lietuva, Galiu duot uzklausima jiems smile.gif  Bet atsakyma parasyciau tik rytoj, nes dabar skubu i dabeli mirksiukas.gif  O as sumokejau uz 2u dezikus ir atsiuntima 16 euru, i Lietuva aisku butu brangiau, jeigu jie siuncia. 4u.gif



ok.tai parasyk rytoj..
Atsakyti
Iekit i internetiny adresa CERTAIN DRI COM, ten viskas apie ji aprssyta anglu kalba smile.gif
Atsakyti
Na jau susirupinau ar neliksiu sedeti ant vaistuku g.gif Man parase , kad jau issiunte...taigi tikiuos nepersigalvojot unsure.gif
Atsakyti
nea,juk nepavesim jau taves,taip stengiesi padeti,sazine neleistu.. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Nu tai aciu jums , nes zinai visko gi pasitaiko.parasyiu i az , kai jau viska gausiu kaip mes kur susitiksim ir pan. Gero savaitgalio wub.gif
Atsakyti
Sveikutes. EBAY siuncia i Lietuva 4u.gif Kaina nesiskiria , kai skaicevau tai uz 1na dezika ir atsiuntimas apie 40lituku. Tik reikia buti pas juos uziregistravus kad pirkti smile.gif Galimas sumokejimas kortele,arba ceki nupirkti ir issiust pardavejui, bet su cekiu uztrunka ilgiau. Ce kazkas buvo mineje apie dicrol, sitam adrese ju taip pat galima nusipirkti 4u.gif
Atsakyti
JEEEEEEZUS blink.gif netikiu savo akimis blink.gif net is dziaugsmo kaip spirgas striksiu ant kedes bigsmile.gif mane prakaitavimas po nestumo kankina, bet ziauriai, toki kompleksa isivaziau, ne is namu nosies niekur kist nenoriu unsure.gif eina sau, cia man kaip isigelbejimas butu thumbup.gif snd bandysiu ji uzsisakyt, vyras "kerta" vokiskai, gal pades ax.gif je je je clap.gif clap.gif clap.gif buciau tokia laiminga jei padetu lotuliukas.gif db jauciu net suprakaitavau is laimes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(joviliukste @ 2008 05 17, 19:46)
JEEEEEEZUS  blink.gif netikiu savo akimis  blink.gif net is dziaugsmo kaip spirgas striksiu ant kedes  bigsmile.gif mane prakaitavimas po nestumo kankina, bet ziauriai, toki kompleksa isivaziau, ne is namu nosies niekur kist nenoriu  unsure.gif eina sau, cia man kaip isigelbejimas butu  thumbup.gif snd bandysiu ji uzsisakyt, vyras "kerta" vokiskai, gal pades  ax.gif je je je  clap.gif  clap.gif  clap.gif buciau tokia laiminga jei padetu  lotuliukas.gif db jauciu net suprakaitavau is laimes  blush2.gif



valio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ,dziaugiuosi uz tave...,suprantu,tikrai S U P E R!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jau uzsisakiau per ebay clap.gif su atsiuntimu is viso 30 euru, 50ml.buteliukas....tik va ten buvo ant bonkutes skaiciukas ne 20 o 30 g.gif bet MB sako cia raso kad biski stipresnis, tikiuosi pades mirksiukas.gif neisivaizduojat kaip laukiu thumbup.gif parasysiu rezultatus drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif butinai parasyk,as tai iki siol negaliu patiketi.."nejau tai tikrai pades".... g.gif
Atsakyti
as irgi dar kazkaip netikiu ax.gif \mb taj sako kad jis netiki, bet del manes viska padarytu wub.gif nu tikiuosi bent kad kazkiek tikrai pades mirksiukas.gif jei jau nepades, jau buvau suplanavus vasarai injekcijas, jau db pradejau taupyt, tad jei sis tepaliukas pades, taj liks daug pinigeliu naujiem rubeliam, spalvotiem ir su rankovem, ir visokiem.....mmmm jau svajoju ax.gif kad tik netektu skaudziai nusivilti blush2.gif
ooo kada jus is aguoneles gausit si preparata kazin?kaip suprantu susitaret ane?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo joviliukste: 17 gegužės 2008 - 23:00